Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teksty na podryw

Na jakie teksty najlepiej podrywa się kobiety 30 plus

Polecane posty

Gość teksty na podryw

czekam na liste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Oto moj ukochany synek (photo w telefonie) jest dla mnie calym swiatem, ale jwgo matka wolala narkotyki i ruszyla w swiat, ty wydajesz sie byc jej przeciwienstwem, na pewno bys sie nim troskliwie zajela" Naprawde wzruszyla mnie jego opowiesc.jaki dobry ojciec!tylko ze potem sie nie odezwal i na fejsie byly niejasnosci co do jego wieku Wszelcy samotni ojcowie, zwlaszcza wdowcy budza podswiadomie podziw i wspolczucie, kobiety sa wrazliwe i od razu by przygarnely biedaka wraz z przychowkiem.Inaczej niz mezczyzni ktorzy woleli by laske bez balastu w postaci nie swojego dziecka.no chyba ze by byla megaseksowna.a kobiecie lzy leca na widok samotnego ojca z niemowleciem, nie trzeba nic, juz jest jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam zwierzeta, mam ukochanego kotka/pieska/sczczurka/chomika/fretke itp Lub foto na fejsie profilowe czworonogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mój synek
musze pożyczyć niemowlaka od znajomych, będe robił za niańke a oni mogą sobie iść na randke czy jechać na urlop, ja dorobie kasy a przy okazji będe na brzdąca wyrywał laski, połącze przyjemne z pożytecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pierwszych randkach wystarczy fotka.i nie zapomnij podkreslic ze mimo twoich staran malemu strasznie brakuje mamy.zbajerujesz laske na pare wieczorow a potem znikniesz, zanim bedzie chciala poznac swoje przyszle dziecie Inne teksty Od pon do pt mam zajete popoludnia na wolontariat, w sobote ide oddac krew, potem z psem sasiadki na spacer, ma zlamana noge to i zakupy jej zrobie, a wieczorem mozemy sie spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Zabawni jestescie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak podrywacie te trzydziestki to nie dziwię się, że jesteście samotni. Raczej na nasze dzieci jeśli je mamy. Powodzenia głupie chłopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile wy macie lat ze potrzebojecie "tekstow na podryw" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podrywać to można studentki a nie stare baby po 30tce. Poza tym studentki to na kasę lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Żaden szanujący się (dorosły ) facet (i kobieta) nawet z dzieckiem nie wywali takim tekstem. Partnerki może sobie zmieniać, ale nie bierze pod uwage przedstawianie dziecku co miesiac nowej potencjalnej mamusi. ... Toteż tym nie gra...A jak gra to .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na psa kota lub dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie leca na opiekunczych i troskliwych mezczyzn zajmujacych sie dzieckiem. Wiem z wlasnego przykladu. Predzej poleca na chama czy badboya. Dzis kobiety chca tylko seksu i zadnych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety 30+ najlepiej podrywać na motor. Te do 30tki raczej motorami sie nie interesują ale te starsze 30-40tki już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V12
Texty typu: pije okazyjnie, narkotyki mogą dla mnie nie istnieć, mam własną firmę, a swoje audi rs8 parkuje pod swoim już splaconym domem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz ładne oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha teksty na dzieciaka odstraszają mnie od zawsze, tatuśki nie mają szans,pokazywanie zdjęć to porażka jeśli chodzi o mnie, podobnie z wdowcami, na zmarłą żonę i smuteczek ,i rozwodnikami na niedobrą kobietę, poza tym to ja wybieram , podrywy tylko na mój znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadanie dzieci mnie zawsze odrzuca, nawet u facetów którzy mnie interesują tylko przelotnie. Od razu atrakcyjność spada o 80 %. Jeżeli się waham, to jest to ostateczny argument na nie i drugiego spotkania nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty powiesz, u faceta dziecko podnosi akcje wyzej niz wyglancowany nowy merc.no ale ja mieszkam na polnocy europy, tu inna mentalnosc, laski wola przystojniaka z dzieckiem niz podobnego przystojniaka bez dziecka.po prostu potomek to zdobycz,nawet jesli z przygody po pijaku z nieznajoma,wolny facet z malym dzieckiem i tatuazami to uosobienie atrakcyjnosci, bijace na leb auta i motocykle.samotne matki chyba nie sa az tak sexy, ale kobieta po 30 bez dzieci jest "podejrzana"(chora, bezplodna, nikt jej nie chcial, pije, bierze narkotyki itp), tak wiec lepsza laska po 30 z dzieckiem niz bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
gość dziś Co to za dziwna kraina?: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.06.14 to teraz wiadomo dlaczego tyle samotnych mamusiek, bo faceci coraz częściej mają je w du,pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy powiedziec, ze masz wlasna firme i gruby portfel. I ze nie jestes rozwodnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×