Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ginger89

Bolący odcisk pod stopą

Polecane posty

Nabawiłam się jakiegoś dziadostwa pod stopą, odcisk jakiś coraz większy i coraz boleśniejszy :/ Chyba nowe buty zimowe tak mnie załatwiły, cos mnie tam uwierało, zignorowałam, za 2 dni patrzę a tu zgrubienie, chyba odcisk. Czym to smarować? Siostra mi kazała wydłubać pilniczkiem ale nie ma szans. Ja nawet kolczyków nie nosze bo nie nawidzę tego uczucia jak w uchu grzebię co dopiero żebym sobie miałą dziubać w stopie, odpada! Coś innego mi poradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha :D ja byłam kiedys u dermatologa jak miałam brodawkę na stopie i on mi tam “dziubał” :D bolało dużo mniej niz chodzenie z takim “dziadostwem” :D także nie przeżywaj tylko idź po skierowanie i do lekarza, bedziesz miała z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby usunąć odcisk lub brodawkę zamiast do lekarza można udać się do podologa, czyli specjalisty w zakresie leczenia chorób stóp. Nie trzeba skierowania, wystarczy umówić się na wizytę. Nieleczone zmiany skórne mogą prowadzić do chorób, takich jak grzybica, więc lepiej nie zwlekać. Przed usunięciem odcisku skóra zostaje zmiękczona, a wokół odcisku naniesiona maść ochronna. To pomoże zneutralizować nieprzyjemne odczucia i zabezpieczy zdrową skórę. Jeśli jesteś z Krakowa lub okolic, zapraszamy do Podgórskiego Domu Urody - podologia to jedna z dziedzin, w których się specjalizujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podolog rumia
Zmiany na skórze stóp faktycznie najlepiej skonsultować ze specjalistą, w rejonie Trojmiasta zapraszamy do gabinetu w Rumi przy ul Stoczniowców - http://pedive.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×