Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kaya2

BOTOX-OPINIE

Polecane posty

Witam Chciałaby uzyskac informacje na temat zabiegów z użyciem botoxu .Interesuja mnie opinie osób ,które zdecydowały sie na taki zabieg.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaszklaneczka
Całkiem fajne, widziałam w telewizji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem ciekawa i chętnie dowiedziałabym się czegoś na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretkka
odradzam botox paralizuje miesnie, natomiast twarz musi pracowac i inne miesnie przejmuja te role wiec ogolnie bedzie wiecej zmarszczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to jest tylko i wyłącznie Twoja opinia czy miałaś zabieg po,ktorym pojawiło sie więcej zmarszczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arana77
To nie prawda ze bedzie wiecej zmarszczek po botoxie!! Ten zabieg ma polegac na ich usunieciu a nie nasileniu!! Bardzo polecam taka kuracje, bo naprawde skutkuje, zarowno poprawisz swoj wyglad zewnetrzny jak i psychiczne samopoczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjajaj
Na pół roku w porywach. To jest główny problem, biorąc pod uwagę cenę. W zasadzie trzeba by powatarzać ten zabieg co kilka miesięcy Wiem, bo miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arana77
owszem trzeba powtarzac ale im czesciej bedziemy poddawac sie temu zabiegowi tym dluzej bedzie botox trzymał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diakini
botox jest bardzo dobry tylko musi to być botox a nie disport i musi to robić to lekarz który się na tym zna dr Krzysztof szymański z oświatowej 14 w w-wie rob to nieźle, byłem u niego już na 3 zabiegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e nie przesadzaj
jakie to uczucie miec takie swinstwo pod skorą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arana
Na poczatku tzn. zaraz po wstrzyknieciu mozna czuc lekkie sciaganie skóry ale naprawde szybko to przechodzi i pozniej sie zapomina ze mialo sie jakikolwiek zabieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botox to jad kiełbasiany
po prostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga2222
jestem dwa dni po botoxie efekty robia sie niesamowite kurze lapki znikaja bardz szybko ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arana
no prosze! gratuluje:D a pierwszy raz robilas ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuu
a mozesz powiedziec u kogo robilas i jaka byla cena oraz jakie miejsca ostrzykiwalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga2222
botox robilam pierwszy raz ale naprawde polecam warto bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga2222
kurze lapki to cena 600 zlotych jak u mnie ale rozbierznosc w cenach jest duza mozna negocjowac nawet trzeba takie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 27
witam ja tez sie susiłam na botox ,usunęłam tzw lwia zmarszczke miedzy brwiami - efekt super ,troszeczkę podniosłam brwi - większe oko jest i nie opada mi powieka , i kurze zmarszczki - tutaj jest ok ,ale na zmarszczki pod oczami nie działa ,niestety mam tam na worku spojówkowym sucha skóre i sie strasznie marszczy ,ale przeciez oczu mi nie obstrzykną , w sumie następnym razem podniose sobie bardziej brwi... Efekt jest jak najbardziej naturalny po godzinie nie ma sladu ,ja po wyjsciu z gabinetu nie widziałam kłuc, cudownie jest miec takie swiństwo pod skórą , botox dobry jest na lwią zmarszczke kurze łapki i czoło .szkoda ze pod te moje oczy nie mozna - ide jutro na pokazanie sie po zabiegu i moze cos mi doradzą na oczki , ogólnie u mnie była promocja zapłaciłam 800zł za 2 fiolki botoxu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 27
W gdyni robiłam w miejskiej farmie piękności ,http://www.ahma.pl/ jest tez w wa-wie teraz promocja wakacyjna ;-] przynajmniej u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arana
