Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basia5

Potrzebuje pilnie pomocy

Polecane posty

Kto mi pomoże,jestem w trudnej, tragicznej sytuacji,pilnie potrzebuje wsparcia finansowego i materialnego.Mam piątkę dzieci,każda pomoc mi się przyda.Za wszystko będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co chcesz wiedzieć ,na wszystkie pytania odpowiem.Słabo posługuje się na komputerze i nie mam za wiele czasu żeby sobie popisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka jest różnica między
wsparciem finansowym a materialnym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
finansowe polega na daniu komuś określonej sumy pieniędzy a materialna na daniu określonej rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos o dzieciach napisz.Jaki wiek,jaki rozmiar odzieży noszą...Jeśli ma Ci ktoś pomóc to musi wiedzieć,co i jak.:) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsokoj sie koala Basia napisz w jakim wieku masz dzieci , ja mam blizniaku dwu letnie i mam bardzooooooooooo duzo rzecyz po nich ktore moge z checią ci oddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alee dlaczego odrazu zebrak? Moge wyslac ci ciuszki po dzieciakach ani nie zbiednieje przez to ani sie nie wzbogace!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mOJA ciocia miala 11 ścioroo dzieci i nigdy nikt jej nie nazwal dzieciorobem ani zebraczką czasami przychodzaaa zle chwilee w zyciu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mialas chyba przykre dzieinstwoo!!!! wspolczuc ale TOBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blizniakowata
Moja kuzynka urodziła czworaczki - czy jest dzieciorobem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydula30 too dawne czasy teraz kazde z nich ma rodzine dzieci sa zgrana paczka!! a ciociaaaaaaaa ma 55 wnukow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze nie ja urodzilam blizniaki ktos tez moglby nazwac mnie dziecorobem ECH..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalola
21--bliźniaki to tez co innego :-) czy Wy odrozniacie ciąze mnoga od ciązy pojedynczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do moich latek to 21 dawno dawnoo mineło... bezpowrotnie ale nie pisz odrazu ze ktos jest dziecorobem ja za kilkaa lat bede chciala miec 3 i bede sie tym szczyciłaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiesz KALOLA czy autorka tez nie miala ciazy mnogiej? zgadza sie w swieta to bajka:) cala gromadka sie zbieraaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dwoje już prawie
dorosłych dzieci. Bardzo nie chciałam zajść w ciążę nieplanowaną ,bałam się ,że nie poradzę sobie z większą gromadką. Teraz tego żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam wszystkim serdecznie podziękować za to żeście odezwały się.Cóż mogę napisać,to że mam piątkę dzieci -bo mam.Ale przynajmniej mam czyste sumienie bo żadnej ciąży nie zlikwidowałam, a nie jak niektóre ...i na śmietnik też nie wyrzuciłam. Najstarszego mam syna klasa 6-ta,a potem cztery dziewczyny klasa 5-ta,4-ta,2-ga i zerówka.Co do ciuszków od pani co ma blżniaczki to chętnie bym skorzystała jeśli by nie było ku temu żadnych przeszkód.Ale nie dla siebie lecz dla siostry.Pod koniec kwietnia ma termin porodu lekarz mówił że będzie dziewczynka,na pewno by się ucieszyła.Mieszkam na mazurach a chyba każdy wie jaka jest sytuacja tutaj.Tak to jest jak się ma dzieci to i czasu jest mało i dla tego tak póżno piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiaa ja ma chłopcow , ale myslee ze jak na poczatek nie bedzie roznicy czy to bedzie kolor rozowy czy niebieski wiec z mia checia wysle spioszki , kaftaniki itp odezwij sie do mnie moj e-mail mikisiki4@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×