Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marion_Silver

Arbonne zostac konsultantką?

Polecane posty

wydzwania do mnie kolezanka i namawia na zostanie konsultantka tych kosmetyków (arbonne) oczywiscie obiecuje tez mercedesa za extra wyniki:d śmierdzi mi to tym samym co mary kay. Czy sa tu jakies konsultantki tej firmy? Co powiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daj się. Później Ty tak samo będziesz musiała namawiać kolejne osoby, bo na tym to polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na ARBONNE Miałam okazje przetestować kosmetyki Arbonee i w trakcie kuracji dostałam uczulenia. Skończyło się wizytą w szpitalu, bo spuchłam jak balon. Od tamtego czasu mam jeszcze podskórne bąble, które nie chcą się zmniejszyć. Dodam, że ta sytuacja miała miejsce latem ubiegłego roku. Po całym zajściu poszłam do dermatologa i jak pani usłyszała, że stosowałam Arbone to załamała ręce i powiedziała, ze nie jestem pierwsza, jaka się do nich zgłosiła i dodała, ze uczula wszystkich swoich znajomych i pacjentow, zeby nie stosowali tego szkodliwnego szajsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Arbonne pisała blogerka Toksyczna kosmetyczka we wpisie: "Arbonne? Stanowcze nie!" Poczytajcie szczególnie komentarze konsultantów pod tym wpisem. Zobaczycie jak plują jadem za prawdę i zastanów się, czy chcesz być jednym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta Wojtyła
O, interesujące :) Ten sam wpis w drugim miejscu... Kim jest Toskyczna Kosmetyczka? Jak można wierzyć osobie o takim imieniu i nazwisku? Brzydko pachnie celowym robieniem czarnego PR-u w celu wyłudzenia korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydko to pachnie akurat wasz kosmetyczny szajs za nie wiadomo jakie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy nie lepiej wspierać nasze rodzime marki produkujące kosmetyki naturalne zamiast napychać kieszenie amerykańskim pasibrzuchom, których nasze zdrowie wogóle nie obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślałam, że tylko ja mam problem z napastliwą koleżanką - konsultantką. Widzę, że taka jest chyba polityka Arbonne. Dziwię się, że nasi rodacy jeszcze się na to nabierają i chcą pracować dla firmy mającej taką złą renomę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to, ze nie tylko Ty. Ja już więcej nie dam się naciągnąć na żadne wieczorki spa a już na pewno nie dam sobie wcisnąć tak drogiej szmiry, która nie dość, że nie podziałała, to jeszcze spowodowała, że wylądowałam u dermatologa. Diagnoza: nasilenie trądziku ropowiczego. A było już tak dobrze. Obiecano mi, że po miesiącu znikną z mojej twarzy syfy i przebarwienia potrądzikowe. Po kilku dniach problem nasilił się, ale postanowiłam, że się nie poddam. Zrobiłam to po 3 tygodniach, kiedy moja twarz wyglądała jak jedna wielka truskawa. Dermatolog powiedziała, że w przypadku mojego problemu nie powinnam używać tych kosmetyków, bo mają w środku multum składników zapychajacych i to właśnie one doprowadziły mnie do tego stanu. Oczywiście zadzwoniłam do konsultantki, która mi to sprzedała, ale mnie wyzwała i powiedziała, że wydziwiam. Wystawiłam więc ten szajs na OLX ale nikt nawet z pocałowaniem ręki nie chciał tego kupić. Nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym w życiu nie została konsultantką tej firmy widząc co wyprawiają i jak traktują ludzi. Interesuje ich tylko kasa a klienta mają głęboko w poważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zastanawiam, jak im się udaje wciskać ludziom te kosmetyki. Ja od takiej wrednej konsultantki nic bym nie zakupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okazje uczestniczenia w wieczorku spa z kosmetykami Arbonne i wiecie co? Jestem mega zniesmaczona. Prowadząca wyrywała mi opakowania z ręki jak chcialam zobaczyć co kosmetyki maja w skladzie. Powiedziala wrednie, że przeczytanie ich i tak mi nic nie powie. Poczulam się jak jakaś glupia idiotka. Powiedzialam tej babie, ze mi się to nie podoba i że nie powinna się tak zachowywać w stosunku do klientów a ona, że to jej spotkanie i moze robić co chce i jak mi sie nie podoba, to mogę wyjść. Koleżanki w szoku, ja też. Wszystkie wyszlyśmy. Ta baba po tym wszystkim miala jeszcze czelność dzwonić do mnie i pytać się czy chce zostać konsultantką. Sorry, ale jak praca w Arbonne ma polegac na robieniu z ludzi debili i nieuków to ja dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM w skrajnej odmianie, radzę