Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pan Baran

Pana Baran z kim?

Polecane posty

Gość Pan Baran

Moj znak zodiaku to baran i zastanawiam sie co sadza o panie o facetach z tego znaku zodiaku. Slyszalem, ze Pan Barann+Pani Rybka i Pan Baran+Pani Rak to najgorsze polaczenia...a Pan Baran i Pani-Lew i Pan Baran+Pani Waga to najlepsze zwiazki. Ciekaw jestem na ile to zgadza sie z rzeczywistiscia? Z gory dziekuje wszystkim za wlasne opinie i wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa barany też są fajne
super kochankowie. troszkę gorzej w życiu codziennym - dwa rogate znaki, ale kto by tam się przejmował horoskopami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani rybka
myślę że nie powinieneś się tym za bardzo sugerować chociaż ja jestem ze znakiem który astrologicznie do mnie pasuje, samo tak wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj były Baran .. to krnąbnym był człowiekiem , nie pasowaliśmy do siebie ani trochę .. sprzeczność Charakterów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan baran....
egoista... mysli tylko o sobie.... w sytuacjach konfliktowych nie sprawdza się... chowa głowę w puasek... przewrażliwiony .... mysli tylko o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Baran
a moze napisalybyscie tez jakie sa wasze znaki zodiaku... pani rybka? nie zrozumialem tego co napisalas....moze wyjasnisz? Aksamitka90....zgadzam sie, ze Pan Baran i Pani Panna to porazka. Z kobietami z tego znaku nie moge sie dogadac, tak jakby z jakiegos niezrozumialego powodu nigdy nie chcialy przyznac mi racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Baran
pan baran....chowanie glowy w piasek w sytuacjach konfliktowych czasami jest przejawem dobrego taktu... myslenie o sobie to nie to samo co egoizm.....mysle, ze "Barany" to raczej nie egoisci bo "Barany" chetnie pomagaja innym ludziom.. zapraszam do dyskusji inne znaki... interesuje mnie bardzo polaczenie Pan Lew i Pani Ryba i zapraszam do dyskusji takze panow...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Baran
koliberek35... sorry mialas niewlasciwego baranka, szorstkowego i grubianskiego...zapewne byl to" Baran" urodzony w pierwszej dekadzie... Profesor Jung pisze.. Słońca w znakach sobie przeciwstawnych, jak w tym wypadku, dają atrakcyjność seksualną. Baran bywa nieco szorstki w postępowaniu, co może delikatną Wagę, wrażliwą na niewłaściwe słownictwo i dobre maniery, trochę szokować. Będzie to zależało od kultury partnera, ważne jest bowiem, jak się coś robi. Ewentualne dysonanse nie będą miały większego znaczenia wobec umiejętności dostosowania się pani Wagi i zupełnego braku pamiętliwości Barana. Profesor Jung przyznaje tej parze aż 5 punktów. I słusznie. co Ty na to? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugiuhoh
Nie wierze w takie pierdoly jak horoskopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Baran
"ugiuhoh"... .... nie trzeba w to wierzyc! To nie religia.... potraktuj to jak niezla zabawe! moze w miare wpisow przkonasz sie, ze czasami to nie tylko zabawa ale troche wiecej..... Zapraszam wszystkich do opowiadania swoich doswiadczen z roznymi znakami(niekoniecznie musi byc Baran)! to moze przydac sie wileu ludziom i wiele wyjasnic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Baran
dla Koliberka... Pan Waga Pani Skorpion - Nadzwyczajny zwiazek!!! Podziwiają się i rozumieją wspaniale, zwłaszcza tam, gdzie trzeba razem działać, coś tworzyć. Oby tylko nie chcieli zabawić się w „kto tu rządzi". PAN SKORPION I PANNA WAGA Pani Waga kochliwa, delikatna i towarzyska - pan Skorpion zdecydowany, zaborczy i zazdrosny. Oboje mają cechy, które partnerowi(ce) podobają się. Jeżeli nie ma między nimi zasadniczych dysharmonii, widocznych w horoskopach życie z panią Wagą nie jest trudne. Wystarczy szanować jej indywidualność. Pani Waga, pozornie powierzchowna, bardzo sobie ceni partnera inteligentnego. Skorpiona prawie zawsze na to stać. Profesor Jung daje tej parze 4 punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eha
hmmm nie znam sie w tych znakach ale coś jest na rzeczy ja i moj partner jestesmy oboje tego znaku i sie dzieje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lew35
a sa tutaj panie i panowie Rybki? jakich znakow nie cierpicie? zyje z Rybka i jakos nam sie nie uklada...(-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Baran
