Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 10 punktów o rozwodach

Rozwód to zawsze wina kobiety

Polecane posty

Gość 10 punktów o rozwodach

bo albo 1. wybrała debila ( bo to zawsze ona wybiera ) 2. ma mase nierealnych zachcianek i wymogów ( materialistycznych i czasowych ) 3. ma brak realistycznego podejścia do życia po mózgowym wypraniu przez TV 4. jej matka nią steruje i się wpiernicza w związek 5. jest leniwa i wygodna i nic nie chce robić, tz. syndrom księżniczki 6. ma rozumowanie jak głupia nastolatka pomimo że nią dawno nie jest ( o braku logiki nie wspominam bo to powszechne ) 7. ma "nowoczesne" podejście do życia i niszczy związek tymi wynalazkami 8. chce rządzić pomimo że nie potrafi 9. chce robić "kariere" więc rodzine olewa lub jej nie potrzebna 10. wini faceta za zdrade nawet gdy mu sama nie daje, czyli idiotka Ktoś ma więcej "punktów" to dopisujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11. przed ślubem zakrył przed nią rzeczywistość... 12. w wyniku przemocy psychicznej przestała go kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13. gdyby kobiety były mądre i nie zgodzały się na ślub, problem rozwodów w ogóle by nie zaistniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie te punkty pasują tak samo do kobiet jak i do mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 punktów o rozwodach
gość dziś 11. bzdury? Co ona ma jakieś różowe okulary że rzeczywistości nie widzi? Jakiś matrix czy coś? bez jaj 12. nagle ją zaczyna lać? nie wierze że dopiero po ślubie to robi, sygnały były od początku, ale te cholerne różowe okulary z punktu 11, czyli powrót do punktu 1 z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie ma na czole napisane debil. Ty też jesteś debilem i pewnie nikt o tym nie wie bo udajesz porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwód jest jak kończy się miłość, a strony nie chcą czy też nie potrafią wróć na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Napis DEBIL jest widoczny na kilometr gołym okiem, tylko większość bab niestety nie umie "czytać", ich problem i ich zguba potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś baby od początku bujają w obłokach a jak je się ściąga na ziemie to ROZWÓD, durne pipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Tak? Panowie pomyslcie logicznie co tak naprawdę wy piszecie 1. co 5 pan nadużywa alkohol . 2 Zdrady 3. Poniżanie żony 4. Przemoc 5. Nie dbacie o swój wizerunek X Podałam 5 powodów za którym jest najwięcej powodów do rozwodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, kobieta też urodziła męża, więc kobieta jjest wszystkiemu winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 punktów o rozwodach
Cooliberek dziś Kochanie, odsyłam Cię do punktu 1 z dziś po odpwiedź, bo twoje podpunkty od techo się wywodzą, oczywiście to WINA KOBIET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, wina kobiety, że mąz stał się brudasem i niechlujem. Przed ślubem dobrze się ukrywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ożenił się z kobietą i mu się odechciało być estetą, postanowił być brudasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przed ślubem durna pipa miała różowe okulary, bo on zawsze taki był tylko jej okulary zasłaniały realia, po ślubie okulary spadły i czarna doopa i trzeba ROZWÓD, czyli WINA BABY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś baby mają fantazje haha, oczywiście że on się "ZMIENIŁ", bo tak to by była jej wina za jej hoojowy wybór debila, a tak być nie może bo duma jej nie pozwala, więc trzeba obwinić debila i ROZWÓD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Was nie trzeba czynić debilami, wy JESTEŚCIE debilami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wina kobiet
gość dziś potwierdzam to zdecydowanie w częstych przypadkach, ALE, wybierają ich kobiety, prawda? Więc wina kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
najlepiej winić kobiety ale oczywiście wedlu was jesteście aniołkami , ale wedlug nas kobiet jesteście oczywiście nie mówię o kazdym menie ... diabłami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet niewinny niczego
Wszystko jest wina kobiet od początku dziejów, zaczęło się od durnej Ewy i tak to się ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwo zwalać na inynch
Cooliberek dziś czyja wina gdy kobieta wybrała sobie DEBILA??? Moja? Państwa? Sąsiada? czy JEJ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze ale często tak jest. Izolacja w zwiazku męża powoduje że ważniejsi są koledzy czy nawet zdradza! Mój mąż jest zawsze podczas każdego badania ginekologicznego cipki i wspierał porody bo ja jestem jego a on jest mój! Zwiazek bez tabu i intymność to ja i mąż a nie je i ginekolog! Mamy prawo do obecności męża przy każdym badaniu i zabiegu wiec go mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Nie wiesz że męężczyźni najczęściej swoje wady ukrywaja przed slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jedna rada: nie brać ślubów. To najlepsze wyjście i dla facetów i dla kobiet. Związki dochodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Któremuś z panów pewnie noga się powinęła i teraz ma pretensje do kobiet . Autorze tylko pomysł tak naprawdę : Dlaczego kobiety są pępkiem związku i nawet w życiu innym niż małżeństwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre fundamenty
Cooliberek dziś to jest baby za przeproszeniem z****** obowiązek aby dobrze poznać partnera swojego życia nim się wpakuje w ślub, ale kobiety często biorą śluby z ludźmi których kompletnie nie znają a potem problem bo rozwód, czyli czyja to wina? Moja czy księdza który dał im ślub? a może fotografa który robił zdjęcia weselne? bez jaj, to jest 100% wina tej baby z niewypałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietrafne wybory
gość dziś poprawka, nie brać ślubów z debilami i idiotkami którzy nie są na to gotowi lub się nie nadają, po to jest okres przedślubny aby partnera/ke przestudiować w każdym temacie, a nie brać bo on przystojny a ona taka ładna, buahaha, no ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cooliberek dziś jakim pępkiem? co ty za zioło palisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie że często za ciepło w rodzinie odpowiada żona. Jest faktem gdy liczysz się ze swoim facetem to on się liczy tobą. A poród przy mężu czy badanie ma swoje plusy bo widzi jak wygląda poród i nie wymusza seksu jak to mają ci co ich nie ma przy porodach. Łączy taka obecność przy badaniach czy porodach partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×