Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość morganaa

biały cień rozjaśniający

Polecane posty

Gość morganaa

hej czy wlasnie takim cieniem moge powwiekszyc oko???i czy moge taki znalesc wsrod cieni inglota??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morganaa
i jak powie ktos cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bialym cieniem mozesz powiekszyc optycznie oko, czy akurat z inglota jest dostepny bialy to nie wiem bo nie uzywam tej firmy, ale wydaje mi sie ze tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały cień może wyglądać trochę przerażająco, spróbuj np. rozbielonego sypkiego cienia firmy Bourjois. Ogólnie oczy powiększają połyskliwe cienie. Plus dobrze wytuszowane w kącikach oczu i podkręcone rzęsy. Dodatkowo możesz iałą kredką namalować kreskę na dolnej powiece, ale nad linia rzęs, nie pod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morganaa
dzieki juz kupilam z lovely,to jest specjalna seria produkowana dla rossmana,jest rozswietlajacy ale jak juz sie go nalozy to daje srebno-niebieska popswiate,wyglada bardzo fajnie:)nie jest stricte biały wiec nie pprzeraza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N.O.D.I. 19
a czy są jeszcze jakies inne białe z lovely które dają innego koloru poświate? i jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morganaa
cena to 5 zl,a jesli chodzi o kolory to nie wiem,ale ogolnie cienie z lovely sa bardzo dobre i tanie,naprawde polecam bo nie sa to moje pierwsze cienie tej firmy i jeszcze sie nie zawiodlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×