Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość garnierkka

Panowie 40 l są jeszcze wolni

Polecane posty

Gość garnierkka

inteligentni,przystojni normalni chcacy spotkac miłośc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latek z zasadami
Ja tam bym poruchał sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkka
rucha sie ropucha :D po 30 -tce topik i nie ma normalnych facetów do życia i rozmowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latek z zasadami
Ale dowaliłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkka
ktoś musiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam takiego - super facet. Kawaler. Ale nie umie zagadać do dziewczyny. Peszy się, nieśmiałość go paraliżuje. A w dodatku nie pije - odpada mu to "rozluźnienie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkka
no własnie super facet a ja super babka i w dodatku tez niesmiała,ale to tylko pozory i poczatek jest niesmiały a potem luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkka
ja tylko napisałam a nie zachecałam :D bez przesady anglia nie jest tak daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkka
nie to polacy sie rozpraszaja po swiecie ,gdzie nas nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkka
hmmm nie śledzę ewentualnie wyniki ;) ale ale czy niemcom za dobrze nie idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latek z zasadami
Przynajmniej nie dostaliśmy w dupę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkka
garnierkka 40 latek u ciebie wszystko się kreci wokół tyłka :D ty też w angli hmmm to nie o sobie pisałes ? ale jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie o sobie. Ja mam żonę. Ale prócz mnie jest tu jeszcze trochę polaków. I nawet niektórzy mają więcej niż 40 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkka
przyjmuje do wiadomosci o sobie nie pisałeś ;) pewnie,ze starsi też podróżują niekoniecznie za praca ale po 40 tce to jeszcze nie taki stary/a bez przesady:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkka
jak to niewazne ależ wyglad jest wazny kazdy zraca uwage na wygląd zewn a najlepiej piekne ciało i umysł 2 w 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, jasne. I na kasę ;) A tak naprawdę? Że zacytuję "Facetom podobają się te kobiety, którym oni się podobają". Gość "z wyglądem", inteligentny, "przy kasie" (samotny, nie pije, nie ma na co wydawać... Ale co ja będę kumpla reklamował ;) ). A mimo to sam - zagadasz do niego? Zaczerwieni się, spłoni jak dziewica i ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkka
jak zgadac skoro nie zdążę wymówic słowa a jego nie ma :D a co tak szybko biega ? raczej ucieka ;) gdzie on sie uchował :) ja tez do bardzo smiałych nie należę ale nie uciekam tylko sie delikatnie ulatniam jak mi coś nie pasuje ktos :) wiesz czemu wy myślicie,że kazda kobieta leci na kasę to nieprawda ,wiadomo zycie bez pieniedzy jest niemozliwe na ziemi ale ale ale bez przesady,stare powiedzenie szczęścia przyjazni nie kupisz za żadne skarby świata jest prawdziwe. A jednak twój kumpel nie jest taki beznadziejny skoro ma takiego przyjaciela jak Ty ,któremu zalezy na jego losie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pisałem, że on beznadziejny nie jest. Wręcz przeciwnie. Ale że tak napiszę "starej daty" facet. Może nie trafił na swoją drugą połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkka
to miłe,ze starasz sie jego zrozumiec ;) a nie krytykujesz jedni trafiaja szybko inni pózniej lub wcale ta ostatnia teza jest pesymistyczna,uwazam lepiej pózno niz wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkka
starej daty pewniej chodzi o kulture i zachowanie ale w dzisiejszych czasach gdzie chamstwa nie brakuje to jest zaleta czy facet rozrywkowy i szalony a do tego kochliwy to dobry kandytat na partnera życiowego uwazam,że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkka
a znow taki ktory nie wypije nie zatanczy :( nie pojdzie do kina,kawiarni a siedzi w domu też nie dobrze najlepsza jest rownowaga i ja ja mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he. Netbook mi się rozładował ;) Masz rację. O tańcu - zpomnij. Kawiarnia, pub? Owszem ale po to, żeby mecz obejrzć. Dobrze napisałaś- brak równowagi. Może dla większości kobiet jest za dobry, za spokojny. Czyli - za nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkka
tak to bywa z netem :( ech technika mecz w pubie hmm w meskim towarzystwie :D wiem wiem są tacy faceci jak ty z nim wytrzymujesz ? chyba na mecze chodzicie razem :D i czy on zagaduje do twojej zony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkka
czy ty przypadkiem nie chcesz go wyswatać ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrzymuję. Meczy nie oglądam (w tych mistrzostwach dwa obejżałem). Zagaduje? Żonę? He he. "Pierwszy obśmiewany" - cały on. A mimo to lubię go. I kłócę się o niego z żoną. Że przyjdzie do mnie, posiedzimy, pogadamy. "Znowu ten maruda?" - komentarz mojej zony, jak się dowiaduje, że on przychodzi. Tymczasem gość jest "spoko". Można pogadać o wszystkim, nie tylko o "dupach". I nie, nie swatam go. Choć, jak wyjeżdżaliśmy z Polski (razem) jego ojciec rzucił żartem, żebym mu tam jakąś "babę" znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×