Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaczy kuper :)

Nienormalnie normalnych szukam :)

Polecane posty

Gość kaczy kuper :)

Witam!!! Chcialabym moc tu z kims zupelnie normalnie pogadac - ot tak o wszystkim i o niczym. Co nas cieszy, co nas boli, po prostu o zyciu. Tak wiem, sa tu takie tematy, ale sa juz tak dlugo, ze nie mam ochoty przebijac sie pezez kilkaset stron postow. Moze tutaj ktos zajrzy i bedzie chcial zostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awokadooo
hej:) ja chetnie popisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczy kuper :)
no to super, myslalam ze nikt tu nie zajrzy, strasznie tu cicho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awokadooo
:) ja siedze sama w mieszkaniu i jestem... jakby to powiedziec.... dopada mnie jesienna smutność... bardzo brakuje mi kogos z kim moglabym pogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczy kuper :)
Ja co prawda nie jestem sama, ale wszyscy sa czyms zajeci :) Starsza corka sie uczy, mlodsza spi, a maz oglada film, wiec troszke sie nudze, a tak naprawde to juz daaawno nie rozmawialam z jakas normalna kobitka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awokadooo
:) Ja jestem świeżo po ślubie, ale mój mąż jest w pracy:( więc siedzę sama:( boje się, że tak już będzie zawsze.. on w pracy, a ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do awokadoo
to zawsze mozesz isc do pracy albo ona na bezrobocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczy kuper :)
No tak, no to masz przekichane ;), nie dziwie sie wiec napadowi melancholii. Swiezo po slubie to najfajniejszy czas zeby byc razem. Kiedy wraca oblubieniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awokadooo
niby przed ślubem wiedziałam, że tak będzie, ale teraz... wiem, że pieniądze są potrzebne, ale czuje się bardzo opuszczona. Nie chcę mu tego mówić, bo pewnie bedziem mu smutno, ale ja tak czuję... czuję sie jak mała dziewczynka, która bardzo chce do domu i do mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczy kuper :)
A sama pracujesz, uczysz sie czy cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awokadooo
pracuję:) jestem nauczycielką:) lubię swoją pracę..:) a Ty czym sie zajmujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczy kuper :)
Mam swoja firme, prowadzimy ja razem z mezem , a wlasciwie to jeszcze nie jestesmy malzenstwem :), ale tak jest prosciej powiedziec :). Masz fajny zawod, szanuje bardzo osoby, ktore probuja wbic do glowy troche wiedzy naszym dzieciom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awokadooo
Użyłaś bardzo trafnego słowa.. wbić! Ostatnio mam wrażenie, że młodzież niczym się już nie interesuje, a to jest bardzo smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczy kuper :)
Bo rodzice zapomnieli, ze to przede wszystkim ich dzialka zeby wychowac dzieci, szkola ma w tym tylko pomoc, a nie przejac obowiazki wychowawcze. Niestety czesto rola rodzicow sprowadza sie tylko do kupowania, nawet uczuc dziecka. Smutne doprawdy :(. A TY i maz planujecie cos w tej kwestji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awokadooo
:) na razie mieliśmy nacieszyć się sobą:) poza tym ja jeszcze nie czuję, że to już:) mam dopiero 25 lat, więc mam jeszcze czas:) a TY juz masz dwójkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczy kuper :)
tak dwujke, ale ja jestem ciut, ciut starsz niz Ty :) Mam 37 lat ;) Srarsza ma 16,5 roku a mlodsza ma 17 ...miesiecy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczy kuper :)
Tak latwo jej nie oddam :) Dosc, ze sliczna to jeszcze madra bestia, niebezpieczne polaczenie, a ja...niezainteresowana :). Moj Mi wystarczy, porzadny z niego koles :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczy kuper :)
awokado nie sluchaj :) 25 lat to dopiero poczatek, masz czas na dzieci, wiem co mowie. Teraz mam wiecej czasu dla dziecka, niz za pierwszym razem, nie spieszy ni sie juz tak jak kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awokadooo
to masz w domu niezłe połączenie= nastolatka + niemowlak, fajnie:) może po prostu po slubie poczułam się tak staro... możesz się smiać ale ostatnio po raz pierwszy zauważyłam że moje ciało sie starzeje. dziwnie się z tym czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awokadooo
Twoja córka ma 16 lat... tak niedawno ja tyle miałam, cóż to był za piękny wiek:) chyba najlepszy w moim życiu:) wszystko było takie piekne, a teraz spadły na mnie obowiązki i problemy żony i czuje sie troche przytłoczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczy kuper :)
nie, no prosze Cie! Jak mozna byc stara 25 latka? To sie po prostu nie da!!!16 lat nie chcialabym miec znow, za nic w swiecie, wszystkie problemy byly taaaakie ogrome :) A moze przytlacza Cie nowa rola? Zwiaek to nie wiezienie, nie zabrano Ci wolnosci, tylko zyskalas towarzystwo na dluuuuga droge zycia, tak na to spojrz. Ciesz sie tym i nie daj sie smutkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczy kuper :)
a tak a propos - jakie oznaki starosci zuwazylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awokadooo
przepraszam, muszę już lecieć, do usłyszenia wkrotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczy kuper :)
ja tez uciekam, bo dzidzius mi sie budzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×