Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apaszka w grochy

Aparat ortodontyczny lingwistyczny - nowość

Polecane posty

Gość apaszka w grochy

Czy ktoś z Was ma/miał może doczynienia z tgo typu aparatem? Chodzi mi o jakiekolwiek informacje związane głównie z kosztami leczenia i jego skutecznością. Piszcie!:) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaszka w grochy
Dla niewtajemniczonych dodam, że aparat lingwistycny to aparat stały zakładany od wewnątrz (czyt. niewidoczny dla innych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolicia86
slyszalam o nim , podobno bardzo sie sepleni i koszt jest duzo drozszy niz normalnego aparatu zewnetrznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajkajkjkl
ja sie nim interesowałam. nawet tutaj kiedys byl topic. podobno niewarto. drogo, tak jak ktos wczesniej napisał sepleni sie i kaleczy język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiiiixxxx
cena odstrasza, nie sepleni się bo mój ex miał taki i normalnie gadał, ale u niego był taki bo te metalowe sobie w dziąsła wbijał(3 aparaty miał przed tym), nie wiem czemu, ale mama przyjeżdżała, dentysta, jak on płakał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lingwistyczna
to jest poezja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlicja12q
Witam tutaj sa pokazane wszystkie rodzaje aparatów http://ortodoncjakabaty.pl można poczytać i obejrzeć jak dokładnie sie prezentują na zębach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aparat lingwalny ma na pewno w swojej ofercie centrum ortodontyczne Rock Your Smile, ja pytałam o ten rodzaj aparatu. Nie sepleni się raczej, to jest na wew. stronie zębów :) Ja niestety mam jeszcze trochę zębów do leczenia, dopiero potem zaczynam nosić aparat, z panią doktor Chruściel będziemy dopiero wybierały aparat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×