Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _malino_poziomka_

Randka z młodszym facetem ????

Polecane posty

Gość _malino_poziomka_

Cześć, mam takie pytanie: umówiłybyście się Panie na randkę z 5 lat młodszym facetem( oby dwoje jestesmy wolni, On 25, ja 30 lat) Facet: mądry, wykształcony, sympatyczny, odpowiedzialny, dobrze wychowany, przystojny tp. itd. ogólnie facet marzenie--tyle, że młodszy. Czy różnica wieku między nami nie jest za duża??? Lubię go, podoba mi się jako mężczyzna, ale czemu... mam wrażenie, że deprawuję małolatów. Czy ktoraś z Was była w podobnej sytuacji, proszę o jakieś sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto...
nie rozwalaj mnie takimi pytaniami:P Pytanie, czy Ty się chcesz z nim umówić, czy Ci to nie przeszkadza? ja mam męża 8 lat młodszego i nigdy nie czułam różnicy wieku, nie zastanawiałam się, czy wypada, czy nie za młody itp. Ja mam 36 On 28:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 33
jezzuu durna jak na 30 lat jestes, umow się przeciez nie musicie się zenic moj chłoptaś 10 lat mlodszy i ... mmmmm polecam młodszych:) co przeżyjesz to Twoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam męża o 6 lat młodszego i też niewidze żadnej różnicy, jestesmy razem i jestesmy szczesliwi:) a to chyba najwazniejsze:) niema co patrzec na innych. kieruj sie uczuciem a nie gadaniem ludzi i tym czy "pasuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _malino_poziomka_
Dzięki za wypowiedzi. Męża nie szukam. Wiem, że facet fajny, co użyję moje.....tyle, że wszystko było ok, gdy nie poznałam jego wieku i ... w mojej głowie nie zapaliła się żarówka- małolat. Wiem, że to głupota, anachronizm, ale taka zacofana już jestem. Chociaż, z drugiej strony, może rzeczywiście czas na.....zmiany:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest pięć lat
to twój rówieśnik właściwie. Problem z tak zwanej dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest pięć lat
25 latek małolat - padłam :D I mówi to osoba zaledwie pięć lat starsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam żonę 7 lat starszą ona 37 ja 30 i dogadujemy się doskonale. Z początku Ona też jak dowiedziała się ile mam lat to myslała o wycofaniu się, ale ja jej na to nie pozwoliłem i teraz po 6 latach wiem, że dobrze zrobiłem. Głowa do góry i do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typek1990
ja mam 22 jesli starsza kobieta odemnie by sie chciala ze mna uwówic nei zastanawialbym sie to moje zycie zreszta kocham dojrzale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka33
hej ja tez mam dylemat, czy brnąć dalej we flirt w pracy z 9 lat młodszym. Ja 33 on 24. jak sie dowiedziałam ile ma lat od razu zaczęłam się wycofywać.Wsumie poflirtowac mogę...tylko co bedzie jak się zakocham???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O rrranyyy!
Zadaj sobie to pytanie. Co wtedy? Czy potrafisz nie zwracać uwagi na tę różnicę, czy jednak obchodzi cie to na tyle, że nie dasz rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×