Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimimimi21

Biedunki i ból brzucha po jedzeniu

Polecane posty

Gość mimimimi21

Od dawna miewam biegunki po jedzeniu, coś jakby mój zołądek nie mogl strawic pokarmu. Wygląda to tak ze zjem obiadek i jeszcze przy stole czuje silne bóle brzucha, skurcze i muszę biec do łazienki. Zawsze mam wtedy biegunkę , a ból brzucha przechodzi wraz z wypróznieniem. Ostatnio zdarza sie to czesciej dzisiaj też to mialam po zwyklej zupie. Nie zauwazylam zeby to byla reakcja na konkretne potrawy, czasem zjem jako i jest ok, a innym razem po jajku mam te bóle i biegunkę . Czy ktoś moze wie co to może być? Jutro ide do lekarza, po skierowanie na badania. Ktoś byl w podobnej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są tylko pewnie siedzą na
znajomy miał też wieczne problemy z jedzeniem -biegunki itp. W końcu okazało się że to choroba Leśniowskiego -Crohna. Główne objawy, mogące wskazywać na chorobę Leśniowskiego-Crohna, dotyczą przewodu pokarmowego: - przewlekła biegunka (zwykle bez krwi), czasem nocna. W poważnych przypadkach może istnieć potrzeba oddania ponad 20 stolców na dzień; - bóle brzucha (często prawe podbrzusze);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimi21
Tylko, że u mnie ten ból brzucha wystepuje tylko po jedzeniu i łączy sie z biegunką. Po załatwieniu sie zawsze ból mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimi21
Prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Może to być refluks i tysiąc innych chorób..albo zwykły stres :) Lekarz zleci Ci badania analityczne ,może skieruje na gastroskopie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sugerujcie się tym, co zostało napisane tutaj - http://stopbiegunce.pl/biegunka-po-jedzeniu/ Warto zwracać uwagę na to, co jecie, a tym bardziej warto patrzeć na to, po jakich pokarmach macie problemy zdrowotne. Zazwyczaj biegunka pojawia się po konkretnych produktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelvor
Problemy trawienne można szybko rozwiązać trzeba tylko wiedzieć w jaki sposób. Moim sprawdzonym środkiem jest http://cholestilmax.pl/ i warto wejść sobie na ich stronę poczytać na czym opiera się działanie tego specyfiku. Gdy pojawiają się problemy z trawieniem nie wyobrażam sobie nie mieć tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×