Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julita 33 xyz

Odszedł do młodszej bo ładniejsza?

Polecane posty

Gość Julita 33 xyz

Facet odszedł do młodszej. Oficjalnie nie dał powodu zerwania, ale między wierszami powiedział "że jest ładniejsza". Poznał ją przez jakiś portal fotka.pl alb badoo... W ogóle nie wiem, może po prostu już nie jestem atrakcyjna? Widziałam tą dziewczynę na zdjęciach - szczupła, długie włosy, pomalowane oczy, rzęsy, brwii, usta... W mini albo sukienkach albo szortach ma spodnie. Większość jej koleżanek podobnie-wyglądają jak fotomodelki... (na zdjęciach). Rozumiem retusz, ale pewnie na żywo też ładna... Najgorsze, że te młode to same się negliżują i rozkładaja nogi nawet zajętym facetom. Masakra. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby 30 letnia baba nie wiedziała jak faceta zatrzymać, ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłaś i zachowywałaś się identycznie jak byłaś w jej wieku. A odszedł bo nie chciał być z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja podam inny przykład , prawdziwy: Była sobie pewna laska... i był sobie pewien młody facet. Młody facet " kochał". Pewnego lata laska wyjechała na północ zapierdalać w truskawkach. W tym czasie " kochający" zakochał się w innej... młodszej od tej laski zaledwie rok. Brzydka jak noc ale tyłka nadstawiła i usidliła. Laska została z niczym. " Kochający" nawet się nie pożegnał, nie zerwał po ludzku, ani nie powiedział/ nie napisał " spierdalaj". Olanej lasce nic nie brakowało... ani urody, ani rozumu, ani ciepła. Po latach... ów padalec za pomocą internetu przeprosił.. bo go " gryzło".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A olanej lasce cierń w sercu pozostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:17 urzekajaca historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie wiem czy urzekająca czy nie ale koleś okazał się parszywym kundlem. A ta druga.... los ją pokarał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przezyjesz to? jaki dramat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że to przeżyłam. Kundel zawsze będzie kundlem i kundle należy w taki właśnie sposób traktować. I mam z tego nawet radochę :-) Przynajmniej nie mam s******lonego bachora jak oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest tak: Jak się zdołujesz i uznasz, że jesteś gorsza to dasz mu wygrać. Dasz mu satysfakcję, że odrzucił taką słabiznę. A jak się weźmiesz w garść i sobie samej udowodnisz ile jesteś warta to to zerwanie wyjdzie ci na dobre. Znajdź w sobie motywację do lepszego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka że najlepiej olewać kundle zwanych potocznie mężczyznami. Facet to pies. Nic ani nikt tego nie zmieni. Nie ma znaczenia wychowanie, wykształcenie ani usposobienie psa. Jak się pojawi taka która nadstawi dupska( albo zrobi to na chama) i jemu to zasmakuje ( może być brzydka jak noc) to jest jej. Dla psów tylko dobre ******ie się liczy, potem długo długo nic a potem cala reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babka zawsze powtarzała że chłopy to psy i na pewno coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to że młodsza i ładniejsza, tylko o to że sexowna i chętnie daje mu tyłka, jak tobie nie chciało się pomalować i ubrać dla niego, a sex też pewnie rutynowy to poszedł gdzie mu lepiej. Mężczyzna jest prosty w obsłudze wystarczy mu jedzenie, spanie, i tyłek odpowiednio podany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Prawda ale nie do końca... nic by nie wskórał konkretnymi działaniami bo dla niej jest przekreślony. Została upokorzona. I nawet nie chodzi o sam fakt pojawienia się tamtego babska- choć to było dla niej cholernie bolesne. Chodzi o sposób zakończenia całej tej historii. Tego się nie zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny... uroda nie ma znaczenia. Znaczenie ma to że babsko molestuje psa. Może być brzydka jak noc ale jak molestuje, nawiedza, nachodzi, wydzwania i dupska daje to choćby była okropnie paskudna to w końcu wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Takie które normalnie są bez szans na dziada ale koniecznie chcą wyjść za mąż. Więc na chama sobie tego dziada łapią, wspomnianymi wyżej metodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Tylko po co? Zastanawiające po co były " przeprosiny"... ja wiem ale to już nie mój problem. Ma to co chciał więc niech siedzi w tym g*****e w które sam wlazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego każda kobieta myśli że jest najlepsza w łóżku? Facet wie że inni mogą mieć większego, że mogą dłużej itd. Jeszcze nie słyszałem by jakaś kobieta stwierdziła inaczej niż ja jestem naj w sexie, a jak spytasz konkretnie o jakąś rzecz to odpowiada że tak tylko dzifki robią a z normalnych to ona jest naj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nigdy nie zamieni dobrego sexu na gorszy, zawsze na lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 123
17:02 Po co przeprosiny i udawanie ? Co masz na myśli w g*****e siedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy tzw. mężczyźni to kundle. Czyje to szczenięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje suko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacza za debilami
baby to idiotki, płaczą za debilami zamiast się cieszyć że poszli w peezdu. Może ja coś tu źle rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Krótko mówiąc los mu odpłacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Tego by nie zrobił. Dzieciaków narobił. Najwyżej miałabym pełnić rolę " odskoczni". Nigdy w życiu. Niech kundel z********a do burdelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie autorko zakochalas sie w nim bo przystojny, moze interesujacy, inteligentny, ale co z tego skoro cie nie kochal i przypuszczam ze nie jest dobrym czlowiekiem na ktorego mozna zawsze liczyc.Porzadny czlowiek, nawet jesli musi koniecznie miec piekna laske, nie zastepuje sobie tej jednej jedynej inna "na jakis czas" i nie oszukuje biednej kobiety.Mysle ze jako jego zona nie mialabys wsparcia ani zadnych uczuc z jegos strony, skoro kobieta to dla niego przedmiot ktory sie wybiera jak konia na targu.Teraz bylo fajnie, jeszcze mlodzi i pewnie spedzaliscie czas na namietnosciach i romantyzmie, a niestety wspolne zycie inaczej wyglada, z takim systemem wartosci jak ma ten facet nie ma szans dozycia razem sedziwego wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta "ładniejsza" młodsza też za pare lat się postarzeje i znowu zostanie wymieniona, tak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Albo ta młodsza i ładniejsza wymieni jego jak się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Maja większą ilość dziec*****es ustawiony zawodowo i finansowo. Maja dzieciaka z autyzmem. Więc wątpię czy by od niej odszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mam zasadę że resztek po innej ( zwłaszcza po tamtej) nie będę zbierać choćby miał złotego fuuuuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×