Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak perspektyw na życie depresja

Polecane posty

Gość gość

Mam 25 lat i nie wiem jak sobie poradzić z tym wszystkim do życie mnie nienawidzi. Moja cała historia wygląda następująco: Wszystko zaczęło się po maturze gdy wybrałem studiować informatykę bo roku studiowania zdałem sobie sprawę że to nie dla mnie kierunek męczyłem się całe studia aby je ukończyć. Później po namowie rodziców poszedłem na inny kierunek studiów bezpieczeństwo narodowe (nadal studiuje). Niby kierunek mi się podda ale bo nie widzę dalszych perspektyw na swoje życie. Od dłuższego czasu poszukuje pracy nie mam doświadczenia znajomości na rozmowy kwalifikacyjne jestem zapraszany raz na pół roku chodziarz wysyłam swoje cv do firm prawie codziennie. W życiu osobistym również jest bardzo źle i dostałem do d***e od życia miałem dziewczynę przez pół roku było wszystko ok dopóki nie wyjechała do pracy za granicę nie pojechałem z nią bo musiałem skończyć te głupie studia i tam mnie zdradziła. Po kilku latach miałem drugą dziewczynę przez miesiąc ale jej zależało tylko na moich pieniądzach które wydawał na swoje dziecko z które sama wychowywała. A jak się spotkam od półtora roku z fajną dziewczyną na imprezy chodzimy to ona nie chce ze mną związku chodzisz się ze mną umawia.A próbowałem wszystkiego aby zmieniła zdanie a kończyć ze mną znajomości sobie nie wyobraża ani ja ani ona. Moim zdanie swoje życie przegrałem już dawno temu proszę o pomoc lub jakieś rady co mam robić aby to odmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,, chodziarz " I ty studiujesz? Piszesz bez ładu i składu jak analfabeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I gdzie tu depresja? Maminsynek, któremu rodzice dali wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×