Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nunu345

Samochody a kobiety

Polecane posty

Gość nunu345

Dziewczyny jakie auta Wam się podobają i marzą? Jak coś Wam się popsuje to jedziecie do serwisu czy zaprzyjaźnionego mechanika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez samochodu
Dla mnie samochód wcale nie musi być-- mam środek lokomocji autobus-tramwaj co trzeba więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dlugo wymieniac co mi sie podoba... moje pierwsze auto bylo sportowe, tuningowane, o niskim zawieszeniu i mega wypasionymi bumperami... potem presiadalm sie na rodzinne z ktorego rownie szybko zrezygnowalam na rzecz bmw (auto z klasa..) i zeby sie go pozbyc na rzecz znowu ekonomicznego passata. ogolnie stawiam na beemki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunu345
a jak często one potrzebują pomocy serwisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrtrtrtrtrt
nie lubie samochodow, tylko zanieczyszczają planete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexus rx 450
BMW kojarze z dresem, lysym lbem i zimnym lokciem, passat natomiast to znak rozpoznawczy Polaków w UK. ZDZ spodziewalam sie po tobie czegos bardziej wyrafinowanego. Moje marzenie to lexus rx 450, niestety jeszcze mnie na taki nie stac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwa77
Autem marzeń był vw new beatle w kolorze czerwonym, ale i tak posiadam auto zakupione przypadkiem i jest to zakup trafiony. Samochodzik sprawuje się bardzo dobrze i nie jest częstym gościem u mechanika, pomijając wymiany z racji przebiegu jak np. wymiana rozrządu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezawodne toyotki :P z nią nie musze do serwisu jezdzic czesto :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyledoopowiesci
idealne połączenie to kobieta i volvo, co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunu345
fakt, że volvo ładne, a ufacie swoim mechanikom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersyjnaa
mechanik jest tak samo ważny jak dobry lekarz czy prawnik. Nie raz w życiu natknęłam się na oszustów, ale teraz juz mam swojego, zaufanego mechanika. Serwisuję auto w Karliku - Baranowo. Zdrowo podchodzą do mnie, jako kobiety i nie czuję sie tam jak idiotka, której mozna wcisnąć każdy kit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Zdesperowana,hehe ja tez lubie bmk'i. 3 lata temu jezdzilam bmk'6 cabrio ale oddalismy bo byl za drogi. Hmm... duzo jest modeli, ktore mi sie marza ale na poczatek nowa 5tka lub M3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatelko w tunelu
Nunu, tak jezdzę do mechanika w ASO. Autoryzowany serwis zapewnia bezpieczeństwo i brak kłopotów z ewentualną reklamacją, a taki "fachowiec" potem nagle znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocojejtoto
Dla mnie najlepszy servis Volvo to Karlik w Poznaniu. Zawsze oddaje tam auto. Nigdy nie poczułem się oszukany i naciągnięty w balon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podobają stare przedwojenne auta:-) A jeżdżę----raczej mnie wożą---czarną audicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piratowadrogowa
A majsterkujecie czasem przy autku? Ja lubie asystować mojemu M. przy drobnych sprawach, ale jak coś porządnie nawali to zawsze oddaje auto do ASO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piratowadrogowa
przepraszam miało być FSO a nie ASO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulica01
Bardzo serdecznie zapraszam Was Kobietki i nie tylko :) do odwiedzania (zalogowania sie) na nowo otwartej stronie internetowej www.automobilism.pl Strona dopiero powstaje- dlatego każda uwaga, cenna rada-bardzo w cenie :) mamy mnóstwo pomysłów - bardzo serdecznie zapraszamy. Trzymam mocno kciuki i razem z Wami kobietkami razem poszerzam horyzonty:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piratowadrogowa----ja nie asystuję bo się na tym nie znam:-) A stać i patrzyć się....hmmm....nie chciałoby mi się nawet:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejhejjhej
No wiesz, z drugiej strony lepiej przy nowoczesnych autach nie dłubać, nie? Bo są tak skomplikowane, że można coś mocno uszkodzić i klops gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiojooj
Są warsztaty, gdzie za klasę premium się nie biorą bo brak sprzętu. Fakt, że małe warsztaty mają ograniczony dostęp do nowoczesnych technologii i dlatego pozostaje korzystanie z ASO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×