Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LavenderLife

Sex z własnym mężem

Polecane posty

Gość LavenderLife

Ten temat już był. Może dadzą znać dziewczyny, które wtedy miały problem. Czy coś się zmieniło? Ja problem mam teraz:( Od roku nie spaliśmy ze sobą. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jednaaaaaa
od roku??? Dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guomi
o rety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LavenderLife
Dlaczego? Sama nie wiem. Ja nie chcę prosić, on nie proponuje, samo się już nie zdarza. A małżeństwem jesteśmy dopiero od 7 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jednaaaaaa
a ile jesteście razem? &lat małżeństwa to nie jest dużo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam takiego problemu na szczescie:-) nie proponuj tylko seksownie sie ubierz to sam zacznie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazkaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja tak mam od 2 lat nic z razem jestesmy 6 lat. od roku ja sie przestalam starac tylko mu powiedzialam ze by nie byl zdziony jak go zdradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kalafior kobieta
hej dziewczyny ja nie jestem mężatką ale miałam sytuacje że spotykałam się z facetem pare tygodni i było super, zachowywał się jakby mu zależało i świetnie się rozumieliśmy (tak myślałam) i po pierwszym "sam na sam" gdzie były tylko pieszczoty lekkie to on następnego dnia zaczął coś świrowac i nie chciał się spotykać i teraz tylko co jakiś czas mi smsy pisze a facet po 30 jest grubo. Myślicie że on juz nie może i dlatego się tak oddalił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze masz motyla
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakies opinie
no weźcie no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już lepiej wcale;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abradabra
jak wy to robicie??? Rok bez seksu? co za beznadzieja. Ja bym poszedł w teren i z inną to robił jakby żona mi nie dawała i myśle że by ją to nie zdziwiło. Wasi faceci albo chodzą po burdelach albo mają niskie libido z przepracowania/depresji, może sami marszczą freda do lasek portali. Zdrowy facet jak nie zamoczy raz na tydzień minimum to jest jakiś nienormalny. Trudno mi sobie wyobrazić jak to wasze codzienne życie musi wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz byłam po zabiegu i niestety miałam przerwę w seksie. Matko to był najdłuższy miesiąc w moim małżeństwie. Ja chodziłam, w****iona, mąż w****iony. Na szczęście celibat się skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×