Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olaa;)

Prosze to dla mnie bardzo ważne.. nie wiem co robić..

Polecane posty

Gość Olaa;)

Chodzi o mojego chłopaka. Jest ode mnie o 2 lata starszy. Poznałam go w szkole jak on kończył ostatnią klasę . Oboje do siebie coś poczuliśmy. Po kilku spotkaniach byliśmy już razem.To ,co on do mnie mówił to magiaaa.. każdego dnia mnie przytulał,mówił na mnie słodko,zdrobniale. Obiecywał ,że nie jest frajerem i że nigdy mnie nie zostawi. Mówił też że kocha we mnie nawet mój sposób poruszania się. Byłam pewna jego uczuć do mnie. Razem wygłupialiśmy się codziennie i zawsze się śmieliśmy. Robiliśmy sobie jaja z ludzi xD Kiedy miałam doła on zawsze był przy mnie. Przytulał mnie i mówił,że będzie dobrze. Na lekcji w szkole potrafił mi wysłać pięć esemesów ,w których oznajmiał,że mnie kocha i że mu na mnie zależy. Byłam z nim 5 miesięcy. Byłam też pewna ,że nic nie zepsuje naszego związku. Jednak wredna laska która się w nim podkochiwała, zrobiła jakieś konto fikcyjne na NK , wstawiła zdjęcia ładnej dziewczyny i zaczęła pisać z moim chłopakiem. On od razu napisał mi , że ze mną zrywa,bo niby go olewam. Z tą "dziewczyną" zaczął kręcić. Zabujał się w niej,chociaż ona nie istenieje. Napisałam mu na GG że go bardzo kocham. On mojej kumpeli napisał wtedy,że jakby co to jest na niewidoku. Już mu na mnie nie zależy. A JA GO BARDZO KOCHAM. Bardzooo chciałabym z nim znów być.. ale ja nie wiem co mam robić, świat mój się zawalił .Czekam na odpowiedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak dlogo walil konia
wreszcie mu sie znudzilo bo ile mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość please_help
sorry ale sprawdzam czy moje wiadomosci doszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa;)
za słowa otuchy mogę wysłać swoje noszone majteczki pachnące moimi kobiecymi soczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja34(((
Jeśli Ci na nim zależy, olej go. Obojętność to najlepsze co możesz zrobić. Przyjdzie na kolanach. Tylko musisz wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyt
a po ile wy macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa;)
16 i 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×