Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do kobiet o seks

Polecane posty

Gość gość

Czy kobieta 37 letnia ma w ogóle ochotę na seks i na młodzieńcze wariactwo:-) Pytam na poważnie. Według statystyk partnerzy uprawiają seks 2-3 razy w tygodniu ale to raczej nie realne. Mieszkając razem nie mając obowiązków być może to możliwe kochać się kilka razy w tygodniu. Ale w normalnym cyklu tygodniowym to bujdy i jakieś fantazje. Jak z tym seksem jest naprawdę. 1-2 razy w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39 lat,17 lat razem,2-3razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 lat, 11 lat razem, seks raz na kilka miesięcy :o Nie dlatego,że mi sie nie chce. Ja moge uprawiac seks codziennie. Mężowi sie nie chce :o Dlatego go zdradzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 razy w tygodniu tylko gdzie :-) przy jednym pokoju i gromadce dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kim zdradzasz :-) 27 letnia atrakcyjna seksi :-) Nie boisz się ze to się wyda, zajdzie w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzam z bratem meza. Mieszkamy na wsi, w jednym duzym domu od rodzicow meza. Najpierw bylam z jego bratem, pozniej z moim obecnym mezem. A teraz na zmiane, mysle, ze moj maz sie domysla, ale nic nie mowi. Ja mu nie marudze, on ma spokoj, brat zaspokojony, wszystko zostaje w rodzinie. Nie moge miec dzieci to sie nie boje i uzywam, jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli z tym bratem męża to prawda, to nieźle. Faktycznie, wszystko zostaje w rodzinie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
męża w pole a bratu obrabia gałe, mistrzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×