Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oto kobieca logika

Po co kobiecie przystojny facet? Kompletny brak logiki

Polecane posty

Gość oto kobieca logika

przystojny facet przyciąga inne samice które chcą go wam odbić ( i to zrobią, wcześniej czy później ) lub będziecie się nim musiały dzielić z kilkoma innymi, a wy nie lubicie tego robić, więc na co wam przystojny facet? Błędne koło kobiecej logiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląd u faceta nie jest aż tak istotny jak u kobiety, facet może być brzydki a i tak przyciągać, kobieta już rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat z doopy wyjety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gòwno prawda, temat jak najbardziej aktualny, pokazuje absurdy w kobiecym rozumowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oto kobieca logika wczoraj przystojny facet przyciąga inne samice które chcą go wam odbić ( i to zrobią, wcześniej czy później ) lub będziecie się nim musiały dzielić z kilkoma innymi, a wy nie lubicie tego robić, więc na co wam przystojny facet? Błędne koło kobiecej logiki. zz Uroda to pojęcie względne:P Dla jednej będzie przystojny, a dla innej oblesny:D Jak ktos ma dobre serce to się będzie dzielił:classic_cool: i nie mieszaj do tego kobiecej logiki, bo ona nie ma z tym nic wspólnego:P Po prostu są kobiety, które mają poczucie godności i te dla których wystarczy, ze ktoś jest, byle był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co? Żebym nie musiała na brzydką mordę patrzeć. A potem taka brzydka morda chce seksu. Jaki seks, ja się pytam? Nie ma chemii, nie ma seksu. A jak facet mi się nie podoba, to o żadnej chemii mowy nie ma. Więc właśnie po to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tym sposobem faceci by wyeliminowali 90% kobiet, a jednak tego nie robią, czyli to z kobietami jest coś nie tak, mają zryte mózgi przez seriale w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś uroda to nie pojęcie względne, większości facetom podobają się po prostu proporcjonalne kobiety z symetryczną i delikatną twarzą a nie z ryjem jak goryl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paszczur
S***********e głupie p***y .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - no to niech wyeliminują i bzykają owca albo siebie nawzajem. Myślisz, że to będzie jakaś wielka strata dla kobiet? Czasami mnie to przeraża, że ładna dziewczyna weźmie sobie taką małpią mordę, bez wykształcenia, bez pieniędzy i się nim zachwyca. Ja bym na takiego nawet nie napluła. No, ale ja mam szacunek do siebie i moim życiowym celem nie było złapanie jakichkolwiek spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Quasimoto
Wy *******************************************************************************************************************************************************************************************************izdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To akurat wiem źe wy wolicie same sobie bobra czochrać myśląc o jakimś lalowatym piosenkarzem albo aktorem . Wiem bo prostytutki jebia sie ale modlą sie żeby skończyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Małpia morda
Wy jeszcze zapłacicie za swoją arogancje i za swoją dumę i duże mniemanie o sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co brzydki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś uroda to nie pojęcie względne, większości facetom podobają się po prostu proporcjonalne kobiety z symetryczną i delikatną twarzą a nie z ryjem jak goryl zz Wiem:P, ale jest zawsze jakieś ale i wiem, że są tacy którym się podobają takie co innym niekoniecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moich obserwacji wynika, że wybitnie przystojny facet ( ale mowię o takim na poziomie, ktory moze sie pochwalic nie tylko urodą), wiedząc ,ze nie musi sie sprawdzac i niczego udowadniac , nie lata za babami tak jak brzydszy, ktory zadnej nie pzrepusci, bo sie boi ,ze nie trafi sie wiecej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z moich obserwacji wynika, że wybitnie przystojny facet ( ale mowię o takim na poziomie, ktory moze sie pochwalic nie tylko urodą), wiedząc ,ze nie musi sie sprawdzac i niczego udowadniac , nie lata za babami tak jak brzydszy, ktory zadnej nie pzrepusci, bo sie boi ,ze nie trafi sie wiecej okazji. wiem, że tacy są:P Mam bardzo przystojnego i fajnego brata i on własnie nie musi się dowartosciowywac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ups zapomniałam oddzielić moja wypowiedż:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przystojnych i z kasą to baby same uploują, bo to leniwe szmaty które chcą tylko frajera doić a same nic nie robić, aha i jeszcze ten przystojniak musi być wierny, co za egoistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, babie to potrzebny jest gruby portfel. Nie przystojny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no,a facetom zgrabna dupą wsparta na fajnych nogach, dwa cycki z przodu i już jeszcze jak chce się jej herbatę zaparzyć, piwko na czas podać to cud nie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy tu są takimi prymitywami, że nie wiem jaką urodę w was ktoś może widzieć przy takim słownictwie i to sie tyczy również niektórych tutejszych kobiet, które sie prostacko wyrażają. Uroda to nie tylko twarz ale i słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nazywa klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie plagi egipskie
co tu wymagać jak jest kompletny upadek moralny obu płci, starzy oboje do pracy aby kredyty spłacać a bachory same się chowają i potem z nich wyrastają takie tragiczne przpadki, ogólnie porażka, potrzeba masa kataklizmów aby wytłuc to tępe bydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystojny jest dobry ale tylko na kochanka a nie do stałego związku bo oni mają nasrane w głowach przerabiałam to kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasrane to ty masz, brać sobie normalnego na męża i szukać gogusia kochanka. A potem się dziwią kobiety że traktujemy je jak kuwy, a jak mamy traktować jak nimi są? Zimne wyrachowane dzifki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj o tym właśnie jest temat a tu prosze, jest żywy przypadek przeroohanej i olanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betonowy balonik

Kto powiedział że trzeba sie brać za brzydkich? Pomiędzy brzydkimi a przystojnymi jest zdecydowana większość zwyczajnie przeciętnych mężczyzn. Takich którzy nie odpychają wyglądem i nie zdradzają. To jest wasz problem że nie potraficie dostrzec przeciętnych facetów, tak jak my dostrzegamy przeciętne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba Berta

ech ile bym dała zeby miec pzystojnego faceta przy boku swym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×