Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćPanek

On 30 lat

Polecane posty

Gość gośćPanek

Witam mam 30 lat i w sumie pisze na tym forum pierwszy raz- trafilem tutaj przypadkiem- nuda w pracy! Jestem normalnym facetem, mam calkiem dobra prace, swoje M, dbam o siebie ( silownia sport) Swietnie gotuje- Ha brzmi jak ogłoszenie matrymonialne?! Ale nie o to chodzi! Problem w tym ze nie moge znaleźć nikogo na stałe- kochanke a i o wszem ale kobietę w podobnym wieku??? Porażka- co jest z wami dziewczyny, stekacie tutaj na forum ze samotne ze nie ma prawdziwych facetów, a gdziekolwiek nie wyskocze na miasto sama gowniary! Gdzie was szukac??? No forach czy porytych portalach! Ruszcie sie z domów i trochę otwierajcie na ludzi- Z wielka chęcią umowilbym sie z taka panna z Lubuskiego- rowniez zadbana, sympatyczna itp- dlaczego kobiety po 30 sa takie opryskliwe, niemile, zdsperowane( jak sie jakas trafi)??? Zaloze sie ze polowa z was to fajne dziewczyny, mega sexsowne itp .Pozdrowienia ! ( to taki apel zmeczonego szukaniem faceta )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem są sensacje, że "kobieta trzymana siła w mieszkaniu przez 4 sprawców" i komentarze typu : dorosła kobieta, to chyba wie na co się pisze. Wiesz, teraz są czasy trudne na relacje międzyludzkie. Zagladasz w realu - dziwak, zagadasz w necie - zboczuch, staruch, wycieruch. Zagadaj po prostu do jakiejś na siłowni czy gdzie ty tam chodzisz i próbuj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×