Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosiazwrocławia

monitorowanie telefonu dziecka

Polecane posty

Gość Gosiazwrocławia

Nasz 15 letni syn ostatnio sprawia nam sporo problemów wychowawczych; złe towarzystwo, alkohol, marihuana, ucieczki ze szkoły itd. długo by pisać... ostatnio przez jedną sytuację postanowiliśmy zwiększyć nad nim zakres kontroli i mąż zastanawia się nad działaniami, które w mojej ocenie są przegięciem, typu monitoring jego komórki przez specjalny program, kontrola aktywności na laptopie syna za pomocą spy logera itd. W przypadku dzieci takie działania są legalne ale mi osobiście wydają się mocno nieetyczne, z kolei jeśli w ten sposób będziemy mogli zapobiegać pewnym sytuacją które będą groźne dla dziecka to może warto? co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie grabie
ciekawe, obowiazki ojcowskie sa dla niego synonimem szpiegowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślimy, że jeżeli dzieciakowi trawa nie rozmiękczyła całkowicie mózgu, to zna się na technologii 20 x lepiej niż rodzice i guzik z tego będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
taka inwigilacja jest bez sensu, tylko pogorszy wasze relacje.Pierwsze eksperymenty z alkoholem to norma w tym wieku.Trawka w ogóle nie jest problemem.Można ją kupić łatwiej niż alkohol.Pogadaj z dzieckiem o tych wagarach, czemu ucieka z lekcji i z których?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Nie robilabym tego. Mlodzi ludzie ktorzy popadaja w zle towarzystwo to najczesciej osoby , ktore z czyms sobie nie radza. Czesto jest tak ze nie radza sobie wlasnie z presja rodzicow, poczuciem bycia pod kontrola i jakiegos ponizenia ktore odczuwaja nie bedac traktowani jako dorosli czy prawie dorosli. Skoro juz i tak Twoje dziecko popadlo w zle towarystwo i uzywki to moze sprobuj innej metody niz do tej pory. Moze nie jest za pozno. W Waszym domu ojciec bardzo dominowal nad synem i to zdanie ojca bylo ostateczna wyrocznia i obowiazujacym prawem ? Czy kiedykolwiek Twoj maz dostosowal sie do zdania czy opinii syna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperNiania1
Takie programy typu spy logger, to sprawdzają się raczej u mniejszych dzieciaków bo tym trudno odróżnić dobro od zła w sieci i trzeba niestety monitorować co porabiają a programy tego typu sprawdzają się najlepiej. W przypadku nastolatka, może być problem bo jeśli zorientuje się że jest podglądany w sytuacjach, które uważa za bezpieczne - wtedy jego reakcja może być bardzo negatywna. To samo tyczy się telefonu, raczej była bym z tym ostrożna bo możecie jeszcze pogorszyć sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do superniania: ja akurat z doświadczenia ci powiem, że dzieciak nie ma szans na wykrycie takiego spy logera, program tego typu jest używany m.in. przez detektywów w sprawach rozwodowych i są bardzo ciężkie do wykrycia przez użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devlin
wiesz co myślę ze powinniście raczej zacząć od weryfikacji swoich umiejętności rodzicielskich, bo w tym wieku marycha to troche słabo ! Wiadomo taki system jak np http://spyecler.pl/ jest bardzo pomocny i nie zaszkodzi, ale tj mówię musicie z nim porozmawiać bo to już nie jest małe dziecko i swoje zdanie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerbere
Pobierz sobie na telefon - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.calmean.parental.control Używamy tego od kilku miesięcy - po prostu syn często wagarował, a tak daliśmy radę go dostarczyć do szkoły, zanim musieliśmy iść do pracy. Ustawiliśmy strefy bezpieczeństwa i dostawaliśmy powiadomienie natychmiast, kiedy opuszczał zakładany teren. Akurat nam to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosabos
A jak wygląda precyzja przy tej lokalizacji? Mam na myśli - czy sprawdzaliśmy w jakim miejscu faktycznie dostajecie to powiadomienie? Bo trochę trudno uwierzyć, żeby lokalizacja była idealnie precyzyjna, dokładna. Jaki jest margines błędu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerbere
To zależy od typu lokalizacji - najdokładniej jest przy wifi, a gorzej przy gps, ale nie spodziewaj się, że to będzie idealnie co do metra. Nie jest tak - lokalizacja jest dokładna - dziecko trafia poza wyznaczoną strefę to na pewno dostajesz od razu powiadomienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas to spełniło swoją rolę, bo dziecko przestało wagarować - po prostu kilka razy narobiliśmy mu wstydu przy "kolegach", bo łapaliśmy go, zanim znalazł się poza terenem szkoły. Do tej pory nie wie jak to robiliśmy. Nie wiem czy zmądrzał dzięki nam, czy sam wpadł na to, że to było głupie - najważniejsze, że nie wagaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaska87
a co myślicie o wykorzystaniu takich opgrowamowań na telefony do podsłuchu jak spyecler - myslicie że to ok żeby tak monitorować dziecko, czy nie bardzo? młody chce chodzić sam do szkoły, ale boję sie o niego, dlatego chcę wiedzieć gdzie dokładnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłek939
Również używam systemu monitorowania telefonu mojego dziecka, ale głównie ze względów na jego bezpieczeństwo. Zdecydowaliśmy się z mężem na firmę Transmobil - bardzo prosta obsługa i niskie ceny. Pracują na terenie całej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też używamy tego typu programów by wiedzieć na jakim etapie jest 13 letnia córka. Wiemy o czym z nią rozmawiać, bo wiemy jakie ma plany ale zbytnio w nie nie ingerujemy. Wszyscy byliśmy nastolatkami i próbowaliśmy zakazanych rzeczy. Wiem że jak nocowała u koleżanki to kupiły sobie po piwie by spróbować, nie ma sensu się wtrancac co innego gdyby się umówiły jeszcze z 3 chłopakami i mieli 3 litry wódy. Jak będzie miała chłopaka i zaczną myśleć o sexie to bedziemy rozmawiać o antykoncepcji, chyba że będzie szaleńczo zakochana w jakimś typki który usilnie będzie ja namawiał na sex grupowy z kolegami to będzie bardzo szybka i ostra reakcja, mąż dorwie gnoja i uświadomi mu że zrobi mu to samo co on zamierza z naszą córka nawet jak ma być za to zamknięty, powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj policję oni umieją każdego podsłuchać i śledzić jak wezmą twoją komórkę to coś ci zainstalują że wiedzą o każdym ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NorbertPotyk
Ja miałem kontrolę nad telefonem mojej córki i nie żałuje!Miałem dostęp do jej połączeń i smsów dzięki temu że wykupiłem sobie pakiet na stronie i-mobi pl.Świetna sprawa!Oczywiście moja córka niczego się nie domyśliła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaP88
Możesz zlokalizować telefon swojego syna za pomocą strony https://www.i-mobi.pl/ Dzięki niej masz też możliwość odzyskać usunięte sms-y oraz historię połączeń. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×