Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam kumpeli

Polecane posty

Gość gość

Szukam kumpeli Kobiety nie bojącej się prawdy o sobie, ani o innych. Chcących szczerze porozmawiać, niekoniecznie na kafe. Nie lubię kobiet wulgarnych, ani prostackich. Nie jestem i nie lubię fanatyków czegokolwiek. Wiem, że tu panuje chamstwo i prymitywizm, ale może czasem przez przypadek … ktoś się znajdzie. Kobietom szukającym tu partnera dziękuję. Rozumiem i współczuję miejsca szukania. Nigdy bym się nie zdecydował tu szukać partnerki. Kumpela do rozmowy, niekoniecznie na wyłączność. Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia, witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Asiu! Miło mi że odpisałaś mam nadzieję że szukasz kogoś do rozmowy. Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napisz co lubisz i o czym lubisz rozmawiać? Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam podroze, lubie dobrą ksiązke, a rozmawiac o zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor poszerza sobie harem, jak widać :D Niby co kobieta ma mieć z takiej relacji z Tobą, hm? Opisałeś pięknie własne oczekiwania, ale autoprezentacji brak. Na takich, jak Ty, zwyczajnie szkoda czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:32: też tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z książkami to ostatnio gorzej, ale lubię podróże jeśli jest czas. Lubie rozmowy o życiu i ludziach. Mam raczej refleksyjny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam raczej refleksyjny charakter. x Autorefleksja też wartościowa umiejętność. Podpisuję się pod komentarzem z 12:32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnią książkę jaką przeczytałem był mały książę, gruba jak cholera Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One oczywiście piszą o moim bracie ciotecznym. Ale razem pracujemy i jesteśmy w wielu sprawach zgodni to niech im będzie. Co będą z tego miały kobiety? Właśnie, to takie stadne haremowe myślenie. A co ja z tego będę miał? Nic, chcę poznać świat czami kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ja z tego będę miał? Nic, chcę poznać świat czami kobiety. x No czyli jednak COŚ. Żadna relacja nie jest bezinteresowna. Jak kobieta nie znajdzie żadnej korzyści ze znajomości z Tobą, to ta nie zaistnieje. Proste jak drut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm to pieprze te psychoanalizy Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzę już ktoś się podpisuje za mnie. Kamil to nie są moje słowa. Możesz sobie przemyśleć czy chcesz tego koleżeństwa. Masz tu gotowy na mnie hejt i zazdrość. Jak się zdecydujesz to powiem jak i gdzie mnie znaleźć. bo myślę że zazdrosne kobiety i chyba faceci nie dadzą rozmawiać. Same nie chcą ale komuś nie dadzą. Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłumacz sobie własne absurdy czyjąś zazdrością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to twoje słowa, bo tu się każdy za każdego się podpisuje to twoje wybór, jeśli nie twoje słowa, to wiesz co możesz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś Tłumacz sobie własne absurdy czyjąś zazdrością... " Idź pisać z tym co ci proponuje połykanie spermy. władanie od tyłu itp. może to twój poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś Autor poszerza sobie harem, jak widać smiech.gif Niby co kobieta ma mieć z takiej relacji z Tobą, hm? Opisałeś pięknie własne oczekiwania, ale autoprezentacji brak. Na takich, jak Ty, zwyczajnie szkoda czasu usmiech.gif " Ale trzeba być głupim głąbem żeby tak prostej rzeczy nie rozumieć. Przecież to działa na zasadzie wzajemności pisząc co chcę automatycznie piszę co daję. Ty to chyba byłaś tą co pytała mojego brata gdzie pracuje ile zarabia i co z tego będziesz miała. Kretynka już do ślubu się przymierzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy okazji tego mini hejtu kobiet wiadomo kogo szukam: Kobiety myślącej. Jak widać po wcześniejszych postach nie jest to prosta sztuka. Kobiety zapatrzone w siebie każdego oceniają wobec własnych oczekiwań i nie potrafią zrozumieć informacji zawartych w postach. Ale są takie co potrafią i zrozumieć i samodzielnie myśleć. Do przeczytania mądra kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypiertalay stad i to szybciutko nie ma tu miejsca dla ciebie yteligencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biegiem za szczotę szef patrzy a jak wyrzuci z pracy to będziesz wyjadał ze śmietnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda na ciebie czasu cienki frajerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szef kazał kibel poprawić i nie masz czasu, bo trzeba sprzątać kupę kucharki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjaśnienia dla starych panien i innych szukających tu faceta. Nie jestem zainteresowany żadną z was. Nie buduję haremu (śmiech). Chcę poznać kilka osób, które chciałyby pogadać na innym forum, o czymś więcej, niż tylko o sobie i własnych kłopotach. Kobiet z odrobiną wyobraźni i polotu. Tam są również panowie, właśnie tu jesteś jak w haremie. Każdy zboczuch może was obmacywać. Szkoda dla niego, że tylko słownie. (A może to szkoda dla was? Nie wnikam.) Wyjaśnienie dla zboczeńców i wariatów. Nie jestem dla was żadną konkurencją. Chcecie sobie podrywać laski na wasze chamskie, wulgarne teksty, nic mnie to nie obchodzi. To wasza i ich sprawa. (mały zboczeńcu, nie musisz się mnie bać, nie zabiorę ci laski sprzed nosa, )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Hmm... Harem? Każdy zboczuch. ..? W haremie to akurat był jeden zboczuch ;) O jakim forum piszesz? W sensie tematyki pogawędek pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jest tyle dziwnych i chamskich ludzi że nie chce pisać otwarcie. Forum jest po to by ludzie rozwijali swoje fantazje (nie chodzi o seksualne) wyobraźnię. Sprawy ważne i lekkie. Nastawione jest na człowieka na pobudzanie go do rozmowy, dywagacji na różne sprawy a nie konkretne tematy. Chcemy ludzi, którzy potrafią rozmawiać, bez hejtu i chamstwa. Nie chcemy pustaków i wyuzdanych tematów. Jeśli komuś to potrzebne może sobie równolegle pisać na kafe. Tu jest to tolerowane, a nawet uchodzi za szpan. Im więcej chamstwa, tym lepsze mniemanie o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Dzięki za odpowiedź. Bardzo tajemniczo to brzmi nadal. Rozmawiać bez obrażania innych (hejtu) chyba potrafie. Nawet najbardziej chamska i niecenzuralna wypowiedz/poglad można skwitowac celnym zdaniem przy zachowaniu "poziomu" (oczywiście o ile uznamy, że w ogole warto lub chcemy ją kwitowac). Z fantazja chyba gorzej... lubię na argumenty. Wiesz, myślę, że na kafe jest cześć normalnych inteligentnych ludzi. Jak wszędzie - czysta statystyka. Dwa odchylenia standardowe normy i 4 odchylow, w obie strony ;) Czy jakos tak ;) Tymczasem. Znikam spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na naszym forum nie ma konieczności odpowiadania na chamskie wypowiedzi, bo takich nie ma. Wyobraźnia nie oznacza tu bujanie w obłokach. Oznacza rozwijanie własnego świata myśli, wartości i sposobu jego rozumienia i postrzegania. Trudno tu opisywać wszystko, bo każdy ma inny umysł, inny własny świat. Forum poza normalnymi funkcjami forum, pomaga właśnie dostrzec świat oczami drugiego człowieka. Dla mnie jako mężczyzny ciekawy jest świat widziany oczami kobiet. Ale jak widać po wcześniejszych postach, one nic z tego nie rozumieją. One chyba w ogóle niewiele rozumieją z życia. Dla nich w życiu liczy się tylko to co można policzyć. Ludzie na ogół nie rozumieją, że łatwiej jest zdobyć to co da się policzyć, jeśli wcześniej zrozumie się to, czego nie daje się właśnie policzyć. Fajne jest życie jak już nie musisz walczyć o te policzalne rzeczy, bo już je masz. A na kafe gdybym uważał, że nie ma ani jednej wartościowej osoby, to nie byłoby mnie tu wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Inny umysł i inny świat ale oparty na jakimś kanonie wartości, rozumienia, postrzegania. Pewnie można te kanony pogrupowac i odnaleźć kilka wspólnych "szkieletow". Ja ze swoimi myślami przebywam chyba az za dużo. Czy wymaga to rozwinięcia - nie wiem. Owa policzalnosc to odmienna kwestia. Jest często czymś co się wcina w świat wartości powodujac dysonans. Napisałeś chyba, że masz partnerkę - to trochę masz widzenie świata oczami kobiet, ktore Cie interesuje. Tak? Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×