Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MYSZA 1987

zwiazki na odleglosc

Polecane posty

Gość MYSZA 1987

na portalu jakis miesiac temu poznalam swietnego chlopaka.. Spedzilismy razem cudowny weekend i w ogoe cudowne 3 tygodnie.. Poznalismy sie , zaiskrzylo i w lozku i ogolnie . Minusem jest to ze po 3 tyg ten chlopak wyjechal za granice do Niemiec gdzie bedzie tam pracowal az do marca. Po tym czasie wraca i bedzie pracowal w trybie tydzien na tydzien . Ledwo co zaczelismy sie poznawac a on wyjechal ... Wroci moze za miesac na kilka dni i z tego co mowil tak zamierza wracac... Czy ktos moze zyje w takim zwiazku ? Ogolnie nie wiem czy to w ogole zaczynac bo ledwo sie poznalismy a on musial juz wyjezdzac. Jest to dla mnie juz trudne a co dopiero pozniej . Jak myslicie czy taka znajomosc ma sens... Ja nigdy tak nie zylam z nikim. Przychodza do glowy mysli czy nie lepiej to zostawic nim calkiem " poplyne "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dałaś wreszczie komuś doopy mycha? no way!!!! Ten związek to durnota jednak, bezsens. Szukaj miejscowego dymacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla gościa to układ idealny, będzie roohał na dwa fronty, bravisimo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 1987
forum 30+ a poziom odpowiedzi -15 ....a nawet nie... raczej wypowiedzi prosto z rynsztoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli będziecie spotykać się co weekend to jest szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysza 1987 dziś masz tą 30che a jesteś durna i naiwna jak 15 latka, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×