Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Blizny po podrażnieniach (okolice bikini)

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny! :) Zwracam się do was z ogromnym problemem, z którym męczę się już dłuższy czas, mianowicie z bliznami w okolicach bikini. Mają one już ok. pół roku, nie są duże (największa ma ok. centymetr) jednak są bardzo widoczne co bardzo mi przeszkadza i krępuje. Są one w takim miejscu, że zakładając bikini czy nawet bardziej "wyciętą" bieliznę od razu je widać. Stosuję od przeszło miesiąca BioOil codziennie na noc . Wiem, że to niezbyt długo ale po tym czasie nawet trochę te blizny nie zbladły i wydaje mi się, że używanie tego olejku idzie tutaj na marne. Co o tym sądzicie? Może macie jakieś inne, sprawdzone maści które by tutaj pomogły? PS Słyszałam, że krople dla dzieci z witaminą C dobrze działają na przebarwienia po trądziku, może tutaj coś by pomogły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woda utleniona z sodą rozjasnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto ci ten szajs doradził? :O czytałaś skład? Parafina perfumowana, jak to ma niby na blizny działać? :O To, co rzeczywiście może pomóc to niacynamid, witamina C, kwasy PHA, kwas azelainowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Floslek, Anti Acne naprawde pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi akurat bio oil pomógł na bliznę i ma nieco bogatszy skład i to niezmienny od lat a więc skuteczny ale skoro dziewczyna mówi że nie widać po miesiącu poprawy to faktycznie albo źle go stosuje albo na nią po prostu nie działa, cóż zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi! BioOil poleciła mi moja lekarka, ale może faktycznie na mnie nie działa. Powiedziała także, że jeśli to nie przyniesie żadnych efektów, to zostaje laserowe usuwanie blizny. Jednak z tego co się orientuje to jest ono chyba kosztowne :/ A czy ktoś miał jakieś doświadczenia z Contractubex/Cepan i mógłby się wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bio coś tam to jest takie oszustwo, że głowa mała! Skład fatalny, cena z kosmosu, a 90% opinii to spamerska reklama (tak jak i tu widać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale ty masz blizny czy przebarwienia? Bo jak blizny to faktycznie contractubex (lepszy niż cepan bo nie śmierdoli, ale działanie to samo), a jak przebarwienia to jak wyżej: kwasy i odpowiednie witaminy. Świeże niewielkie blizny ładnie też neutralizuje ostrzykiwanie osoczem, ale raz, że to droga impreza, a dwa: nawet w znieczuleniu w tej strefie to będzie "lekko" nieciekawe doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×