Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RosaMaria

Blizny potrądzikowe - usuwanie

Polecane posty

Wiem, że ten temat już był. Wielokrotnie czytałam i analizowałam, ale postanowiłam założyć swój oddzielny wątek i poprosić o pomoc i radę. W 2005 roku na przełomie sierpnia/ września wyskoczył mi pierwszy pryszcz, do tej pory miałam cerę idealną, później zaczęło się... cała twarz pokryta paskudnymi krostami. Zamiast zostawić, ja wyciskałam i narobiłam sobie blizn. Jestem w trakcie mikrodermabrazji połączonej z kwasami, ale szczerze... efekty są marne. Kosmetyczka zapewnia, że będzie lepiej, ale potrzebujemy czasu. I tu pojawia się pierwsze pytanie - ile czasu? Dwa, kosmetyczka zapewnia, że blizny zejdą i nie będzie po nich śladu - czy aby na pewno? Zastanawiałam się nad laserowym usuwaniem blizn, ale szczerze, to mam spore obawy, po prostu się boję. Czytałam, że dziewczyny po zabiegach w nocy pouszkadzały sobie skórę i narobiły bliznowców. Dodam, że koszty nie mają większego znaczenia, wydałam już tysiące złotych na leczenie. Fakt jest taki: trądzik wyleczyłam i tylko sporadycznie pojawi się jakiś pryszczyk (zaskórniki jednak niestety są), ale blizny mam w dalszym ciągu. Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laser frakcyjny
laser frakcyjny erbowo-szklany w dobrym ośrodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na blizny potrądzikowe
bardzo dobrze działa żel CLINDACNE - jest on na trądzik ale również na blizny potrądzikowe. Wybiela i wygładza. Jest na receptę u dermatologa. Niezależnie kup w aptece maść rumiankową lub nagietkową (ok.5 zł). Działa kojąco i pomaga w gojeniu się ran. Również polecam antybiotyk do kupienia TRIBIOTYK - bez recepty. Możesz go kupić w saszetkach lub tubce. Stosuj małą ilość miejscowo. Spróbuj 3 ww. rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaja_go
Zgadzam się z poprzedniczką, pomoże Ci tylko laser frakcyjny. Mój lekarz dr Marek Wasiluk z Kliniki triclinium, mówił mi, że nawet po tego typu zabiegach na ostateczne wyniki trzeba czekać ok. pół roku, więc wyobraź sobie ile byś musiała czekać po takich delikatnych mikrodermabrazjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja955
Nie tylko fraksel pomaga w takich sytuacjach - ja akurat byłam na zabiegach laserem ResurFX. Zrobiłam trzy takie zabiegi w salonie Vici Clinic w Krakowie. Widać dużą różnicę, blizny są płytsze, przebarwienia zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabieg z wykorzystaniem lasera frakcyjnego, poczytaj sobie o nim na http://www.klinikasfera.pl/. U mnie dopiero ten zabieg przyniósł efekty, a też stosowałam wcześniej różne maści i inne specyfiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja usunęłam swoje blizny potrądzikowe za pomocą lasera Palomar Emerge. Wcześniej stosowałam różne kremy, drogie i tanie i nic mi to nie dawało. Taki sam efekt czyli żaden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z zabiegu, który poradziła mi pani kosmetolog na darmowej konsultacji w Clinica Cosmetologica w Gdyni. Byłam na zabiegu Surgen i wyglądam po nim o wiele wiele lepiej. Nie dość, że pozbyłam się blizn to jeszcze skóra jest bardziej napięta i odżywiona. Nigdy nie miałam takiej ładnej buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie trochę się poprawiło po olejku bio oil, smaruję dopiero miesiąc ale już widzę że są jaśniejsze, mniej rzucają się w oczy, jak tak dalej będzie działał ten specyfik to efekt będzie całkiem dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L'biotica ma świetną maskę węglową - wyraźnie zmniejszyła i dalej zmniejsza moje blizny potrądzikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdził się Anti Acne Floslek, rezultaty widziałam już po 2 - 3 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest nowość na blizny wszelkiego rodzaju - estGen inżynieria tkankowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomógł laser frakcyjny CO2, taki zabieg wykonywałam w Klinice Sfera u dra Migały. Po kilku zabiegach były duuuże efekty, bardzo jestem zadowolona z takiej terapii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja usuwalam blizny po wypadku dość duze i grube RF micfoiglową w Rubinkiewicz med clinic w krakowie. jestem zadowolona .Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Klinikę Krajewski ja jestem po pierwszej konsultacji i właśnie zaczynam swoją przygodę z usuwaniem blizn, cieszę się jeszcze bardziej bo podobno w moim przypadku wystarczy kilka zabiegów 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blenda

W młodości miałam ogromny problem z trądzikiem, co wtedy było moim kompleksem. Z trądziku się wyleczyłam, ale kompleks pozostał, w postaci blizn. Próbowałam różnych metod, zdecydowałam się w końcu na zabieg laserowego usuwania blizn, w Centrum Laseroterapii Neonia, w Krakowie. Efekt jest naprawdę świetny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×