PANI RYBA Wodnistooka dziewczynka chowająca się za szaf, płacząca przy sznyclu cielęcym z kopytkami i sałatą, wyrasta na piszącą wiersze i zbierającą aktorki, zapłakaną panienkę. Obgryzionymi paluszkami przeciera wiecznie czerwone oczki i wielkie to zaskoczenie, jeśli nie jest lunatyczką. Rozkapryszona, leniwa i bierna, jest uosobieniem wulgarnego archetypu kobiecości. W wieku jedenastu lat zakochuje się w wujku ze strony ojca i po raz pierwszy usiłuje popelnić samobójstwo pijąc borygo. Niestety, odratowana za mąż wychodzi bez problemu, wykorzystując brak rozumu i intuicji u kolegi z klasy. Rozczytana w romansach, wyobraża sobie małżeństwo jako ciągłą wymianę pachnących bilecików i schadzki w malowniczych altanach. Seksualnie, pełna wiary w motylki, nie może pogodzić się z brutalną fizjologią. O ile wszystko przebiega normalnie, jest to powód do następnego usiłowania samobójstwa, przez utopienie, lub pójście samopas w Puszczę Białowieską. Leniwa, niezdolna, bluszczowata, niezdecydowana, niczym jemioła wypija soki z otoczenia. Tępa i małostkowa, niezdolna do jakiegokolwiek działania, pozuje na heroinę romansu i swoimi humorami tak zastrasza otoczenie, że po jakimś czasie, może leżeć czytając francuskie powieści rycerskie, tyjąc jak pulpet od niewybrednych, przeterminowanych herbatników. W późnej starości, bo jako pasożyt żyje długo, opłakuje męża, który z niewiadomych powodów zginał podobno zjedzony przez piranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie wizje glori polo
ja znam takie znaki co według astrologów nie powinny być razem a sa szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Baran
zgadza sie, ale to sa wyjatki, ktore zaistnialy i ciagna sie dzieki innym czynnikom..np. pieniadze, wladza, samotnosc, przyjrzyj sie jednak tym parom dokladniej....czy sa tak naprawde szczesliwe? ludzie potrafia grac na zewnatrz idealne pary, pozory myla. Jednak horoskop nie jest rzecza, ktora nalezy sie tak slepo kierowac w wyborze partnera, najwazniesza jest chemia i wzajemna atrakcyjnosc. To glowna podstawa kazdego zwiazku! Horoskop to tylko jedna z rzeczy, ktore moga byc pomocne....i jest to dobra zabawa... Zapraszam wszystkich zainteresowanych na EZO-FORUM, tam jest troche wiecej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Baran i pan strzelec
w moim wypadku to najlepsze co mnie mogło spotkac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez jestem baranica
i mam męża strzelca !:D Moja siostra strzelec ma męża barana moja przyjaciółka tez strzelec mąz baran i jest świetnie -są zgrzyty ale gdzie ich nie ma !:) ale w życiu są bardzo dopasowani Miałam kiedyś faceta rybę i panne ...bez komentarza -cioty w męskich łachach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lwica:)
Ale zgadzam się: panny i ryby... błe. Może sa wyjatki, ale ja ich nie znam. Nie lubie jeszcze wag:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani rybka słodka
:) ale sie uśmiałam z tego opisu ryby :) to jakies brednie totalne ja mysle, ze to czy ludzie sie zgadzaja ze sobą czy nie zalezy od ich charakterów, co jest z kolei czesciowo zalezne od genów, czesciowo od wychowania absolutnie nie wierze w to, że jak w znakach zodiaku ludzie nie maja maxymalnych not jako para to nic z tego nie bedzie itd znam kilka osób ze znaku panny i kazda jest inna znam kulku blizniaków i jednego nie cierpie , a reszta jest super znam jedna kobiete wage i masakra byłam ze skorpionem / według zodiaku najlepszy znak dla ryb/ i totalna pomyłka, byłam z blizniakiem / połączenie fatalne dla ryb/ i było super mój mąż to baran i szczesliwie żyjemy od 10 lat razem świata poza soba nie widząc :) możliwe , ze jakies tam cechy charakteru są właściwe dla danego znaku , ale dobieranie sobie partnera na podstawie horoskopu uważam za kompletne idiotyczny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja matka -ryba ,siostra ryba
szwagier ryba ....:O ja pierdole ///całe zycie wszystkiego sie boją Kredytu nie bo jak sie cos stanie ... samochodem nie pojedzie bo pada albo wieje do banku nie pójdzie bo żle dzis wygląda o byle co sie obraza ,łatwo ją urazić ktoś spojrzy nie tak juz dorabia sobie jakąś durnowatą teorię ... TOTALNA MASAKRA :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retropulover
jak matka i siostra sa takie to kwestia wychowania a nie znaku ja mam kolezanke spod blizniat i jest identyczna, ciucha nie kupi nie upewniajac sie u 10 osób czy aby napewno dobrze wyglada w tym i czy nikt sie nie bedzie z niej śmiał a moja bratowa to ryba i tak otwartej i smiałej osoby nie znam innej, prowadzi własna firme, doskonale sobie radzi i brat by bez niej zginął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Baran
no i mamy dobra zabawe, fajnie, ze mozemy sobie tak na luzie popisac. pani ryba slodka! to fajnie ze uklada ci sie z baranem bo zodiak nie wyklucza tej pary. Baran i Rybka maj duza szanse na wielka milosc!Skorpion i Lew to raczej gorsze znaki dla ciebie. Co do "innych ryb" to faktycznie tez znam rybke, ktora dobrze radzi sobie ekonomicznie w zyciu, ale tu chodzi raczej o zycie emocjonalne i tutaj rybki sa bardziej skomplikowane niz inne znaki zodiaku. Takie niezdecydowane i czesto sa bardzo samotne w swoich zwiazkach bo czesto wybieraja niewlasciwych partnerow i dlatego starosc spedzaja w samotnosci. Faceci Ryby to juz calkiem inny temat. Ciekawostka dla niedowiarkow; Najwieksi wodzowie i dyktatorzy byli wlasnie z tych znakow Barana i Lwa. W armii Napoleona na 10 najwiekszych generalow az 6 bylo ze znaku Barana a on sam byl Lwem jak i Aleksander Wielki Najczarniejszy dyktator swiata Adol Hitler byl ze zanku Barana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinieeeeeeeee
baran i waga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×