Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość planeta efg

Szukam koleżanki z Tomaszowa Mazowieckiego

Polecane posty

Gość planeta efg

Cześć. Właśnie zostawił mnie chłopak. Cierpię, nie potrafię się odnaleźć. Jestem samotna, sama. Brakuje mi chocby koleżanki, z która możnaby porozmawiac, gdzies pojsc, czy pojechac. Większość moich koleżanek ma mężów, dzieci. Inne mieszkają daleko, a ja potrzebuje kogoś teraz szczególnie. Moze chciałabyś mnie poznac. Mam 38 lat, wykształcenie wyższe, waga też wyższa- ponad 80 kg. Pisze o tym, ponieważ robię coś z tym i również poszukuję towarzyszki. Robię marsze i będę chodzić na siłownie. Ogólnie jestem wesoła i poprostu myśle, ze jest być może dziewczyna, czy dziewczyny, ktore równiez są same i szukają koleżanek do wspolnego spedzania czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam . mam męża który wyjeżdża ciągle w delegacje . Jestem sama w tym czasie i nie mam nikogo do pogadania . Jeżeli chcesz popisać nawiązać ze mną kontakt to podam adres e-mail ; agak7@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi 1234
Chętnie Cię poznam. Ja mam 41 lat, szukam koleżanki. Mam męża kierowcę , małe dziecko i czuje się samotna,chętnie nawiąże kontakt.Więcej informacji zostawiam na pózniej, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi 1234
Chętnie Cię poznam. Ja mam 41 lat, szukam koleżanki. Mam męża który często wyjeżdża , małe dziecko i czasami czuje się samotna,chętnie nawiąże kontakt.Więcej informacji zostawiam na pózniej, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×