Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30-letnia kkochanika diabła

Rzuciłam kochanka

Polecane posty

Gość 30-letnia kkochanika diabła

Bo dość miałam tej huśtawki emocjonalnej. Bo jego żona była zła i niedobra, wtedy przychodził do mnie. A wystarczyło, że ich relacje trochę się poprawiły tylko ochy i achy na jej temat. I tak było ostatnio. Zawsze się wkurwiał, że żona nie umie gotować i on musi się martwić o lodówkę i menu na cały tydzień, a ostatnio mi mówi jak jego żona zapracowana i musi się pomagać. No i ta sielanka trwała dwa dni, bi zaraz narzekał jaka ona wygodna i leniwa. Ale ja tym razem byłam nieugięta. Nie dałam się ani dotknąć. I czuję ogromną ulgę. W końcu pozbyłam się dziada i jestem przeszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz sobie pomysl ze jego
zona dalej z takim choojem jest pewnie nawet nieswiadoma, ze facet posuwal ciebie na boku, bedzie posuwal inne i jeszcze tak na nia narzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgijew
a czego ty suko oczekiwałaś facet miał chętna dziurę to z niej korzystał i z tego twojego krótkiego postu widać, że zaangażowany uczuciowo to jest tylko ze swoja żoną :) a ciebie traktował przedmiotowo !!! i SŁUSZNIE !!! PO CO WYCIĄGASZ ŁAPY I NADSTAWIASZ CIPSKO ZAJĘTYM FACETOM faceci z natury są leniwi i jak by nie było okazji, która się im sama pcha na paukę, to zdrad byłoby mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onspa
Boże co za bzdury..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wałek Kardana
to nie bzdury "onspa" to rzeczywistość głupie SUKI myślą, że jak dają dupy żonatemu facetowi to on zostawi dla nich rodzinę GÓWNO PRAWDA!!! najczęściej pierdoli jaka to żona niedobra jak mu dupy nie chce dać, a to trzyma z teściową, a to nie rozumie jego potrzeb i takie tam dyrdymały i... JAKOŚ PRZECIEŻ TRZEBA TE GŁUPIE SUKI URABIAĆ ŻEBY LEPIEJ I ZA DARMO DUPY DAWAŁY a jak chce się żreć to wystarczy powiedzieć, że żona nie umie gotować :) i już głupia suka nie tylko że dupy za darmo daje obciąga pauke to jeszcze dobrze nakarmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhaaale się usmiałam
Dupa jest po to żeby dawać jak biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie pisze kobieta co
miała kochanka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
faktycznie, powód do dumy, ze naprawdę kocha żonę. :D Ale z was idioci/idiotki. Znowu kochanka be, a facet święty, bo NAPRAWDĘ kocha żonę. :D Nie, nie mam lepszego określenia na was: idioci/idiotki jest odpowiednie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona!;p
chyba pojdę nasmażyć placków z ziemniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafar200
ale z ciebie wredna suka wyciągasz łapy po innego faceta żeby cię obesrało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hujogniot
KURWA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to kur/wy, a kochanki to kur/wy x10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misiu, tak nie gadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×