unikać, w ogóle się nie interesować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie MLM, to fanatyzm połączony z sektą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzę unikać, bo jak się raz zadacie, to będą Was prześladować do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto w ogole kupuje te kosmetyki? Chyba tylko Ci, co mózgu nie mają i dają się nabrać na zapewnienia konsultantów, którzy wcisną naiwniakom wszystko, byle by zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arbonne to syf za skandaliczne pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zastanawiające się nad arbonne - chętnie poznam Wasze zdanie bliżej, na mail: gosiaporebna@gmail.com chcę pogadać z kimś kto ma jakieś doświadczenie Będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzynka chciała mnie w to wciągnąć, ale podziękowałam. Obraza na całego. Tych konsultantów chyba naprawdę ta firma odmóżdżyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytalam wasze opinie myslalam ze zemdleje zadna z was nie uzywala tych kosmetykow arbonne bo nie umiecie ich ocenic ! tam sa rozne serie do roznych typow cery i kazdy powinien sobie dobrac !aze sa bardzo dobre to przekonalam sie sama bo je uzywalam i polecam krem na noc dla osob 50+ jest najlepszy jaki owczesny rynek na swiecie mam oferuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unikac. Kiepskie kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testowałam kosmetyki arbonne z linii R9 czy jakoś tak, na początku było miło, konsultantka - koleżanka, dała mi zestaw próbek, zachwalała jak to ona odmłodniała dzięki nim, jak to wszyscy zachwycają się jej nowym wyglądem, sorry, ja różnicy nie zauważyłam, być może dlatego, że jestem krótkowidzem :-). Po kilku dniach testowania zaczęły się natarczywe pytania czy nie kupię czegoś, skusiłam się na kosmetyki do makijażu (szału nie ma) . W dniu kiedy przyniosła zamówione kosmetyki, próbowała mi jeszcze wcisnąć tusz, który zamówiła, bo jej brakowało punktów do zamówienia. Teraz zaczyna się od nowa czy czegoś nie chcę zamówić, wysyła do mnie inne koleżanki żeby zapytały jak mi służą te kosmetyki, a tu wylazło uczulenie na kremy, twarz wyglądała jak odmrożona, policzki na linii kości policzkowych opuchnięte. Nie dostałam od niej odpowiedzi na pytanie czy mogę zwrócić to cudo jak np w Oriflame. Można czy nie? W końcu to drogi gips te kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpapap
Tak kosmetyk mozna wrocic jesli Cie uczulil jak najbardziej. Zadbaj o to a wroca Ci pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zpotkałam z bardzo miłą konsultantkà i wcale nie była nachalna wiec to chyba zależy od ludzi na jakich się trafi , ale czy z ich powodu można oceniać biznes ? Ja byłam na spotkaniu, na razie nie jestem w stanie czasowo się wyrobić tak by dołàczyc. Ale produkt jest genialny, używam od 1,5 roku, miałam naczynkowà cerę i pięknie mi się wygoiła , po żadnym aptecznym kremie nie miałam takiej cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyki rabinem są toksyczne ja. Huba bym ich ludziom nie wciskała takiego szajsu już lepiej ziaje kupić na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże jacy jesteście głupi skoro wierzycie innym nawet nie testując produktu a toksyczna kosmetyczka jest waszym bogiem lol. Przeanalizujcie sobie jeden produkt i jego skład tak ja ja to zrobiłem i nie znalazłem ani jednego składnika który jest syfiasty, zapychajacy lub toksyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna45

TE WSZYSTKIE NEGATYWNE WYPOWIEDZI ŚMIERDZĄ NIEUCZCIWĄ KONKURENCJĄ, ja rozumiem, że nie wszystkim może się podobać ale te kosmetyki akurat dla mnie są cudowne. Żadna z kobiet nie musi po SPA ani kupować produktów ani też wchodzić w biznes "it's your choice". UŻYWAM od dwóch lat i jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziajo

Ziaja ma straszny skład. Lepiej nie. Ja akurat analizowałam skład kremu. Teraz że składem w necie to banalnie proste. Każdy sobie sprawdzi. I informuje, sprawdźcie sobie, że krem na końcu ma konserwant, to normalne musi mieć (do 1 proc) i jest nafaszerowany peptydami. Czyli rzeczywiście odmładza. Peptydy są super. Tak więc jeśli ktoś szuka dobrego kosmetyku to polecam. Nie trzeba zostawać konsultantka przecież. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupek

Ja mogę kupić kosmetyki od konsultantki ale musi size mną umówić na randkę z gałą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×