Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Blizny

Polecane posty

Gość gość

Około 2 miesiące temu niechcący drapiąc się gwoździem zrobiły mi się zadrapania (nie było krwi tylko uszkodzona skóra lekko) teraz mam z tego na ręce blizny. Są białe i cieniutkie, ledwo je widać. Zastanawiam się co z tym zrobić i czy w wakacje jak będę się opalać za kilka miesięcy to czy blizny będą dalej takie białe i będą bardziej widoczne? Jakieś domowe sposoby żeby to miało kolor skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz już za późno, ale na przyszłość jak są świeże to stosuj maść cepan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagua
Nie wiem co może pomóc poza jakimś zabiegiem laserowy, najprosciej chyba umówic się do kliniki http://artederm.pl/ i tam powiedzą czym to lepiej usunąć , bo to że się uda to raczej pewne skoro mi usunęli tam rozstępy o wiele większe niż zadrapania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zmniejszenie widoczności blizny dobry jest bio-oil. Sama go stosuję od dwóch miesięcy na bliznę po przecięciu łyżwą i muszę przyznać, że już są pierwsze widoczne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi on pomógł na rozstępy po ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie tylko że bielenda to tylko zwykły kosmetyk a bio-oil produkt medyczny, przebadany i sprawdzony więc wiesz ....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jedno i drugie psu na budę się nie zdało, więc darujcie sobie te spamerskie wyścigi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowy_ninja
Ja bym takie drobne zadrapania smarowała żelem silikonowym sutricon, mi pomógł na blizny o wypadku na rowerze (rozwaliłam sobie łokieć), także na takie drobne blizny też na pewno będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil147
Z bliznami mozna sobie poradzic. Mialem z nimi do czynienia po przebytym tradziku, pomogl laser CO2 w polaczeniu z osoczem. Trzeba sie tylko uzbroic w cierpliwosc bo efekty sa dopiero po serii 5_6 zabiegow. Zabiegi mialem robione wklinice Dr Legrand, jestem bardzo zadowolony z efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko laser. Całe nogi i ręce mam w kocich pazurach a to były naprawdę lekkie zadrapania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manggit
U mnie doskonale zadziałał ScarŻel, pokonał nawet bliznę po cesarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić White&Beauty Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
White&Beuaty Floslek, potem długo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na blizny najlepsze efekty daje zabieg radiofrekwencji mikroigłowej, lepszy od lasera i skóra szybciej się goi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binia111111
Najbardziej skuteczna metoda usuwania blizn są zabiegi laserem frakcyjnym ipixel. Sama zmagam się z bliznami potradzikowymi, próbowałam wielu kremów, maści, zabiegów i nic nie bylo skuteczne. Koleżanka namówiła mnie na zabieg laserem frakcyjnym ipixel w klinice Dr Legrand w Krakowie. Jestem po 3 zabiegu i jestem zachwycona wyglądem mojej skory. Blizny to już przeszłość. Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilkaaaa
Ja swoje blizny boddalam terapi laserem w http://bienkowscyclinic.pl/. A mowa o najbardziej zaawansowanym i wszechstronnym laserze w Bieńkowscy Clinic - Pico MLA by Enlighten. Mialam 4 zabiegi i koniec, super efekt, nic nie widać :) polecam tą klinikę, g*****e za skuteczność i profesjonalny przemiły personel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta822
Kup sobie żel silikonowy sutricon i smaruj. Taki masaż blizny przyspieszy jej regenerację, a sam żel zdecydowanie poprawia wygląd blizn. Ja tak sobie poradziłam z bliznami na ręku, jak kot zrobił ze mnie drapak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najlepiej sprawdził się olejek bio oil. Szybko działa, dobrze nawilża. Przy regularnym stosowaniu w 4 miesiące zapomniałam o bliźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×