Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wystający ząbek

APARAT ORTODONTYCZNY STAŁY W WIEKU 20 LAT, NIE ZA POŹNO??

Polecane posty

Gość wystający ząbek

mam ogromną prośbe do osób podobnych do mnie, mam wystającą jedynke od zawsze, kiedys nosilam aparat nie-stały, ale właściwie go nie nosilam bo mnie wkurzal i nic mi nie pomogl przez moja glupote, ale teraz chcialabym zalozyc staly, czy w moim wieku (przypominam mam 20 lat) nie jest za pozno na taki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest znam wiele osób
co taki nosi w tym wieku i póxniej. Z tym ze koszt spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystający ząbek
no koszty niestety znam:( uzbierałabym:) )bo bardzo mi na tym zalezy a pozatym wydaje mi sie ze ten ząb jest coraz bardziej krzywy:( dzieki za odpowiedz, czyli za pozno nie jest:)) a czy moze znacie takie aparaty zakladane od srodka ktorych nie widac gdy sie usmiechniemy?? slyszalam o takim.. zainspirował mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystający ząbek
a znasz koszt?? jeśli możesz to napisz, bardzo prosze, nie moge nigdzie znalezdz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrazynaKowalczykk
Pewnie żę nie jest za późno!Ja zakładałam aparat w wieku 29 lat i się udało!Moja wada zgryzu została skorygowana!Ząbki mam prościutkie!!Mogę śmiało się uśmiechać!A wszystko dzięki temu że trafiłam do świetnej specjalistki a dokładnie do pani dr Iwony Gnach-Olejniczak do Unident Union Dental Spa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 34 lata i dopiero się przymierzam do leczenia... Jakoś tak wyszło, że wcześniej temat był na drugim planie, choć krzywe zęby zawsze były moim kompleksem. Jestem umówiona na 4 października do dr Borzymowskiej-Sawickiej w Rock Your Smile, koleżanka mi poleciła, bo sama tam chodzi i jest bardzo zadowolona :). Mam zamiar jak najszybciej założyć aparat, żeby przypadkiem znów nie wyskoczyło coś pilniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×