Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eskaeska

samotnosc

Polecane posty

Zapewne większość z was,jest nieczuła. Ma gdzieś co ja tu sobie napiszę.. Nawrzuca mi,abym się ogarnęła wzięła w garść A skoro wiem o tym wszystkim,to czemu piszę.. DLa tego że mi smutno.. A,że nie mam przyjaciółki,czy kogoś bliskiego aby się zwierzyć Pozostała mi ta forma,może żałosna,może nie Ale coś muszę zrobić z myślami:( Jestem sama od czterech lat,wiem że ludzie mają gorsze problemy w życiu Ale moim jest samotność Brak miłości od 2osoby Mam 25lat Nie rozumiem ,czy jestem tak beznadziejna Ze nie mogę poznać sowjej2 połówki Próbowałam portali społecznościowych , Ale to bezsensu Bardziej sie tylko przygnębiam Może będę nie obiektywna Ale chyba nie jestem jakaś najgorsza kobieta Nie głupia,chyba nie brzydka Rzecz gusty oczywiście Czuję sie strasznie samotna i już zmęczona myślą że chcę kochac... A Ty jesteś samotny samotna??że chce Ci się ryczeć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty dewota !
ja wyszłam za maż 26 lat. Poznałam męża na necie a dokładniej mówiąc 5 lat temu na gg. Nie załamuj się tylko szukaj do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar84
Doskonale Cię rozumiem... Masz ochotę to napisz Solevit84@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicjaaaaaaaaaaaa,
Mając 25 lat byłam w jeszcze gorszym stanie od ciebie-głęboka depresja po rozstaniu po wieloletnim związku i samotność,zagubienie,problemy ze zdrowiem trwało to prawie 3lata Mam 35lat i w czasie tych pozostałych 7 przeżyłam tyle że możnaby było rozłożyć na całe zycie Poznałam mnóstwo ludzi w tym mase mężczyzn Miałam tylu adoratorów że nie pamiętam ani ich liczby ani ich imion poza jakimiś przebłyskami pamięci,kiedy dostaje od nich kartki z życzeniami z różnych okazji... Dziś już mam od kilku lat męża i dzieci-Ciebie też to czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicjaaaaaaaaaaaa,
No i jezcze dodam że przed toba najpiękniejszy okres w życiu! Więc uśmiechnij się i postaraj sie tym cieszyć bo wyobraż sobie jak kiedyś będziesz miała 60lat i wszystko już będzie odmawiało posłuszństwa,a ty wspomnisz swoją młodość i pomyślisz że byłaś smutna i zmarnowałaś ją! Nie dopuść do tego Zrób cokolwiek a najlepiej coś czego normalnie byś nie zrobiła,ale miałabś na to ochotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffhghjhhkjhl
i dlatego bierzesz sie za podstarzalych wykladowcow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×