Odpowiedz na ten temat

Najśw i

• gość 2017.02.13 [08:24]
    i dać wam moją miłość .
    Maryja przekazuję słowa do siostry Mary Efrem : " Ufajcie mi i miłujcie Mnie , ja tak pragnę wszystkich was umocnić .. "
  • gość 2017.02.13 [18:20]
    Najświętsza Maria również w Medjugorie pragnie nas abyśmy do niej zawsze przychodzili : www.medjugorje.ws/pl/
  • gość 2017.03.11 [08:56]
    Najświętsza Maria do Mary Efrem : " Moje kochane córki , jeżeli miłość do Mnie nie będzie mieć korzeni mocno wrośniętych w wasze serca , to szybko zaniknie albo zostanie wyrwana przy pierwszym 'sztormie' który was ogarnie ... , ... czy przez pamięć i miłość do Mnie zechcecie pójść dalej i uczcić Mnie jeszcze bardziej , biorąc moje słowa do waszych serc i czynić to o co was proszę ? "
  • gość 2017.03.11 [13:16]
    juz byl taki temat
  • gość 2017.03.11 [13:55]
    A kto to jest Mary Efrem?
    Jakaś nowa przywódczyni sekty?
  • gość 2017.08.10 [19:10]
    16 września 2007 , Gietrzwałd
    Najświętsza Maria : " Oto ja Matka Je.zusa , Matka B.oga stoję przed wami . Otwieram swe ramiona i mówię do ciebie córeczko , do ciebie synku : Kocham ciebie , Je.zus ofiarował tobie Mnie - Maryję abyś nie była samotna . Abyś nie była zagubiona w swoim życiu . Abyś znał drogę swym życiu i miał z kim tą drogą iść ."
    " Je.zus ofiarował dla ciebie Mnie , abyś nie błądził , nie szedł dłuższą drogą , ale byś poznał drogę miłości . Tutaj jestem Ja Maria , pani Gietrzwałdzka . Tutaj jest mój dom , ale to jest też twój dom córko , synu - dom matczyny ."
    "Złóż , tutaj na moje ręce wszystkie twe problemy i obciążenia rodzinne , konfliktowe , finansowe czy braku zdrowia . Pragnę z twoich rąk i serca zdjąć ten twój ciężar . Powierz wszystko mnie swojej Matce . Ja jako Matka zajmę się wszystkim . W zamian przyjmij ode Mnie Mój pokój i Moją miłość. Przyjmijcie też dzieci miłość Je.zusa mego Syna . Niech spłynie na ciebie Jego przebaczenie ."
    "Przyjmij też Mnie i pozwól , że będę ci gwiazdą oświecającą twą życiową drogę . Nie lękaj się dziecko przyjmij i powiedz tak na ten dar Je.zusa dla ciebie .
    Przyjmij Mnie jako swoją Matkę a zaprowadzę cię do Mego Syna Je.zusa i błogosławie jako moją córeczkę , jako mojego syna .. ".
  • gość 2017.08.12 [13:31]
    San Martino , Schio , Italia 1985 - 2004 r.
    Najświętsza Maria : " ... Poświęćcie się memu Niepokalanemu Sercu a nastąpi wasze uświęcenie ... " Poświęćcie mi wasze dzieci , siebie samych , całą młodzież i małe dzieci . Nie pozbawiajcie ich moich kochających matczynych objęć ..." Wszystko co ode Mnie do was przychodzi jest miłością do was . Odkryjcie tą miłość , która także to co złe potrafi naprawić i przemienić w dobro ... ".
  • gość 2017.08.16 [17:02]
    Kult bogini matki ma się dobrze w Polsce.
  • gość 2017.09.15 [08:46]
    Na całym świecie , do XIX wieku było ponad 400 objawień Najświętszej Maryi . Wiele objawień uratowały od grożącej kary bożej całe regiony , np. w La Salette , w Fatimie ..
  • gość 2017.10.12 [18:11]
    https://www.youtube.com/watch?v=zPVGiAfyaCM
    portugalczycy świętują przez całą noc 100 - lecie objawień Maryi w Fatimie z 1917 r.
  • gość 2017.11.01 [09:30]
    Najświętsza Maria jest naszym największym skarbem ale razem z Jezusem który w jej Sercu od dawna mieszka .
    Każdemu , kto się poświęci odmawianiu jej różańca , zapewnia o swym umocnieniu i swej bezustannej miłości w każdym smutku lub zagrożeniu .
  • gość 2017.11.15 [15:03]
    Po tym jak na początku tego filmu księżą nieudolnie opowiadają o znakach na niebie , to już w połowie tego filmu sama Najświętsza Maria - matka Jezusa , poprzez swe objawienie rozjaśnia sprawę zjawienia się krzyża na niebie . Zapewnia też o swej wielkiej miłości do nas grzeszników i zaprasza do zawierzenia jej nadziei , którą nam na nowo daję .
    https://www.youtube.com/watch?v=mMi_K563zgs

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...