Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka5

szukam przyjaciół

Polecane posty

Gość anulka5

szukam ludzi po 30 stce chętnych do porozmawiania o wszystkim i niczym,których przytłacza samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azory
Ja takze szukam kogos po 30-ce,znajomej do gadki,na kawke...Goga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Miło mi,że się odezwałaś.Mam 33 lata mieszkam na północy Polski.Jeżeli masz ochotę na dalsza znajomość to napisz, podam Ci mój e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagdziucha
Cześć dziewczyny! Ja tez z pomorza. Chętnie się przyłączę do pogaduszek. Mam 30 lat, męża i dwoje dzieci.Obecnie \"odpoczywam\" na urlopie wychowawczym. Czasem mam już dość tego \"odpoczywania\" ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Witaj Ja miałam dzis zwariowany dzien .Od 6do 15 byla w pracy,pózniej kosmetyczka,a na dodatek na 17 miałam zebranie w szkole.Jestem zadowolona z ocen mojej córki,chodzi do 4 klasy i jest bardzo ambitna.Co do zachowania to sie powstrzymam z komentarzem.Napisz też cos o sobie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Czesc mam 34 lata ,męza w ciagłych wyjazdach i dwie córki trzecia klasa SP, jestem z woj.kujawsko-pomorskiego.Nie pracuje zawodowo czasami dorabiam jako kelnerka.Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Cześć Wróciłam z pracy i piję sobie kawkę na którą Was też zapraszam.Jutro wraca mój mąż z miesięcznej delegacji,myślę ,że pierwszy dzien będzie super,ale potem zacznie sie jego marudzenie.Zrobie dzis troche sałatki upieke jakiegoś kucha niech sobie poje.Niewiem jak Wy ,ale ja jestem padnięta ta pogoda jest męcząca odrazu taki upał.Jutro pracuje tylko do 13.Odezwe sie wieczorkiem.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanelka
Cześć dziewczyny, chetnie przyłączę się do waszych pogaduszek, bo czasami to brak mi takich luźnych gadek. Jestem z południa Polski, mam męża i dwie córeczki. Pracuję zawodowo, więc bardzo cenię sobie te chwile, które spędzam razem z rodziną podczas jakichś np. długich weekendów, właśnie jestem na etapie planmowania wyprawy na najbliższe wolne dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
ja też chetnie sie przyłącze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
też po 30 stce,okolice kieleckie córka 3 klasa SP no i mąż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jestem z kujawsko-pomorskiego.mam 34 lata.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Hej jestescie?.Co porabiacie.Ja dzisiaj leżę cały dzien do góry brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betlin7
Hej,dziewczyny.Ja tez tak chciałam napisać-"szukam przyjaciół'.Od dawna,a już dzisiaj to bardzo mi brakuje bratniej duszy.Mam 35 lat miezskam w Gorzowie wlkp. Moje najbliższe kolezanki po wyjściu za mąż wyjechały i kontakat się urwał.A brakuje mi kogoś na pogaduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Jestescie ?-ja zaczynam się rozkręcac.Moja córa już spi ,maż ogląda snokera , a ja sie nudzę.Jutro idę do pracy,a wszedzie gadaja o długim wekendzie.A Wy co jutro porabiacie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagdziucha
No cześć, troszke mnie nie było :) Och, zazdroszcze leżenia brzuchem ;) Mój syn ma półtora roku i poleżeć to raczej mi nie pozwala. A tak mi się marzy chwilka samotności i relaksu w cisz ...:D ogólnie nie narzekam, ale.... U mnie pogoda do luftu, leje deszcz i zrobiło sie zimno. Mąż w pracy, dzieci śpią, chwilo trwaj...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagdziucha
Nie wiecie czasem czy jutro sklepy rosmann i ccc są otwarte? Nie mam kurcze kiedy zrobić zakupów, serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Cześć I jak minął Wam dzien?Ja byłam w pracy do 15.00,a pózniej szybki obiad,male sprzątanko i spacerek z psem.Wszystko juz spi, a ja chciałabym sie dowiedziec jak u Was.Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliss8
Hej, dziewczyny i chłopaki :) [naliczyłam jednego syna] Chętnie się do Was przyłączę, a właściwie razem z Wami stworzę z radością nowej jakości i wartości Topik :) Mieszkam centralnie, mam Córkę, która za kilka dni ma komunię, męża (nie męża :D) , który nieba nam przychyla. W tej chwili nie pracuję - i o Bogowie! - oby ten czas nigdy się nie skończył! :D [choć nie jest bosko momentami]. Nie brak mi przyjaciół i bliskich, ale moje jestestwo ;) jest tak pojemne, że z radością przywitam i Was, w nadziei, że wiele mogę się od Was dowiedzieć, jak i nauczyć :) Czekam na rozwój akcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Hej Fajna sprawa komunia dziecka Ja przechodzilam to 2 lata temu pamietam jakie to urwanie glowy.Gdzie wyprawiasz w domu czy w restauracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanelka
Witajcie widzę, że nie tylko u mnie w domu komunia!!! Powoli zaczyna się tzw nerwówka... ale mam nadzieję , że wszystko się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
witam,ja mam komunie juz za sobą moje dziewczynki czekają teraz z niecierpliwością na rocznicówkę a to już 22 maja, jestem ciekawa czy u Was dzieci też idą do komunii w albach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Cześć wszystkim! Jak samopoczucie po długim weekendzie?Ja dopiero odprowadziłam swojwgo slubnego na pociąg-pojechal do pracy,wróci dopiero za 2 m-ce.Siedzę i wyję w poduszkę.Powiedzcie dlaczego w dzisiejszych czasach musimy życ na odległość?!.Same prowadzimy domy,wychowujemy dzieci.Zycie w tym kraju jest chore!!!!!!!!!!!!!!!.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
czesc,doskonale cie rozumię.........ja też pożegnałam dziś męża i nie wiem kiedy znów się zobaczymy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Czesc Juz mi trochę przeszło,ale dalej uwazam,że mamy przechlapane.Jutro idę na 7.00 do pracy,a po robocie pójdę sobie do fryzjera, to poprawię sobie humor.Musze iść z psem do weterynarza , bo ponoc jest wysyp kleszczy,niech go czymś wypsika.A Wy psikacie swoje psy i ile u Was bierze weterynarz za preparat,bo u mnie 40zl .Uważam ,że trochę przegina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanelka
Ale zimnica, aż się wychodzić nie chce... Moje dzieci bardzo chcą mieć psa, ale ja wiem, jaki to obowiązek zwłaszcza dla rodziców , no i co tu dużo mówić - wydatek też spory... :( Moja córcia idzie do komunii w albie, zresztą tak jak większość dzieci, choć nie było tzw. przymusu. Myślę, że to najlepszy pomysł. Ostatnio zrobiłyśmy generalną próbę stroju i wygląda przepięknie!!! Oby pogoda dopisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Hej Jak tam u Was?Ja tu na Pomorzu mam piękną pogodę,słonce od samego rana i jest cieplutko.Może znajdzie sie dziewczyna z okolic Tczewa,która miałaby ochote czasmi się spotkać i wypic kawkę?.Teraz szczególnie brakuje mi koleżanki z którą mogłabym poplotkować.Mąż w delegacji-córka coraz bardziej samodzielna.Pa, czekam na odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria100000
a moze znajdzie sie osoba z okolic Torunia z ktora moglabym poplotkowac, zaprosic na kawe, lub pogadulic przez telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×