Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcelka___0

Problem ...z moja druga dziurka...

Polecane posty

Gość Marcelka___0

czesc. Tutaj chyba odpowiednio pasuje moj topik. Bo mam 31 latek, moj maz 33. Uklada sie dobrze gdyby nie ten seks. Dziewczyny pomozcie mi, co ja mam zrobic? Mam meza, 5 lat po slubie, od pewnego czasu jakos tak brutalnie sie mna zajmuje tzn. jak sie kochamy nie ma gry wstepnej itd. tylko odrazu bierze penisa do reki i wtyka mi w moja mala,... albo jak mu caluje na sile wpycha w moja buzie.. troche mnie to juz denerwuje i gdy zwracam uwage mowi ze to moj obowiazek bo jestem zona i jak nei bed espelniala jego fantazji, to mnie zdradzi bo facet ma potrzeby..... no rozumiem i powiedzmy ze bylo by wszystko ok gdyby nie fakt ze ostatnio jak on mnie lize to glownie robi podchody zeby lizac mi moja druga dziurke,,, ja tego nie lubie, nie czuje itd. on mowi ze mam sie przyzwyczaic bo sproboje z inna analnego seksu ostatnio w czasie seksu jak siedzialam na nim wkladal mi palce w druga dziurke myslalam ze si epoplacze i to juz bylo przegiecie, ale wczoraj wyciagnal go z mojej dziurki i na sile zaladowal do pupy... myslalam ze odjade z bolu.... on oczywiscie ze jestem nie powazna i mam zmienic swoje zachowanie a do tego on mechanik to nie musze wam mowic jakie ma pokaleczone palce ktore mi pakuje do mojej dziurki ktora rani... co zrobic, jak mu wytlumaczyc? kocham go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regia_s
wiec powiem tak, taki facet to zloto przynajmniejj dla mnie.... uwielbiam byc ponierierana oczywiscie tylkoo w lozku:) uwielbiam byc wykorzystana, gwalcona, opluwana, wyzywana... moge miec lzy w oczach ale kreci mnie to tak mocno ze jestem po tym strasznie mokra, az kapie:):) wiec zazdroszcze Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelka___0
prosze wytlumacz mi to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romano-Sexmacher
Regia_s, ja Cię sponiewieram :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael___PL_
dodam, że z ciebie taka sama stora ciota jak ze mnie - uwielbiam analne zabawy z moim chłopakiem Waldkiem, echhh...odlatuje kiedy pakuje mi swoja pyde aż po żołądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael___PL_
Regia_s ty stara zje.b.ana purchawo, cuchnąca wielka, rozlazła ci.po. Tak bym ci przyładował swoim peniorem w twoj obleśny ryj, że byś sie zesrała z radości. Na kolana i ciągnij stara koorwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k jak Kasia
moja droga nie sadze zeby takie zachowanie meza było wobec ciebie w porzadku.Po mojemu on cie traktuje jak zabawke do łozka i w ogóle nie liczy sie z twoimi odczuciami.nie wyobrazam sobie ,zeby mój maz robił coś na siłe wbrew mnie,przeciez to sie ociera o gwałt małżeński.Nie zazdroszcze takiego faceta w domu,powiedz a poza łozkiem jest kochany czy tez jest tak chamski jak w trakcie sexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sex ma być przyjemny dla obojga! Ten tekst jesteś żoną to musisz, bo jak nie to cie zdradzę... A niech idzie w cholerę! Nie pozwalaj się tak traktować! Nie jesteś rzeczą! Czy on Cię kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D A jak przyjdzie z kumplami (Mike & the mechanics) i zechce sesyjkę bukkake albo GB, to też się zgodzisz i wylejesz żale na kafeterii? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już jest znęcanie się nad Tobą. Gdy znów zrobi to samo po prostu jak gdyby nigdy nic przerwij stosunek. Powiedz, że w tym momencie przeszła Ci ochota na sex. Wstań, ubierz się i koniec. A jak Ci będzie pieprzył, "mam swoje potrzeby, zdradzę" to powiedz mu, że Ty masz potrzebę aby Cię facet szanował i też sobie kogoś takiego znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelka___0
czesc. ale wczoraj mialam wojne.... lezalam i czytalam ksiazke, on podszedl i sie spytal czy chcialabym sie rozluznic? Powiedzialam ze tak, bylam przekonana ze bedzie mily masaz, szczegolnie ze kazal mi sie rozebrac, i polozyc na brzuchu moze mnie pomasowal z 2 minuty, po czym poczulam jak wsunal penisa pomiedzy posladki... gdy zobaczyl ze si ewyrywam, powiedzial ze spokojnie tylko tutaj bedzie trzymal , bo chce masowac moje plecy ... oczywiscie w pewnym momencie probowal mi mocno wsunac..... ni musze mowic co poczulam.... wstalam, uderzylam go i poszlam do drugiego pokoju,,,, on krzyknal ze ladnie mi sie w glowie lasuje i ze ma byc porzadek, bo facet w domu rzadzi... ale byl zly, oczywiscie obrazony jest na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelka wiesz
co Ci powiem ... co robi Twój mąż to jest gwałt na Tobie... jak juz ktoś napisał w ten sposób... nie możesz sobie na to pozwalać... nie jesteś jego własnością... kiedys mnie coś podobnego spotkało ... i żałuję że tego nie zgłosiłam na Policję ... bo mój M by siedział za to w więzieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne prowo
0,00/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelka___0
czesc. dzisiaj przegial... powiedzial rano ze chcialby wyruchac mnie ze swoimi dwoma kolegami z pracy. wyruchac! czujecie to? on jest jakis nienormalny chyba. moze za duzo spalin wacha. co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelka wiesz
Powinnaś wyjśc z domu ... jakby przyszedł z kolegami do domu ... mieć pod reka telefon i zadzwonic na policję ... powiedziec jak sprawa stoi ... oni wtedu musza przyjechać... a niedaj boże coś by Ci zrobili .. jechać na pogotowie i zglosic to jako gwałt...Nie poddawaj się dziewczyno bo jeszcze będzie gorzej.. Trzymam za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelka wiesz
Czego się boisz? ... naprawdę Ci radzę to zrobic , bo od męża tyrana się nie uwolnisz , będzie jeszcze gorzej, współczuję Ci bo wiem co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×