Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bzibzia

Ale mumer..... roku !!!!!

Polecane posty

Gość bzibzia

Anna Gidyńska zdublowała Uriko na recenzjach kosmetyków. Ubaw po pachy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coooooo
nie wiem o co chodzi napisz jaśniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie po pachy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzibzia
Chodzi o recenzję tuszu do rzęs Rimmela. Obie opisują ten sam produkt z kilkumiesięcznym odstępem czasu. Z tego wynika, że p. Gidyńska nie sprawdziła czy dany kosmetyk już nie został opisany. A nam sie usuwa recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha - ha - ha
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coooooo
aha teraz kapuję. Czy te recenzje są trafne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddd
bzibzia jakaś niedoinformowana jesteś. annę już setki ludzi oskarżało o dublowanie recenzji i odpowiadała na to setki razy. poczytaj sobie może, a nie zakładasz kolejny bzdurny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie linka do tych recenzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzibzia
No dobrze dublowały się recenzje ale nigdy nie dwie redaktorki siebie nawzajem. a poinformowana jestem bo mi regularnie kasuja recenzje a potem ukazuja sie te same produkty z recenzja np.Uriko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzibzia
Wejdzcie na Damska torebkę i potem na pełna liste kategorii i wybierzcie Rimmel- tusz do rzęs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już od godziny nie ma tej
recenzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzibzia
No właśnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już od godziny nie ma tej
a właśnie godzinę temu sprawdzałam co nowego jest w recenzjach i jeszcze ten tusz był, a jak chciałam o nim poczytać to juz wyskakiwał komunikat, że nie ma takiego produktu w bazie to juz nie pierwszy raz pamietam jak kilka dni temu był BONIDERM Pomada ojca Grzegorza (ziołowe mydło) i zdąrzyłam o nim przeczytać, a jak chciałam zapytać gdzie można to kupić to juz recenzji nie było tylko po co takie akcje? takie niesnaski tylko zniechęcają do Damskiej Torebki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzibzia
I o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo trudno wysłać mail i zapytać... Boniderm usunęłam osobiście, bo autorka sprytnie skopiowała treść \"recenzji\" ze strony producenta - jeżeli chcesz przeczytać co producent ma do powiedzenia o tym kosmetyku, zapraszam tu: http://www.bonimed.ig.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Uriko
Jak to jest że zawsze jak o tobie piszą to prędzej czy później się tu pojawiasz i odpowiadasz pod nickiem Uriko. Ktoś cie informuje że jest o tobie topik czy jak ? A może jestes też moderatorką ? Nie wierze że siedzisz tu 24 godz na dobe jako kafeteriuszka. Myślałam że "władasz" tylko damską torebką. Oświeć mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Uriko
a sorry nie zauważyłam że topik był założony 9 dni wcześniej od twojej wypowiedzi. Po prostu jestem zdziwiona że się też wczytujesz w to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam od czasu do czasu (wyszukiwarka działa całkiem nieźle) i przeglądam, odpowiadam na pytania. Jakoś nikt nie ma odwagi wysłać maila do redakcji i otwarcie spytać, dlatego robię to tutaj. Inaczej rodzą się plotki :). Ktoś a jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie wątki

×