Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozczarowana zyciem12

wpadka-nie wpadka

Polecane posty

Gość rozczarowana zyciem12

czy wpadłam?hmm nie wiem jeszcze, mam 33 lata, jestem panną, z pracą , mieszkaniem , samochodem, spotykam sie z kims?- no spotykam, dla sportu...no i teraz sie zastanawiam czy nie wpadlam..nie robie tragedii, jezeli wpadlam to trudno...tyle ze...no wlasnie...oczekiwalam od zycia ze sie zakocham , ze zapalnuje potomstwo z ukochanym , ze bedzie miedzy nami namietnosc-chociaz na poczatku- ze bedziemy razem..a teraz ten z którtm sie spotykam czesto mnie wnerwia ( dotad jak to robil to go wywalalam i czesc),jest ironiczny i zlosliwy , uszczypliwy,poczucie humoru moze i ma ale nie takie jak moje...no chlop jak chlop , taki zwykly....stara sie o mnie , wiem to,powiedzial ze jezeli jestemw ciazy to igdy mnie nie zostawi...problem w tym ze ja nic a nic do niego nie czuje oprócz tolerancji jego osoby...........jestem durna?niedojrzala?czy powinnam sie isc zastrzelic?......nie tak to wszystko mialo byc....echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Trzeba prawidłow sie zabezpieczac przed ciaza.33 latka i taka głupia,a moz ecwana :-) chce chłopa załapac na dziecko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana zyciem12
grunt to czytac ze zrozumieniem...inteligencjo chodząca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szszzzzzzzzzzzzzzzzzz
przeciez nie musisz byc z nim w zwiazku! fantastycznie, ze jest i chce byc przy Tobie i dziecku , bo to bardzo wazne ,ale nie muszisz z nim byc.. czy on Cie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eukaliptus
dla sportu... to już tylko czekaj na medal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana zyciem12
mysle ze tak....nigdy wprost tego nie powiedzial ale czyny to pokazuja...problem w tym ze ja go nie kocham i wiem ze nie pokocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana zyciem12
w sporcie nie zawsze chodzi o medal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szszzzzzzzzzzzzzzzzzz
hmmm... ale zobacz, moze zyskasz w nim prawdziwego przyjaciela? kogos na kim bedziesz mogla polegac? dobrego ojca dla swego dziecka ? a on wie , ze Ty go nie kochasz? dlugo z nim jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana zyciem12
wie ze go nie kocham, ale caly czas truje ze ja za duzo mysle i jakbym przestala na chwile to jestem aniolem;DD,nie mam prawa go unieszczesliwic, on zaluguje na kogos kto go bedzie kochal,ja mu tego nigdy nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamam
nie ma nic gorszego jak zycie z człowiekiem którego sie nie kocha.lepiej zakończyćteraz bo potem tylko cierpienie,a ze mówi sie ze sie pokocha to tylko złudzenie i jest nienawisc wzajemna///////////////nie warto tego przerabiac wiem cos o tym .cala miłosc przelewa sie na dziecko''''''''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkopać kolejny temat po dziewięciu latach?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie autorka? co dalej z tą "historyjką"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×