Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakagłupia

stara głupia, a niespełniona miłość - WSTYD

Polecane posty

Gość jakagłupia

To piękny rodzinny czas, tyle bliskich kochających osób, a złamane serce przeszkadza cieszyć się z tych świąt, aż jestem zła na samą siebie. Przejdzie, przejdzie, czas, czas, czas leczy ponoć. Skąd ta wewnętrzna siła, która tak pragnie szczęścia u meskiego boku, i nie pozwala w pełni cieszyć się tym co się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda1111
Bo każdy dorosły chce mieć u swego boku drugiego dorosłego-partnera.Tylko trafić na odpowiedniego ciężko.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakagłupia
w pewnym wieku, gdy ma się za sobą kilka strzałów typu pudło, człowiek mówi sobie dość z mężczyznami, okłamuje sam siebie, tłumi pragnienia, bo przecież nie tylko taka miłość istnieje, ma jej pod dostatkiem. A z drugiej strony odzywa się ta cholerna kobiecość, która chce kochac i być kochaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo zazwyczaj kobieta
za każdymi portkami poleci. Akurat przy tych sprawach wyłącza się rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha ii ach
do czasu. Jak się potem ten rozum włączy, to juz byle co kobiety nie zadowoli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakagłupia
za każdymi portkami poleci, gdy sie rozum włączy nic jej nie zadowoli, zgorzkniałe, stereotypowe podejście. Przecież są dobre związki. Oczywiście nie ma ideałów, ale co stoi na przeszkodzie do nich dązyć. Każda niepodlewana roślina kiedyś zdechnie. Widać mimo wieku i poranienia jest we mnie coś co się nie poddaje, czy to złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha ii ach
nie przekręcaj tego, co napisałam. Byle co a nic, to jednak jest różnica, nie uważasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakagłupia
aha ii ach....przepraszam, wypowiedziałaś sie pod tymi portkami i wrzuciłam to w jeden temat. Zgadzam się z Tobą, mam świadomość, że nie biorąc jak leci, moge zostać z niczym. Ale nic jest lepsze od bylejakości. Na to juz nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam 32 lata i jestem
sama:( Tak mi jest brak męskiego dotyku, ciepła, pocałunków, przytulania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 20:17 [zgłoś do usunięcia] jakagłupia w pewnym wieku, gdy ma się za sobą kilka strzałów typu pudło, człowiek mówi sobie dość z mężczyznami, okłamuje sam siebie, tłumi pragnienia, bo przecież nie tylko taka miłość istnieje, ma jej pod dostatkiem. A z drugiej strony odzywa się ta cholerna kobiecość, która chce kochac i być kochaną." Zamiast marudzić powinnaś ze mna sie skonsultować bo wiem kto do kogo pasuje:classic_cool:.niestety Ale ja kandydatów nie znajdę a mogę tylko zbadać:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×