Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Artrive, maść na ból stawów

Polecane posty

Gość gość

Miał ktoś styczność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka324
Polecam, jego działanie jest super... dawno nie czułam takiej ulgi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia231
Kupiłam tę maść mojemu mężowi.. odkąd jej używa znacznie mniej narzeka na bóle... właśnie będę zamawiać kolejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbigniewww
najlepszy ze wszystkich jakie miałem, serdecznie polecam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak, po pierwszym użyciu myślałęm, że to kolejny chwyt marketingowy.. lecz teraz już wiem, że będę kupował ten krem bo daje efekty jakich żaden inny nie dawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuję już drugi zestaw, poniewaź na mnie działa bardzo dobrze więc polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariiii12
bardzo szybko czuć ulgę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Rezman
NAJLEPSZY KREM JAKI MIALAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maść po nałożeniu nadaje od razu lekkie ciepło oraz po chwili ból powoli ustępuje, jak dla mnie super.. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozajka12
Kupiłam maść parę dni temu.. szybko przyszła używam już drugi dzień i widzę poprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek212
Cześć, używam tej maści od paru miesięcy i co mogę powiedzieć.. no naprawde mi pomogła, ból jest dużo słabszy, cena też nie jest wysoka, ponieważ maść jest bardzo wydajna, wystarczy tylko nałożyć tylko trochę i już czuć poprawę, Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwa
pomaga na stawy czy na bóle mięśni też? mam chory staw biodrowy i do tego bardzo bolesny mięsień kulszowy, żadna rehabilitacja nie pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używałam na ból stawu kolanowego i mi także pomogło co do mięśni nie wiem nie stosowałam, ale producent zapewnia, że także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaa14
również polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maść naprawdę godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilena12
pomaga polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka67
Jak najbardziej polecam produkt Artrive, myślałam, że już nic mi nie pomoże jednak ta maść naprawdę przynosi rezultaty :) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie również dobrze działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otrzymałam dzisiaj po 3 dniach od zamówienia. Specyficzny zapach chyba kamfora, odczuwalne lekkie ciepło. Czy przyniesie mi ulgę w moich bólach? Nie wiem, jestem specyficznie nastawiona ale czegóż nie robi się dla własnego dobrego samopoczucia? Cena rzeczywiście wygórowana. Dam znać, jeśli rzeczywiście będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem godny polecenia, czuć na początku ciepło a po paru dniach ból coraz słabszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo i znowu.... Nie rozumiem, czemu wszystkie negatywne opinie są usuwane!?!?! PODEJRZANA SPRAWA... To właśnie daje do myślenia, podważa prawdziwość opinii. Nikt chyba nie wierzy w cudowną moc uzdrowieńczą artriwe, bo to tylko mentol i kamfora , no i OGROMNA cena!!! Nie nabierajcie się ludzie!! W aptece można kupić tańsze i bardziej skuteczne maści i kremy. Na to g*** wydałam tylko kupe kasy, a efekty żadne. I gdzie ta gwarancja skuteczności??? Zapewnienie w dobre działanie-gdzie??? Oszustwo i tyle. NIE POLECAM, nie pomaga na dolegliwości opisane w reklamie!!! NIE KASOWAĆ TEGO KOMENTARZA , WSTAWIAM GO JUŻ 11 RAZ!! TO MANIPULACJA ADMINISTRATORA tego profilu!!!  Widocznie ma płacone za dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćobolala
Jak długo działa ten krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćobolala
Jak długo działa ten krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwa
Dopóki czuć jego zapach.. Nie polecam, dla mnie to zwykle kłamstwo te jego cudowne właściwości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liwa nie wiem czemu taka nastawiona jesteś przeciwnie. Na mnie oraz moją koleżankę krem działa, ból jest dużo mniejszy, to że akurat na Ciebie nie działa to cóż... nie na każdego wszystko działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwa
Proszę mi nie zarzucać że jestem sceptycznie nastawiona... to nie jest nastawienie, tylko opinia wynikająca z doświadczenia z tą maścią, która jest rzeczywiście do niczego. I tyle w temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolaB
jedna opinia negatywna o niczym nie świadczy... zawsze znajdzie się jakaś dziwna osoba, której nigdy nic nie pasuje... nie zamierzam się tym ani trochę przejmować i zamawiam powiem wamjakie są efekty jak dostanę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie na marne wydane pieniądze!! Reklama mocno sugeruje naprawę naszych komórek - to jakieś mega oszustwo!! Kamfora , Mentol główne składniki NIE sprawiają cudów. Ludzie, opamiętajcie się! Nasze apteki są pełne cudów, nie trzeba wspomagać brytyjskich pseudonaukowców!! Są osoby, ktore bez sprawdzenia działania na sobie, piszą pozytywne komentarze, bo MAJĄ ZA TO PŁACONE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×