Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktostakizkafeteri

Pytanko do Pani po 30stce

Polecane posty

Gość ktostakizkafeteri

Czy Pani po 30stce byla by wstanie uprawiac seks z mezczyzna 20 letnim atrakcyjnym... seks tylko dla seksu :) ? czy sa takie ? tak tylko pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakbym byla wolna :P ale
raczej z ok. 24 latkiem, 20 to za mlody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby nie był taki głupi
jak ty, to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie uznaje seksu tylko
dla seksu, wiec nie ;) W zwiazku z takim panem tez byc bym nie mogla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mózg Ci schudnie
a na co mi taki kochanek? dotknie cycka i się spuści, zbyt dobrze pamiętam "wyczyny " moich rówieśników jak miałam 20 lat hehehe nigdy więcej z małolatem seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna1111
ej tam bez przesady, ja mam 34 lata mój mąż 26, 20 lat to może troszke za mało, ale młodsi faceci są cudowni, mają temperament, świeżość, spontaniczność, mają to coś o czym dojrzali faceci już dawno zapomnieli. Ja bym nie mogła być z facetem w swoim wieku, mój mąż jako mąż i ojciec naszego dziecka sprawdza się rewelacyjnie! 20 latku tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tych samych powodów
a 34 latek to już niby starszy pan jest bez wigoru i polotu ? Chyba złe wzorce wyniosłaś z domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadrugaIza
a ja tam wolę panów po 40-stce. mam przyjaciela ma 47 lat i jest nam cudownie w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tych samych powodów
no przecież wiadomo, że to kto jaki jest w łóżku, jaki ma temperament i "umiejętności" nie jest uzależnione od wieku :D Można być zdziadziałym 20 latkiem, który doopy z domu nie ruszy, w seksie dwa razy popchnie i zmęczony, a można być pełnym wigoru facetem pod 50tkę, ktory może nie jeden raz i z ktorym można cieszyć się seksem przez parę/naście ;) godzin. Tak samo z doświadczeniem, są panie tuż po 20tce z takim przebiegiem i takimi doswiadczeniami, że niektórej 45 latce nawet się o tym nie śniło. Cóż, życie. Różnimy się. A wiek nie jest wcale tym podstawowym wyznacznikiem różnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×