Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magia***

Poznam interesującego mężczyznę-to nie żart

Polecane posty

W wieku 32-40 lat.Nie musi być z kafe ,może to być wasz kolega,znajomy ,który jest singlem a jest zainteresowany poznaniem ciekawej kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sncksed
Taka z ciebie ciekawa kobieta ;-) to dlaczego w necie szukasz chlopa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frfrwfffff
sncksed debil z ciebie.ja poznałam męża przez net a oboje jesteśmy ciekawymi i atrakcyjnymi ludżmi. gdzie mielismy sie spotkać, na wiejskiej dyskotece czy przy kasie w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magio, ale to może zareklamuj się trochę ;) Ciekawa, czyli...? Bo wiesz, muszę tym kolegom z pracy coś na zachętę rzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sncksed
frfrwfffff po 1 jestem kobieta ,a po 2 na pewno ze swoiim facetem poznaliscie sie bez takich desperackich ogłoszen. Po prostu musieliscie gdzies w necie ze soba klikac,spotkac sie i tak znajomosc przerodziął sie z cos powaznego. Takie ogłoszneia jak autorki to albo prowokacja,albo desperacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało przesiaduję w necie ,nikogo też w necie do tej pory nie szukałam,nie buszuję po forach -szkoda czasu ,a na to forum wpadłam przypadkiem jakiś czas temu-z ciekawości ,o czym tu ludzie piszą przeczytałam kilka tematów .Bodajże gdzieś tu przeczytałam,że każde miejsce jest dobre na poznanie....pod warunkiem ,że przypadkiem trafi się na właściwą osobę. Wczoraj to był impuls,dlaczego nie spróbować .....Idąc za impulsem postanowiłam napisać też na innym forum ,które wybrałam z listy linków wystukanych w googlach. Cóż potraktuję to jako dobrą zabawę ,może jako kolejne doświadczenie , a może jednak....kto wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×