Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Takie sobie pytanie.

Polecane posty

Gość gość

Kiedys brzydzilam sie masturbacji,a teraz robie to chetnie,czy wy drogie panie po trzydziestce tez macie zwiekszona potrzebe na seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zegarek tika to i chęć bierze do różnych spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to raczej prawda,szkoda tylko ze maz tego nie rozumie,a jezeli juz dojdzie do seksu to mysli glownie o sobie,pare ruchow i po wszystkim. Masturbacja? Jako nastolatka bawilam sie dosc czesto,teraz raczej nie,ale jak tak dalej bedzie to chyba sprobuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba zrozumiec mezczyzn,przyznam ze wczesniej to glownie maz zabiegal o seks a ja szukalam roznych wymowek,po prostu nie mialam duzych potrzeb,teraz jest odwrotnie, bardzo kocham meza,zdrada nie wchodzi w gre,seks jest ale bylejaki ,wiec czasem pozostaje autoerotyzm,staram sie jednak z tym nie przesadzac,oczywiscie maz o niczym nie wie,to taka moja tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda zauwazylam u siebie ze znacznie wzrodlo mi libido,czesciej mam ochote na seks a moje doznania sa wieksze ,latwiej tez osiagam zadowolenie i orgazm. Nigdy nie przypuszczalm tez ze w tym wieku na nowo odkryje uroki masturbacji. Pozdrwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zauwazylam. A podobno to oznaka starzenia - zwiększone libido po 30. Ja zawsze miałam male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie p***y zamknięte na kłódkę . Przecietna mezatka chce raz na miesiąc . Prostytutki i alfonsi robią dobry interes na cnotliwych żonach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech napisze osoba ktora nigdy nie bawila sie ostatnia częścią odcinka układu moczowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie ze jednak w temacie nie chodzi glownie o masturbacje,ale ogolnie o zwiekszony poped seksualny po 30-roku zycia i tak przyznaje racje,chociaz moze w moim przypadku to z popedem jest roznie jednak zaobserwowalam np.ze moje doznania erotyczne sa glebsze i mocniejsze,latwiej osiagam orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, też to zauważyłam. Mówię niestety, bo ja to nawet faceta nie mam. Zaczynam już chodzić po ścianach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ,masz racje to nie jest komfortowa sytuacja,ja tez od 5-lat sama,w dodatku bez szans na faceta. Kiedys pisalam o tym problemie z pewna kobieta,,katoliczka,, poradzila mi nie myslec o seksie, duzo sie modlic i czytac pismo swiete,jednak jakos ciezko mi nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same jestescie sobie winne , kobieta jesli chce to moze miec kazdego na seks ,chyba ze Wy szukacie ksiecia ideala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Niestety, też to zauważyłam. Mówię niestety, bo ja to nawet faceta nie mam. Zaczynam już chodzić po ścianach... Zgłoś Kobieta jak nie dostaje długo fiuta w szpare to zaczyna chodzić po ścianach, po suficie, a nawet ma zaburzenia psychiczne, to jest udokumentowane od dawna. Szkoda tych bidulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pomoge
Zglos sie do mnie kobieto , pomoge . SMS . Piecset jedenascietrzystapiecdziesiat dziewiec czrerysta dwadziescia osiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
511 359 428

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zuch dziewczyna. napisz rafaellloooo@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tysiac trzysta sto czterysta tysiac piecset sto dziewiecset

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×