Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytania o koty

Średnio przez ile kotów przechodzi statystyczna stara panna?

Polecane posty

Gość pytania o koty

powiedzmy pierwszego kota kupi w wieku 30 lat ( gdy dojdzie do wniosku że faceci są be i nie chce prać gaci dziadów ), kot średnio żyje ( 10-12 lat??? ), a stara panna do 80-85( albo dłużej ), czyli 50-55 lat ma koty, podzielić na 10 średni żywot kota, czyli przechodzi przez 5-6 kotów w czasie swojej damskiej dominacji. Czyli pytania następujące: czy jak zdycha kot to kupuje takiego samego? tz. ten sam kolor, rase? Czy takie same imie daje następnym kotom jak pierwszemu? czy imiona kotów ulegają zmianom? Czy następne koty lepiej odżywia i lepiej o nie dba aby żyły dłużej czy je zaniedbuje coraz bardziej? Czy zdechłe koty zakopuje sama w ogródku czy bierze profesjonalną ekipe do dyspozycji kotów? czy bardziej miętoli następne koty? Czy więcej rozmawia z następnymi kotami i czy od początku im opowiada swoje historyjki? Czy koty zastępują jej faceta czy po prostu lubi wąchać te kocie smrody bardziej niż prać brudne gacie facetowi? Czy kot rozumie który jest w kolejnosci kotów i czy zdaje sobie sprawe że ona prawdopodobnie go przeżyje i potem zakopie? Czy kot wie o tym że może uciec kiedy chce czy myśli że musi zostać u niej? Jak często kot po prostu ucieka i nie wraca? Skąd bierze następnego kota do wymiany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiam. Naprawdę podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malo za malo, pierwszego kota w domu pamietam jak mialam ok 4-5 lat, to byla bialo-czarna kotka ktora chodziła z nami jak szlismy pracowac w polu, potrafila isc 2 km za czlowiekiem spokojnie jak pies. potem byly przewaznie po 2 koty, spokojnie pamietam do dzis ok 20 kotow w naszym domostwie, a mam 30 lat. na wsi koty krocej zyja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś prowokatorski autorze durny jak rdzewiały gwóźdź. Koty w moim domu były od kołyski i nigdy ich nie kupowałam tępa pało. W co 3 domu jest kot i nie ma znaczenia kto w nim mieszka ( single/ małżeństwo). Dawno nie spotkałam tak durnego, myślącego schematami internetowego trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy kota nie miałałm, ale za to znam ze 4 pary w których ludzie sprawili sobie kota juz po slubie, albo dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor debil i tyle. Na dodatek nudziarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość bab to pustaki do potęgi, zero pojęcia o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koty zjadają umarłych, ciągle o tym słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po Polsce ciągle jeździ czarna wołga. Co jakiś czas matołki twojego kalibru tak pierniczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy stara panna kwalifikuje się do starych panien, jeśli koty przed nią uciekały i uciekają? może ona ma sobie demona i koty to czują/bojom sie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czy stoją obok siebie, czy jeden za drugim. Jestem dość niska, więc aby nie zrobić kotom krzywdy, mogę przejść max przez 2 stojące jeden za drugim lub 3-4 stojące obok siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kociary są żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one zmieniają koty jak rękawiczki, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kociara musi mieć koty już do końca żeby ten ostatni nie zdechł z głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochamy koty❤️ im wiecej kotkow tym wiecej szczescia❤️ i musicie sie koniotrzepy z tym pogodzic ze wolimy koty bardziej od was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam kota, ale mam moja kochaną żyrafkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ja trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pokoju, a gdzie ja mam trzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba karafke kociaro alkoholiczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykle kota bierze się po jakimś 5 palancie, który gdyby nie to pranie mu gaci smierdzalby bardziej niż nie jeden zwierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żyrafkę, nie karafke... a kota na razie nie mam, ale nabęde może nawet w tym tygodniu... Mam nadzieję, ze nie zje mojej żyrafki... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj że kot to nie tylko mile chwilę ale i odpowiedzialność! Musisz go kochać w zdrowiu i chorobie. Ślubowac mu wierność i uczciwość rodzicielska. Nawet jak ci wypieprzy zyrafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie wiem ale jak kotu niedobrze to idzie z tym do łazienki a 33-letni facet rzyga gdzie popadnie bo nigdy nie może zdążyć jak jest pod wpływem. Co ja się nasprzatalam. Do obrzydzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No popatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popłakałem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×