Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokeliko

optymistka

Polecane posty

Gość kokeliko

Jeśli zacznę narzekać, natychmiast mi o tym dajcie znać! Po wielu razach od życia postanowiłam wziąć się w garść!!! Nie wiem tylko, czy wytrwam, może mnie ktoś wesprze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Zdefiniuj "przystępna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
kokeliko jestes tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Już jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
czesc wpadłam na chwile do LęKU PRZED STARZENIEM zeby je troche wyciągnąc z dołka ale wyobraz sobie ze co niektóre wcale nie chcą lubią sie uzalac nad soba nawet mi sie troche dostało hehehe.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
kokeliko ile masz lat opowiedz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Od czego by tu zacząć? Jestem po 30-stce i .. właśnie tak ostatnio mnie naszło, żeby złapać z kimś kontakt - tak żeby sobie pogadać w wolnych chwilach. Mam wiele powodów, by być optymistką, ale dość rzadko o tym pamiętałam w życiu , ale teraz chcę to zmienić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
ja mam 35 i juz inaczej widze problemy kiedys niektóre mnie przerastały [choroby dzieci ]dzisiaj umiem sobie poradzic i jestem duzo mocniejsza psychicznie ,pewnie tak musialo byc.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
tak sobie czasem skacze po tematach i powiem ci ze optymistów co na lekarstwo wszyscy narzekają np.23 latka ma problem bo sie starzeje ,ja mam tylko taki ze chce otworzyc swój biznesik i szukam ciekawych pomysłów wszystko pozostałe jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Rzeczywiście, optymistów jak na lekarstwo. Nie chce mi się już narzekać, trzeba cieszyć się z tego, co się ma - To trudne, bo inni mają lepiej, więcej, inaczej,... a przynajmniej tak nam się z pozoru wydaje. Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
ja naprawde bym zgrzeszyła gdybym zaczęla narzekac i pewnie ze sie trzeba cieszyc z tego co sie ma moze inni mają lepiej ale sa tacy co mają gorzej i co oni mają zrobic? obserwując strasznie bogatych ,mają kase a nie mają szcęsliwej rodziny lub zdrowia bo cięzko harują a ja jestem szczęsliwa i zdrowa czego chciec więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Optymizmu uczę się od męża i to muszę mu przyznać. On zawsze znajdował siły, kiedy ja już wysiadałam. Czasem są dni, kiedy to ja muszę być dla niego wsparciem, więc się staram!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
to bardzo wazne zeby był ktos kto udzwignie ciezar zycia z nami i z tego tez sie trzeba cieszyc ,patrz jest kolejny powód do radosci ale my jestesmy optymistki hehehe................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
szukamy dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Jak się człowiek postara, to to jest całkiem nietrudne! Na wyciągfnięcie ręki, tylko tego często nie widzimy. Tak, jestem szczęściarą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
a dzieciaczki masz to dopiero radocha [czasem dają w kosc]ja mam dwoje 16 i 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Zaraz zaśpiewam: Co ja poradzę, że jestem ładna, fotogeniczna i taka zgrabna... (ha!, ha!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Owszem, mam dwoje dzieci -7 i 9 latek, które chcą mieć zwierzaczka - one to dopiero sa optymistkami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
a dzieciaki masz, ja mam dwoje 16 i 12 lat ,własnie jedno sie dobija do kompa ,mają ferie i głupieją w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
kurcze to komputer mi głupieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
albo ty jestes za szybka albo ja za wolna ..........matko co ja pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Mój sprzęt co chwilę sie wyłącza, nie wiem dlaczego , chyba się starzeje - oczywiście sprzęt, nie ja!!! (ach, ten optymizm!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
jak ci nie chorują i nie mają alergii to sie nad tym zastanów a co chcą miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Na razie muszę zwolnić komp. ale myślę , że niedługo się odezwę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
moj tez ,fajnie tak sie posmiac na forum ,jak ktos trzeci sobie nas poczyta to pomysli ze jakies szurnięte jestesmy ale co mi tam przeciez my nie mamy sie czym smucic ?jak na optymistki przystało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
ja tez lece bo młody chce pograc pewnie juz mnie dzisiaj nie wpuszczą jak bedziesz miała jutro czas to zaglądaj ,ja wpadne chyba po południu bo jade do dentysty rano .papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
puk puk jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
kokeliko wróc...........plissssssssssssssssss patrz jakie tłumy sie dobijają .A PRZECIEZ TAKI FAJNY TEMAT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
no cóz sama ze sobą to gadała nie będe bo to juz jest szczyt optymizmu albo głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×