Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martus35+

Rodzina 2+1 -- założymy klubik ? :)

Polecane posty

Gość Martus35+

Poznajmy się, podzielmy się doświadczeniami, spostrzeżeniami...- pogadajmy sobie po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
Ano pewnie ,że założymy:) Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martus35+
Cześć zuzi To będzie raczej klubiczek, ale to może i lepiej...:) Skąd jestem ? - ze wschodniej Polski. Taki unikat :) Wiem, że tu przeważnie ślązacy siedzą :) W jakim wieku masz swoje +1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
Moje +1 ma 14 lat- nastolatka, ale jeszcze do ogarnięcia:) Dlaczego ślązacy??? Ja jestem z mazowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martus35+
Wybacz Zuzi, ale ta pora roku nie skłania mnie do zasiadywania przed komputerem. Ale tak z doskoku - możemy popisać. Możemy sie też umówić na jakąś konkretną porę, co ty na to...? Mój syn chodzi jeszcze do podstawówki ( V kl ) więc to jeszcze dzieciuch, ale u ciebie okres dojrzewania i buntu , piszesz jednak, że panujesz nad sytuacją ;) Tylko pogratulować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dźwiękoczuła
Witajcie, można się przyłączyć? Ostatnio bardzo dużo rozmyślam nad tym czy pozostać w składzie 2+1... Mam ponad dwuletniego synka i z różnych względów nie możemy teraz mieć drugiego dziecka. Zresztą nie wiem czy sama dla siebie bym chciała. Jeśli już to z myślą o tym, żeby syn miał rodzeństwo bo ja czuję się już spełnioną matką. Ewentualne kolejne macierzyństwo wchodziłoby w grę za jakieś 3 lata, ale nie wiem czy wtedy będę miała jeszcze ochotę wchodzić w pieluchy. Powiedzcie szczerze, jak wychowuje się jedynaka? Myślałyście kiedyś o drugim dziecku?? Nie żałujecie, że go nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc ja też będę pasować do tego zgrupowania :) mam jedynaka 15 lat i jemu i mnie jest tak dobrze , ale ja jestem jedynaczką niedawno zmarła mi mama i już odczuwam co to znaczy być samej , syn pojechał na wycieczkę i bez niego siedzę teraz jak pipolek na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudo cudo
toście sobie pogadały :) :) :) no naprawde cudowne rzeczy pisza tu panie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
Też mi pora roku nie sprzyja do siedzenia przy komputerze, ale myślę ,że czasem coś napiszę Dźwiękoczuła , pewnie ,że możesz się przyłączyć Gagita-pasujesz , pasujesz- Cudo cudo- -no pogadałyśmy sobie.... Dziś jestem już zmęczona- jutro może rozwine jakoś temat! Choć nie wiem - b0 szykuje mi sie 12 godzin w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po jakiego???
dołączacie się do topiku skoro nie macie kiedy pisac?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOŁACZONA
45 + 45 + 18 TO TAK W SKROCIE. TO 18 JUZ NIE DO OGARNIECIA WIEC OGARNIAJCIE SWOJE NASTOLETNIE DZIECI JESLI JESZCZE MOZECIE . POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dołączona, napisz mi proszę jak funkcjonuje wasza rodzina w składzie 2+1? Nie żałujesz, że dziecko jest jedo?? Mam obawy, że ten klubik to się raczej nie utrzyma, biorąc pod uwagę częstotliwość wpisów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martus35+
Witam wszystkich ! Obawiam sie że częstotliwość wpisów raczej sie nie zmieni biorąc pod uwagę tę porę roku, dlatego ponawiam propozycję umówienia się i "poczatowania" sobie o konkretnej porze. Może jutro rano ok. 8-mej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
No nie dziewczyny, to zróbmy coś ,żeby się utrzymał...8 rano raczj odpada, bo jestem w drodze do pracy, a pracę mam taką ,że bezpośrednio nie korzystam z komputera, więc nie ma takiej opcji.... Ja jestem dostępna wieczorami i późnym popołudniem-właściwie to codziennie- bo chyba I"m addicted to internet:)) Kiedyś usłyszałam taką opinie jakiegoś dziecka- odłącznie internet - bo zabrał mi mamę... Ale to raczej nie o mnie - a moja nastolatka sama siedzi z głową w monitorze czsem do bardzo bardzo późna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martus35+
Witam w ten piękny, słoneczny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołaczona
DZWIEKOCZULA ODPOWIADAM NA TWOJE PYTANIE - NIE, NIE ŻALUJE JEDNO ALE DAJE POPALIC ZA KILKA POGADUCHY O 8 RANO ????????????/ NO TO JUZ MOZEMY SIE DOWIEDZIEC CO NIEKTORE Z NAS ROBIĄ ,ALBO RACZEJ CZEGO NIE ROBIA. U MNIE ODPADA. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allo76
O jaki fajny topik! Pozwolę sobie dołączyć. :] Ja mam prawie 35 lat, mąż więcej, a córcia półtora roku. Wkrótce po jej narodzinach zastanawiałam się jeszcze kiedy drugie ale musiałam być chyba w szoku poporodowym ;P. Spalam się i wypalam przy niej i uznałam że nie nadaję się na matkę dwójki dzieci. O tyle łatwo przyszło mi te postanowienie, że w rodzinie i środowisku mam masę przykładów jedynaków więc model 2+1 jest dla mnie naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
