Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhhhhhhhhhhhhhhbhbjn

Zrozumieć faceta

Polecane posty

Gość hhhhhhhhhhhhhhhhbhbjn

Może wyolbrzymiam, ale wierzyc sie nie chce że tak moze byc. On ma ok 40 lat..była przyjażń.. potem wyznał miłość...I wyglada jak zakochany, zachowuje sie tak. Problem w tym, ze nie chce zadnej bliskosci cielesnej.Znaczy ma ochote, ale powiedział,że jesli nie zaczne on nie bedzie sie narzucał.Jakoś tak glupio mi wlatywać na faceta.Moze to z tego powodu ze długo sie przyjaźniliśmy. Przeciez to nie jest normalne...Męczy mnie to. Przytuli i koniec. Nawet nie pocałuje. Tak jakby mnie uwielbiał i bał sie dotknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i w czym probbblem?
widocznie go nie jarassz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhbhbjn
No tez tak myslałam, ale on twierdzi,że nie chce naciskać ze względu na moje odczucia,że jemu jest dobrze jak jest,że jest szczęsliwy. Mówił,że miał duzo kobiet i że nie chce nic psuć miedzy nami. Wiec wyglada to tak jakbysmy byli dalej przyjaciółmi z tym że ja wiem że on mnie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhbhbjn
Nie rozumiem tego... jak zakochanemu facetowi może wystarczyć tylko obecność kobiety. On jest bardzo atrakcyjny, świetnie sie z nim rozmawia i... tyle. Jakbym przeniosła sie do jakiejś epoki gdzie sa jakies zasady nie do przekroczenia przed slubem. Czuje sie nieatrakcyjna i zadaje sobie pytanie po co sie wynurzał z uczuciami skoro nic z tym nie robi?Nawet go o to zapytałam on odp. ze jak chce to zrobimy cos romantycznego... No może on nie chce byle jak do tego podchodzić, ale wydaje sie mi że i tak nadal jest jakoś nie tak jak powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwwaaa
A może jest tak iż niechce wiązać się z tobą a zbyt ciebie szanuje aby cię tylko bykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwwaaa
Miało być : bzykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgjghkjhljk
a czego sie spodziewac po samotnym 40latku? od razu widac, ze ma cos z garem nie tak. zdrowy umyslowo facet ma w tym wieku juz dawno rodzine i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afuuuuuuuuj
bo go nie krecisz, traktuje cie jak coreczke i cieszy z twojego podziwu, kobieto otworz oczy, i on mial wiele kobiet, taaaa chyba na gebe, normalny facio juz by cie przelecial, jak zwac tak zwac ale niewytrzymalby i tyle cos z nim nie tak, cipa jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×