Gibi - gratuluje odwagi! Ja tez na poczatku tak do tego podchodzilam, balam sie bolu i krwi a wcale tak nie ma i co najlepsze zabieg trwa niecale 30 minut, fantastyczna sprawa...:) Tak trzymac dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotea65
A czy wiecie gdzie można zrobić Botox w Opolu lub okolicy? Bardzo proszę o jakiś kontakcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaprawiona
również polecam, zmarszczek jest zdecydowanie mniej. natomiast należy robić odstępy między iniekcjami. częste wstrzykiwanie grozi pergaminową skórą, co zauważyłam u siebie. obecnie stosuję różne zabiegi na pogrubienie skóry pod oczami i efekt jest. czyli trzeba gdy kończy się działanie jadu zafundować sobie np mezoterapię bezigłową albo nawet igłową np kwasem hialuronowym. delikatne masaże z retinoidami też pogrubiają skórę. nie można demonizować botoxu, wiem że bez niego nie byłoby możliwe wyprostowanie skóry przy moim układzie mięśni. czyli prostowanie i kondycjonowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy coś wam wiadomo o chorobach układu nerwowego, które może powodować botox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka1275
a gdzie robia botox w bydgoszczy lub okolicach ktos ma jakies informacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika wawa
Co do Botoxu gorąco polecam, nie prawdą jest to, że pojawi się więcej zmarszczek! Wykonuję zabiegi w Miejskiej Farmie Piękności w Warszawie ul. Wielicka 43 lokal 2 u dr. Rogali i jestem BARDZO BARDZO zadowolona. Zachęcam więc Was kobietki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suarella
Ja na botoxie byłam już 2 razy ( w odstępie roku) u dr Ignaciuka w Łodzi w COEN DAY SPA i też bardzo polecam. Nie ma prawie żadnego bólu, efekt jest bardzo naturalny i nie miałam problemu z nadmiernym marszczeniem się na słońcu w czasie lata. To nieprawda, że twarz staje się nieruchoma. Jesli zabieg wykona się w gabinecie, który budzi zaufanie i nie będzie się przesadzać z ilością botoxu ( a w końcu wszystko w nadmiarze szkodzi) to jest to naprawdę genialny wynalazek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam Botox kilka razy i jestem super zadowolona. Pozdrawiam wszystkie laski z jadem kiełbasianym PS we Wrocławiu polecam dr Lelonkiewicz. Od kilku lat robię u niej zabiegi estetyczne , jest świetnym fachowcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie. Wszystkie dziewczyny które krytykują botox nie maja po prosty zmarszczek, a faceci nawet nie wiedzą że ogladają się za laskami które sobie go wstrzykuja. Ja robiłam botox kilka raxy i działa rewelacyjnie. Wygladam młodo i ładnie. Radzę tylko wybrać dobrego lekarza który się zna. Moją lekarkę poleciły mi koleżanki i moja kosmetyczka która zęby zjadła na kosmetologii i jest uczciwa. Powiedziała że samą kosmetyką zmarszczek nie usunie i to prawda. Jeżdżę kilka kilometrów do Wrocławia do dr Moniki Lelonkiewicz i mogę ją polecić. W moim mieście nie ma niestety takiego profesjonalisty. Koleżanka szuka takiej dobrej lekarki lub lekarza w Gdańsku. Czy możecie kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia28 Wroclaw
SPRZEDAM VOUCHER na botox we Wrocławiu za 250zł Informacje na @ luczniczka@op.pl Zabieg wprowadzenia toksyny botulinowej potocznie zwany botoxem, jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej w Centrum Urody Glamour przeprowadza go lekarz medycyny estetycznej. * Bon ważny od 22.03.2011 3 miesiące * Oferta obejmuje zabieg toksyny botulinowej (botox) na jedną wybraną okolicę twarzy: lwia zmarszczka (linia podłużna czoła) lub zmarszczki poprzeczne czoła lub kurze łapki * Zabiegi przeprowadza lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą popartą licznymi krajowymi oraz zagranicznymi certyfikatami TO CAŁKOWITA CENA ZA ZABIEG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×