Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie_wiem

blizny potrądzikowe, jakie metody? proszę o rady

Polecane posty

Witam, kilka lat walczyłam z trądzikiem w końcu udaje mi się go pokonywać. Ale niestety zostało trochę blizn;/ nie są to duże i głębokie blizny, ale jednak są... Jakie sprawdzone, dobre metody i niedrogie... Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76857
Wiesz co ja stosuje cepan od kilkunastu dni i widze poprawe, blizy sa jasniejsze a ja wygadzenie napewno potrzeba wiecej czasu i jakas metode kosmetyczna, miałam juz jedno scieranie troszke pomogło, chciałabym sie wybrac na nastepne. A powiedz mi jak leczysz tradzik? i ile masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynki prawdopodobnie
Jest super krem ze śluzu slimaka. Czekam na dostawę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76857
Mialam ten krem dwa opakowania i niewiele pomaga, kosztuje 300zł a cepan lepiej mi pomogł 10zł, nie widac równicy to po co przepłacac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 19 lat, trądzik od jakiś hmm 5-6, stosowałam różne maści, tabletki anty itp było czasami lepiej czasami gorzej. W końcu przestałam używać maści, tylko stosowałam tonik i jakiś żel. Ale we wrześniu postanowiłam, że muszę się za to wziąć. Poszłam do dermatologa przepisała mi antybiotyk douustny TETRALYSAL najpierw jedno opakowanie mocniejsze i kolejne 2 słabsze (teraz kończę to 2 słabsze i na tym będzie koniec z antybiotykiem) i przez 2 miesiący maść, ale wyleciała mi nazwa z głowy;/ ( miałam jej 2 opakowania) i teraz stosuję maść DIFFERIN. Na poczatku grudnia kolejna wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76857
Ja tez sie leczyłam u dermatologa przez poł roku brałam antybiotyki i miedzy innymi ten co Ty teraz masz, generalnie nie wyleczyło mi to tradziku to było 2 lata temu teraz mam 20, generalnie zaczełam stosowac meseczke z lerosettu i krem nawilzajacy do tego ten cepan, zobaczymy jak bedzie po duzszym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodziłam do dermatologa nic nie pomagało w końcu przestałam i nie chodziłam dość długo, aż do tego roku do września...I wtedy pani doktor mi zapisała to co napisałam wyżej i ogromna poprawa jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na blizny potrądzikowe jest wiele zabiegów które wykonuje sie w gabinecie kosmetycznym, oczywiście są to zabiegi które do najtanszych nie należą dokładnie nie orientuje się w ich cenach ale moge polecić peeling kawitacyjny- jest to metoda bezbolesnego i bezdotykowego oczyszczania skóry, która spłyca blizny oraz poprawia ich strukturę. Również mikrodermabrazja jest zabiegiem który spłyca blizny potrądzikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Jestem szkoleniowcem i powiem wam, że na walkę ze śladami po trądziku super jest mikrodermabrazja, polecam pod warunkiem, że nie ma stanów zapalnych na skórze. Peelin kawitacyjny jest za słaby, oczywiście akurat na taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Jestem szkoleniowcem i powiem wam, że na walkę ze śladami po trądziku super jest mikrodermabrazja, polecam pod warunkiem, że nie ma stanów zapalnych na skórze. Peelin kawitacyjny jest za słaby, oczywiście akurat na taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minerwa*
wg mnie na krem ze ślimaka szkoda kasy, przereklamowany lepiej wykonac zabieg w gabinecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akgaj
ile nalezy wykonac zabiegow mikrodermabrazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnoszę :) Co polecacie? Miałam sobie zrobić peeling oczyszczający dermatolog mi zaproponowała, jeden kosztuje 120 zł, ale pewnie trzeba wykonać min.3 żeby były efekty;/ A teraz ciężko z kasą;/ więc szukam tańszego sposobu i też skutecznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaoaja
a ja ci polecam no-scar, sprawdzony na sobie przez min. 2m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś byłam u dermatolog... Wtedy co nie pamiętałam nazwy tej drugiej maści co stosowałam na poczatku to EPIDUO. I dziś Pani doktor zapisała mi znowu tą maść co na początku EPIDUO i suplement diety tabletki GLAMUREN 1 opakowanie. Kolejna wizyta za 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też stosowalam no-scar
To taki krem z perłą, dosyć drogi, za mały słoiczek zapłaciłam coś koło 50zł. Smarowałam się tym jakieś 1,5 miesiąca ale nic mi nie pomogło poza tym, że zapchało pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manna18
Ja na blizny potrądzikowe stosuję kwas migdałowy, w odpowiedniej proporcji z wodą (zaczęłam od stężenia 15%, teraz jestem na 30%). Stosuję sama, w domu, kwas jest niedrogi, mozna zamowic w sklepie internetowym. Miałam już chyba 5 zabiegów, jest duza poprawa. Kiedys bywalam u kosmetyczki na peelingu kawitacyjnym- efekty tez byly, ale mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kwasy i kremy tak naprawdę nie działają na blizny potrądzikowe i powiedziała mi to moja kosmetyczka :) Chyba, że ktoś ma naprawdę bardzo płytkie i świeże blizny. Byłam już na 2 zabiegach laserem Maximus i blizny są o wiele bardziej spłycone i wgl skóra na twarzy ma ładniejszy kolor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no lasery to bardzo dobra rzecz. Mnie blizny zaczęły bardzo przeszkadzać z wiekiem a że żadne kremy nie pomagały to wybrałam się na darmową konsultację do Clinica Cosmetologica w Sopocie i tam pani kosmetolog doradziła mi zabieg Dermapen. Jestem zadowolona z efektu i wiem, że nic by mi tak nie pomogło jak ten zabieg właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego doświadczenia mogę polecić zabieg laserowy. Jestem na razie po trzecim zabiegu w Dermapoint u Katarzyny Mierzwińskiej ale już widać zmiany w widoczności moich blizn. Jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję, że kiedy skończę wszystkie zabiegi po bliznach nie będzie już żadnego śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na blizny potrądzikowe sprawdzony sposób to laser frakcyjny Co2. Ja taki zabieg robiłam w Klinice Sfera u dra Migały. Bardzo mi to pomogło, różnica niebo a ziemia. Szkoda że wcześniej tam nie trafiłam, bo też przez lata próbowałam różnych metod, bezskutecznie niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×