Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zalamana8989

Nienawidz eich, co o tym sadzicie?

Polecane posty

Gość zalamana8989

Pewnie dostane komentarze ze jestem jadowitą żmiją, ze karma mnie kiedys spotka itp, itd. Ale mnie to nie interesuje. Musze sie wygadać. Mam brata ciotecznego. Jest 3 lata młodszy. I go nienawidze. Ma teraz 26 lat. Nienawidze go poniewaz zawsze był stawiany jako przyklad szczescia. Sebastianek to... a Sebastianek tamto. Nienawidze go bo ja zawsze musialam na wszystko pracowac, kombinowac a i tak wiele rzeczy nie mam. A on??? Ożenił się, odrazu jego teściowie kupili im mieszkanie w bloku i dali pienaidze na remont i na kupienie sprzetu, mebli. a ja? po slubie mieszkam z moim mezem w kamienicy z jego ojcem. . Mamy wspolna kuchnie i lazienke. żyć nie umierac. Ja nigdy nie moge znależc fajnej pracy, dobrze platnej. Zazwyczaj jestem na śmieciówkach. On - naprawial jakiemus facetowi auto i okazalo sie on jest dyrektorem wielkiej firmy i zatrudnil go jako mechanika maszyn. 4000 zl miesiecznie na reke. Jak amerykanski sen prawda? Do teg dochodzi to ze urodzilo mu sie niedawno dziecko. Za pierwszym razem im sie udalo. Ja tez zaszlam niedawno w ciaze ale oczywiscie ja musialam PORONIC!!!!! I teraz pytanie dlaczego im sie udalo a mi nie? przeciez to jest niesprawiedliwe ze on wszystko zgarnia. U mnie bylo brak bicia serduszka. No niby tak sie zdarza, ale znowu mam pytanie dlaczego mi??? Dlatego nienawidze ich. calej trojki. niedawno musialam byc u nich na chrzcinach i unikalam ich jak moglam. Niedlugo swieta bozego narodzenia wiec bede musiala cos wymyslec zeby nie siadac z nimi przy jednym stole o skladaniu zyczen i glupich usmieszkach juz nie wspomne. Nie chce z nimi przebywac, z nimi rozmawiac, nie moge na ich patrzec a w szczegolnosci na to dziecko. Panosza sie ze swoim szczesciem. Nie wiem czy to ja juz tak odbieram czy po zlosci to robia. teraz tylko musze sie zastanowic co zrobic ze swietami bo na pewno nie chce ich widziec i zachwyac sie glupim bahorem. Wiecie co by mi ulzylo??? jakby cos im sie stlo... spotkalo jakies nieszczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×