Fajnie, że dochodzą do nas nowe osoby. Do tych , co myślą ,że topik się nie utrzyma- nie trzeba siedzieć non stop z nosem w komputerze ,żeby topik się utrzymał...Pożyjemy, zobaczymy... Martuś 35+ , rzadko bo rzadko , ale pisz więcej Allo 76- witamy - to u mnie było inaczej- szok poporodowy objawił się tym, że obsesyjnie bałam się zajść znowu w ciążę - malutka darła się cały czas jeśli nie miała cyca w buzi , nie chciała moment sama poleżeć, absorbująca była do granic możliwości, w dodatku bardzo długo miała problemy ze snem -do 3 roku życia usypianie jej- nieraz 2-3 razy wieczorem , bo budziła się np po 30-40 minutach powodowało,że wieczory zamieniały się w koszmar. Wizja drugiego dziecka - powodowała ,że wpadałam w panikę. Dodam ,że w tamtym okresie mój mąż pracował do 22.OO , zanim dojechał do domu była 23.00... Teraz za to moja nastolatka demonstruje niezależność Powiem, że czasem żałuję ,że nie zdecydowaliśmy się na drugie dziecko, a teraz już trochę "przypóźno":)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
Dźwiękoczuła i Gagita - cześć Wam:) Dołaczona - Tobie też mimo wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo, u mnie było podobnie, jak syn miał kilka tygodni to już marzyłam o następnym :D :D Na dzień dzisiejszy stwierdziliśmy z M., że przemyślimy temat za 3, 4 lata... A póki co naprawdę dobrze mi tak jak jest :) Ja nie mam znajomych z jedynakami dlatego tak mocno zastanawiam się jak to funkcjonuje. Witaj Zuzi, moje dziecko, na szczęście sypia dobrze i ogólnie problemów z nim nie ma. Zobaczymy jak będzie w przyszłości ;) Dołączona, dzieki za odpowiedź :) Hej Martus 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkaaaa
Pozdrowienia z rana:))) Myslę ,że też mogę należeć do kubu 2+1(córcia 10l) i raczej to już się nie zmieni:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOŁACZONA
DZWIEKOCZULA NO ZA WIELE TO SIE NIE NAGADALAM W SPRAWIE MODELU 2 PLUS 1 ALE TO TROCHE TEMAT RZEKA I KAZDY MOZE W SUMIE MOWIC O SOBIE A NIE OGÓLNIE. U MNIE TEZ BYLY CHWILE ZECHCIALAM MIEC DRUGIE DZIECKO ALE WTEDY BYLO W MOIM MNIEMANIU JUZ ZA PÓZNO/ CZYTAJ BYLAM ZA STARA/ TAK MI SIE PRZYNAJMNIEJ ZDAWALO . CZASY ZMIENIŁY SIE NA TYLE ZE JAK JA PRZESTAŁAM O TYM MYŚLEC TO KOBIET ZACZELY ZNACZY W TYM WIEKU RODZIC PIERWSZE DZIECI. ZUZI DZIEKI Z GRZECZNOSCI ALE CO ZNACZY ''''''''' MIMO WSZYSTKO????????????????????? ''''''' CAŁA RESZTA KTORA SIE NIEODMELDOWAŁA JEST USPRAWIEDLIWIONA PIEKNYM ''WECHENDEM''' POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
Dołaczona- Twój ton jakiś taki dziwny był , ale może to przez te litery wielkie Weekend dobiega końca, spokojna niedziela, pogapiłam sie na powtórki na TVN, trochę popracowałam tzn przygotowałam pewne rzeczy do pracy, mąż z psem na działkę pojechał, a teraz na rower z kolegą , a my z córeczką nosa nie wysunęłyśmy z domu. Ale moją córcię coś rozbiera, nie wiem czy jutro nie skończy się lekarzem- bo nie podoba mi się to- na razie leci na gripexie Ogarnęłam się, ufarbowałam włoski, jeszcze muszę ciuchy na jutro przygotować- ciężki tydzień mnie czeka Odzywajcie się dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martus35+
hej, Zuzia ! Czyżbym cię złapała...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martus35+
Moi panowie pojechali wlaśnie na basen i niech to będzie ich "męski wieczór". Ja jestem juz na tyle zmęczona dziś tym upałem że wybrałam polegiwanie z kotem w domowym zaciszu ;) Pozdrawiam wszystkie dołączone rodzinki :) Dołączona --- jedna prośba - unikaj pisania dużymi literami bo strasznie ciężko czyta się taki tekst. Twój syn niedługo wyfrunie wam z domu...Nie sądzisz że ten czas stanowczo za szybko biegnie...? Ciekawa jestem czy nie wypominał wam nigdy że nie ma rodzeństwa ? Allo76 -- rozbawiłaś mnie tym szokiem poporodowym :):):) tak ci daje popalić to twoje maleństwo ? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
Martuś , no może mnie złapałaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
A ja zajmuję kanapę z psem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martus35+
No proszę, witam cię Zuzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
A witam, witam... Właśnie kłócę się z mężem , co ma lecieć w TV. Ciągle ten sam problem... Chyba kupię sobie trzeci telewizor , bo inaczej nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martus35+
ha, ha ... a ja mam chwilę spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×