Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyjaciółka

Polecane posty

Gość gość

Witam. Jestem chwilę przed czterdziestką. Mam żonę i trójkę dzieci. Pracuję zawodowo. Szukam kogoś z kim mógłbym zacząć korespondencję mailową. A dokładniej kobiety, również przed 40-tką. Posiadającą dzieci. Chciałbym z nią powymieniać się doświadczeniami, myślami i wszystkimi rzeczami jakie przyjdą do głowy. Zdaje sobie sprawę, że jestem żonatym mężczyzną i może to wyglądać dziwnie, ale Ci którzy są w związku od bardzo wielu lat, wiedzą że części tematów nie porusza się. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto znajdzie w tygodniu chwilę na kilka słów w ferworze walki z codziennością. Napisz jeżeli masz ochotę na bob.snail@poczta.fm. Nie potrzebuje dziesiątek nowych znajomych, tylko jednej osoby z którą mogę być całkowicie szczery. Miłego dnia życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladny bajer, a pozniej napisze ze sie blizej poznac i wiadomo pouzywac bo ....zona go nie rozumie :-) typy kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja! A potem tematy "zdradzilem / żona zła / rozbiła mi związek / kochanka czy żona / jak wrócić do żony. Głupi jesteś??? Myślisz, że nabierzesz na to jakaś?! Nie obrażaj kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, ciekawe komentarze. W takim razie poradzcie jak poznać kogoś kto nie ma najmniejszej ochoty na ujawnianie się i również chce pozostać anonimowy a mimo wszystko potrzebuje rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co masz żonę w takim razie? Do prania gaci ,gotowania prasowania i nadstawiania sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie radzi sobie z wlasnym kootasem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku idźcie do psychologa lub seksuologa na terapie partnerską. Co to znaczy, że niektórych tematów się nie porusza? W małżeństwie? I to wieloletnim? A ty przyjaciółki szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosny typ"niektorych tematow sie nie porusza"???? jakich tematow i dlaczego? gdzie ty zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kto jest z kimś od lat, wie że każda kłótnia powoduje swego rodzaju ostrożność. I uczysz się, że pewne tematy powodują, przejście w tryb "ostrożnie śliski tematy". Wtedy oczywiście można rozmawiać dalej, ale i tak rozmowa nie będzie do końca otwarta, bo starasz się nie urazić, bo boisz się reakcji, itd. A mając na uwadze, gdzie jesteś aktualnie z perspektywy czasu robisz się jeszcze ostrożniejszy. Psycholog? Działają te same zasady, bez znaczenia czy rozmawiacie między sobą czy w obecności psychologa. To już też spradziałem. Zawsze masz na karku bagaż doświadczeń. Takie życie. Większość z Was będzie się dopiero tego uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty facet jesteś czy pisda. Taki delikatny? A czemu nie może być kumpel? Nie masz ich? Co to za problem z kolegą po gadać. Od razu przyjaciółki szukasz i weź tu nie kłam, że o pogaduchy chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjaciolki do bzykania szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×