Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
justyna9191

akcja schudnij do wakacji.

Polecane posty

Witajcie. jestem tutaj nowa, ale pomyślałam, że to dobry pomysł żeby napisać tutaj i zyskać dodatkową motywację. odkąd pamiętam zawsze miałam nadwagę, może nie jakąś straszną ale kompleksy z tego tytułu towarzyszą mi przez całe życie. próbowałam milion razy schudnąć. stosowałam różne diety, ćwiczyłam. kiedyś nawet tak się zawzięłam, że chodziłam na siłownie i fitness przez ponad pół roku dzień w dzień i spędzałam tam ze dwie godziny. niestety po tym czasie i tak długich wyrzeczeniach schudłam tylko 2 kilo i zrezygnowałam. często jest tak, że zaczynam dietę i ćwiczenia i po miesiącu dwóch gdy nie widzę praktycznie żadnych efektów po prostu się poddaję. bo w sumie po co mam się katować, odmawiać wszystkiego, ćwiczyć jak dureń jak nic z tego nie ma? jakieś 3 miesiące temu przestałam pracować i przez to przytyłam jakieś 5 kg, pojawiły się rozstępy na brzuchu! (mam dopiero 24 lata i rozstępy???) kamień milowy. zawzięłam się, zebrałam się w sobie i zaczęłam od nowa, niestety po miesiącu znów zrezygnowałam. ciężko jest wytrwać gdy wszyscy wokół nie wierzą w sukces. Mama, siostry, bratowa , brat non stop kpią, "co dalej na diecie czy już sobie darowałaś?", nawet facet we mnie nie wierzy, " po co gadasz, że się odchudzasz jak ja to słyszę średnio co 2 miesiące i nic z tego nie ma... ". no i tak niszczą cały mój zapał, bo przecież skoro oni tak mówią i co najgorsze mają rację to przecież i tak nie schudnę, po co w ogóle zaczynać? pojawił się plan na wyjazd wakacyjny nad morze pod koniec lipca. super:) bardzo się cieszę, ale mam też obawy. jak ja się niby rozbiorę na plaży? poza tym mój facet jest bardzo szczupły, jak ja będę przy nim wyglądać? no i znów mam zapał do pracy. muszę do tego czasu zrzucić przynajmniej 10 kilo. 5 miesięcy czasu. tylko jak? pomyślałam może zacznę biegać. tego jeszcze nie próbowałam. i zaczęłam. to dopiero 1 tydzień. wierzę głęboko że się uda,choć idzie mi kiepsko, słaba forma, zero mięśni. większy problem mam z dietą. a raczej ze słodyczami, czasem nie muszę ich jeść miesiąc, a czasem mam tak wielką na nie ochotę że muszę. może któraś z Was też próbuje schudnąć, a może któraś już schudła i ma jakieś fajne tipy? w grupie raźniej. liczę na to, że tu znajdę dodatkową motywację do walki o zgrabną sylwetkę, i że pomożecie mi spełnić moje największe marzenie. pozdrawiam, justyna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×