Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kod DNA

Samotne po 30stce znowu zasypiają same w zimnym łóżku, przykre

Polecane posty

Gość kod DNA

bo musi być książe z bajki albo nikt, i tym sposobem wasz kod DNA wyginie na zawsze, amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole byc sama niz z paszczurem ktory mnie nie interesuje. bo co, w imie czego mam przygarniac kogos kto nic we mnie nie porusza, nie interesuje, nie ciekawi, nie podnieca itd. o nie. nie yestem yebana meczennica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tu na forum są same piękności... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co?? urode swoja oceniam na ocene mi znana. nikogo nie przymuszam zeby mnie litosciwie przygarnal do lozka. wiec dlaczego ja mialabym sie przymuszac do tego samego i potem cierpiec ze jestem z czlowiekiem ktorego nie kocham mam 27l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet tu na forum dalej jest w trakcie poszukiwań księcia z bajki. ;) Lata lecą jak szalone a budzą się one dopiero po 40 i potem jest wielki płacz i jacy ci faceci nie są źli. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćczasami
człowieku tylko samemu można się dobrze wyspać,nie wspominając o tym że chrapiecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chrapię ale za to wiem że wy się strasznie wiercicie podczas snu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćczasami
ja się nie wiercę ,mam sen kamienny,o ile nikt nie chrapie ,ale skoro się wiercą to i tak wychodzi na moje że lepiej spać samemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szczerze mówiąc to nigdy nie doświadczyłem waszego wiercenia bo spałem ze swoją na tak zwaną przez nią (łyżeczkę).Nie wiem z kim miałaś do czynienia przez ten czas. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćczasami
a tak się drażnię ,tak samo jak Ty z tym wierceniem,tak czy siak i tak wolę niedosyt niż przesyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dopiero 27l i myślę że jeszcze kogoś spotkasz a może wtedy zmienisz zdanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacze wasza dusza
nie ma nic lepszego niż zasypianie blisko ciepłego ciała przyjaciela, kochanka, czy męża, na litość boską kobiety.... dlaczego sobie odbieracie tą fizyczną i psychiczną potrzebe przez głupią dume i upartość odnalezienia ideału który nie istnieje? szkoda mi was kobiety, bardzo to przykre, zróbcie z sobą coś bo czas leci nieubłagalnie, a samotność wcale fajna nie jest wbrew pozorom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćczasami
kto? ja? ale ja lubię spac z kimś ,ale czasami :-) a samotnośc jest słodka a ideały istnieją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przepraszam, ale NIKT nie wymaga od was abyście były modelkami, tylko wy SAME to wymyślacie bo wtedy macie wymówke dlaczego nie potraficie stworzyć żadnego bliskiego związku z drugą osobą, jest to marna próba wytłumaczenia własnej porażki, niestety prawda jest jaka jest, nieubłagalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćczasami dziś ja się nie wiercę ,mam sen kamienny,o ile nikt nie chrapie ,ale skoro się wiercą to i tak wychodzi na moje że lepiej spać samemu usmiech.gif >>>> aniołku, ideału nie ma, nawet modelki srają i pierdzą, to normalne funkcje ciała, a wady i zalety swoje jak i innych trzeba NAUCZYĆ się akceptować, innaczej NIGDY nie będziesz miała żadnego związku, zestarzejesz się i zimne łóżko do samej trumny, co za żałosny to żywot musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćczasami - Czemu czasami?xgość dziś - To że my nie wymagamy to nie znaczy że one też nie. ;) Rozmawiałem ostatnio z jedną dziewczyną z tego forum i wierz mi że jedyną przeszkodą dla niej był mój duży wzrost i to że jestem dobrze zbudowany a nie mizerny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćczasami dziś a tak się drażnię ,tak samo jak Ty z tym wierceniem,tak czy siak i tak wolę niedosyt niż przesyt Zgłoś wolisz głodować niż zjeść kilkudniowy twardy chleb???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćczasami dziś kto? ja? ale ja lubię spac z kimś ,ale czasami usmiech.gif a samotnośc jest słodka a ideały istnieją usmiech.gif >>> naiwna księżniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćczasami
wyrocznio z darem telepatii bardziej zachwyca mnie piękno duszy niż ciała ,chociaż piękne ciała tez lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćczasami
czasami ,dlatego że mam pasję która wymaga samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćczasami- Jaką pasję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop żaba
gośćczasami dziś czasami ,dlatego że mam pasję która wymaga samotności >>> tak, bo masturbacja wymaga koncentracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4:42 boję się rutyny,wolę mieć emocje na najwyższych obrotach więc mhm wybiorę dłuższą głodówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powiem wam, że miło jest być z kimś kogo się kocha, miło czuć się kochaną, miło spędzać wspólnie razem czas, miło jest być z właściwą osobą:) Jeśli jednak ta osoba nie będzie tą właściwa to milej wtedy jest być samej. Miałam męża i nie było wcale miło we dwoje, dlatego postanowiłam się rozwieść, zostały mi dzieci po tym małżeństwie. Teraz dopiero wiem co to znaczy spotkać właściwa osobę, miłość po trzydziestce jest sto razy lepsza niż po dwudziestce, więc po czterdziestce tez musi być super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćczasami
masz racje,a to dlatego że dopiero koło 30 człowiek poznaje samego siebie ,w niektórych przypadkach koło 50 :-) nie żaba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćczasami - Tylko nie każdemu się udaje kogoś poznać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 4:42 boję się rutyny,wolę mieć emocje na najwyższych obrotach więc mhm wybiorę dłuższą głodówkę >> to oznaki choroby umysłowej i pociągu do nałogów, taka faktycznie nie nadaje się do niczego, więc lepiej niech wadliwego DNA nie przekazuje nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćczasami
Ty raczej nie powinieneś mieć z tym problemu :-) miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćczasami
miłych snów Hisolowi oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak, po jednym niewypale ( bo to był niewypał z twojego nietrafnego wyboru samca ) skreślić najlepiej wszystkich. Z drugiej strony dalej rób sobie iluzje że z każdym dniem jesteś coraz młodsza i coraz bardziej pociągająca, a obudzisz się z ręką w nocniku i nie będzie tam złota ale śmierdzące gòwno i szczochy, niestety niektórym ciężko przemówić do rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×